Обява

Свий
Няма добавени обяви.

сайт за екипировка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • сайт за екипировка

    ето сайта http://www.cabelas.com/cabelas/en/co...l?cmCat=Home_B
    аз лично от година и нещо пазарувам оттам. купих си зимни обувки Hi-tec, невероятно удобни и леки, земно яке и още доста неща, вече не се сещам всичко. В сайта има невероятно много неща, каквото се сетите и цените в сравнение с нашите са доста добри. Единствания недостатък е, че се плаща мито /минимално/ да стоки над около 35 долара /по нашите митнически закони стоката за да не се обмитява не трябва да надвишава 22 евро или равностойнотта й в друга валута/. За обувките които купих на стойност 50 долара / бяха намалени от 90 на 50/ платих мито около 15 лв. Доставката до скоро беше 15 долара, но вече е 20. Плаща се с кредитна карта, не е задължително да е във валута, теглят стойността й в левове. Стоките гарантирано пристигат до вас. До Бургас пристигат за около 10 дни. Надявам се да съм ви бил полезен. Поздрави!
    Honda HR-V 4WD D16W1

  • #2
    До: сайт за екипировка

    Благодаря за информацията. Беше ми много полезна - харесах си от там едни обувки Irish Setter и поръчах 2 чифта. Обаче нямах кредитна карта и ползвах на един приятел.

    Коментар


    • #3
      До: сайт за екипировка

      http://www.rei.com/

      Я виж тука еле раздела РАЗПРОДАЖБА.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        До: сайт за екипировка

        вече за поръчки от магазини по интернет и цена до 150 евро няма мито и ддс

        Коментар


        • #5
          До: сайт за екипировка

          Първоначално публикуван от ninurta Преглед на мнение
          вече за поръчки от магазини по интернет и цена до 150 евро няма мито и ддс

          Може ли повече инфо.
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #6
            До: сайт за екипировка

            Колегата може би е имал предвид че при получаване на стока от онлайн магазин който се явява юридическо лице необлагаемия лимит който не подлежи да се обмитява е 150 евро ако пък е например физическо лице като например от ибей тогава е 22 евро. Повече инфо тук http://more.info.bg/article.asp?topi...0&issueID=2664

            Коментар


            • #7
              До: сайт за екипировка

              В ебей си има търговци които там си развиват бизнеса (пазарувам най-вече от тях) можете ли да разясните те като физически лица ли се приемат от българското законодателство или като юридически. Разкарват ме до митницата няколко пъти за поръчки чиято стойност е доста под 22 (примерно 10 евро ) евро като се аргументират че "ами го господине се смята и транспорта" Безумие!
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #8
                До: сайт за екипировка

                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                В ебей си има търговци които там си развиват бизнеса (пазарувам най-вече от тях) можете ли да разясните те като физически лица ли се приемат от българското законодателство или като юридически. Разкарват ме до митницата няколко пъти за поръчки чиято стойност е доста под 22 (примерно 10 евро ) евро като се аргументират че "ами го господине се смята и транспорта" Безумие!
                В по-горната статия във вестник Черно море е много добре описана цялата процедура и по описанието там явно нашите калкулират и вкарват и транспортните разходи в цената. Ето какво пише по точно:
                Имайте предвид, че под стойност за целите на митническото облагане се разбира само цената на самия продукт, но нашите митници са си измислили правилото да събират цената със сумата от фактурната или обявена стойност на стоките и всички разходи по доставката им до България (транспорт, застраховки и т.н). Това означава, че митните сборове би трябвало да се изчислят на база цената плюс разходите за транспорт, ако са за ваша сметка.

                Коментар


                • #9
                  До: сайт за екипировка

                  някой ще може ли да ми даде сайт за армейска екипировка-камуфлажи кубинки и подобно дрешки благодаря предварително а и ако някой знае каде продават армейско облекло в бургас да пише
                  По малко, ама с хляб!

                  Коментар


                  • #10
                    До: сайт за екипировка

                    Този предполагам, че ще свърши работа: http://armyshop.dir.bg

                    Коментар


                    • #11
                      До: сайт за екипировка

                      Ето новия магазин които откриха в града http://www.fazania.com/ , до колкото разбрах можело да се поръчват и неща от кабеласа чрез тях,но не съм запознат с нещата, не съм го посетил още и незнам какви са цените.
                      За повече инфо вижте там телефон и мейл които го интересува!

                      Коментар


                      • #12
                        До: сайт за екипировка

                        разбрах че в бургас в славейков продават някаде армейско облекло кубинки камуфлажи и подобни работи ако някой знае да ми драсне 1 саобщение
                        По малко, ама с хляб!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X