Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Жоро ВитлиемоФ живот и творчество

    След като установих, че това плевенското не може да се нарече група, заглавието е сменено.



    След като видяхме старта на супермотото на пистата в Долна Митрополия,разбрах,че повече няма какво да се гледа.Можат си го момчетата и това си е.Свирнах на отбора,и изчезнахме толкова бързо както и пристигнахме.Нямахме цел,а просто тръгнахме,без посока.
    Лошото е ,че околу Плевен,не разполагаме с почти никакви терени за каране.
    Поглед назад,Даката с червената каска,обяснява на Веско шивача къде е летището в далечината и от къде сме минали.

    Пистата остана в далечината и вече никой не говори за състезанието,а за предстоящото каране.

    Решихме единудушно и тръгнахме по поречието на река Вит,с вече ясна цел-едноименната местност Гарван Дол.Страшно красив каньон с височина на скалите,от околу 100 метра.Но до там имаше доста път,и препятствия.

    На няколко пъти стигахме до задънена улица,и трябваше да преминаваме реката,която за наше щастие небеше пълноводна,но пък за сметка на това с какви камъни е покрито дъното,просто не е истина.Дори си имаме обида по нашият край свързан с тях-Объл като витски камък.





    На места излизането беше доста мъчително



    Ето я и мойта мечта,да покарам каруца,но пък за късмет нямаше магаре.

    Не след дълго каране стигнахме и целта си-Гарван Дол.За съжаление,от там нямам много снимки,поради основателна причина:Жена ми ми направила номер,махнала картата на фотоапарата



    След като стигнахме,до скалният манастир помислихме,че там ни свършва пътеката.Тази мисъл бързо се промени,след като шивача отиде да посети WC-то.

    Та шивача намери нова пътека и решихме да я изпробваме.

    Ето го и Даката се спуска

    И тука за съжаление ми свърши лимита на снимките.Жалко,а толкова много имаше още за показване.Обещавам,да има продължение............
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 03-11-09, 18:39.

    Коментар


    • #17
      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

      Aбе Гоше, много ви малко ЕГН -ето на Групата.Вземете някой по млад ,че да ви прекарва моторите из реката.Направо ще ви кръстя група Младост.

      Коментар


      • #18
        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Aбе Гоше, много ви малко ЕГН -ето на Групата.Вземете някой по млад ,че да ви прекарва моторите из реката.Направо ще ви кръстя група Младост.
        То няма стари желаещи,ти за по млади говориш.Нали има няма групата ни е от 7-8 човека.Аз съм най младия 30 лета,нищо че изглеждам на 45.Хората наследяват вили;яхти;замъци;милиони и милиарди,а аз наследих косопад ама хич не ми и пука
        Моторите отговарят на годините на карачите.Затова не си купуваме по нови мотори.
        Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 12-10-08, 20:29.

        Коментар


        • #19
          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

          Абе защо ми излизат толкова калпави снимките,уж ги снимам с хубав фотоапарат,ама след намаляването нещо става.Все едно са снимани през пергаментова хартия.

          Коментар


          • #20
            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

            браво браво добре сте се повозили завиждам ви

            Коментар


            • #21
              До: Разходка в троянския балкан

              аз добре ще се возя сас вас нямаи грижи на тошко ще му правим априлията дето е горе в сервиза имам проблем обаче изгоря ми релето на зареждането и сега си тарся ако можеш с нешто да помогнеш ще сам ти много благодарен

              Коментар


              • #22
                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                Жоро между другото състезанието беше много интересно.
                А като отивахме към плевен се чудехме за този каньон, сега разбрах що за чуде е ще трябва да го видя някой ден.
                Има подобен преди Търново, около село Емен и наистина е много впечатляващо.
                И си извинен затова че ме излъга половината форум се бяхме събрали по едно време
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #23
                  До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Жоро между другото състезанието беше много интересно.
                  А като отивахме към плевен се чудехме за този каньон, сега разбрах що за чуде е ще трябва да го видя някой ден.
                  Има подобен преди Търново, около село Емен и наистина е много впечатляващо.
                  И си извинен затова че ме излъга половината форум се бяхме събрали по едно време
                  Този каньон,който се вижда от ловешкия път и този за който става въпрос в темата са два различни.Този дето сте го видяли вие е на река Чернелка и е с пъти по малък и като дължина и височина.http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=34436
                  Имаш официална покана от мен,когато решиш да дойдеш и да разгоним дивеча из каньоните и в двата.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                    Жоре мисли му ако не ме заведеш някъде където сте карали.Яд ме е че за един месец никъде не карахме ,но такива бяха обстоятелствата.Не се знае с какво може с триал,може с ендуро ,но трябва да направим една врътка.А за ЕГН то на групата ,ами те май са най сериозни на темата ендуро.От всичко най лошото е че момчетата са много мераклии но вижте с какво карат как да се пробват на нещо по сериозно като са мотори по 160 кила та и отгоре.Аз да си кажа че по Чернелка става да се направи като хрономерирана отсечка,но е и опасно че има много хора аз там ходех от време на време .АААААААА и да припомна на Жорката пробвайте да намерите Видимското пръскало ,дето ти го споменах,само знайте че на моменти работата е много сериозна и там се ходи най малко по двама.Лично аз се кефих като се качвах пеша а незнам с мотор
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                      Геца някои от по-младите в групата явно се засрамиха и вече си подмладиха моторите . Данчо вече е горд собственик на ето този звяр. Утре ще излезем да му обясня как се укротява.


                      Ренди се сдоби с един приличен ВОР 493 които е малко непознат на повечето колеги но не е за подценяване.
                      пускам снимка на Данчовия мотор, заштото нямям на ВОР-а но се надявам скоро да го заснемем в деиствие.
                      утре ще вземем апарат защото ще има падания (дано да несам прав)
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                        Снимайте снимайте и пуснете снимки,че аз както е тръгнало,се присъединявам към Енина или Казанлък,където ме искат.Следвам твоя пример.Плевенската група и се видя краят.Ти си го разбрал от одавна,но защо не ми отвори очите по рано.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                          Абе Жорка какъв край аз тъкмо се арадвах че има група и ти вече разправаш че ще се разпада,можете да разчитате на още един член който за сега е зад граница , но това не означава че групата намалява.Е неможем да сме като като хората около балкана ,но и това не трябва да пречи да се кара ендуро в Плевен.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                            Ей, Геца ти и мен ли отписа бе човоече?
                            [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                            Коментар


                            • #29
                              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                              Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
                              Ей, Геца ти и мен ли отписа бе човоече?
                              Аз тебе те отписах още като си продаде мотора.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

                                Геца имам, но по него има работа повече отколкото ти по твоя.
                                P.S. Вчера ходихте ли някъде.
                                [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X