Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WALTHER P22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: WALTHER P22

    Аз съм сменял мушките само когато слагам дългата цев. От нея реално съм се отказал, въпреки че е с 4 см по-дълга групата поне при мен и с дългата и с късата цеви са абсолютно еднакви. Даже тя обезмисля компактността на пистолетчето. Въпреки че дори името на конфигурацията с дългата цев е ТАРГЕТ, не е показала да е по-добра. Може би единствено баланса при захват е малко по-добър с нея, но пък като се прибави неудобството при носене....... А пък през ден при стрелбите да сменяш цевите, то това си е направо луда работа. Все още си я пазя заради манящината.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • #17
      До: WALTHER P22

      Аааа, забравих. Може би една капка лепилце би свършила по-бързо работата с мушката. Нали все пак не трябва да се сменя.
      Тази земя, по която тъпча сега,
      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
      тази земя – не е моя земя,
      тази земя, простете, е чужда.

      Коментар


      • #18
        До: WALTHER P22

        Лепилопосле тел!немска му работа ха ха!
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • #19
          До: WALTHER P22

          Висша проява на немски педантизъм скрепена с телчица made in Bulgaria.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #20
            До: WALTHER P22

            Това, за дългата цев е факт! С дългата цев, по-скоро се разчита на реклама. Нали трябва да се продават и комплектите, въпреки, че според нашето законодателство в комплекта липсва една много съществена част, която се навива на мястото на същата тази втулка, държаща цевта, която според някои, се саморазвивала...
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #21
              До: WALTHER P22

              Е не знам дали се саморазвивано е факт че постоянно се налага да се навива
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • #22
                До: WALTHER P22

                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                Е не знам дали се саморазвивано е факт че постоянно се налага да се навива
                Да се навива онова удължение, дето не е рарешено ли?
                А сега сериозно!
                Ако се стегне с ключето, не се саморазвива. Когато го почиствам, не винаги го затягам с ключето... особено, когато стрелям по стрелбищата в Пловдив и София... Нося си протриватели спрей и парцали, но не и ключе... развивам втулката с клещичките на "джобното" си ножче, но не смея да затягам много с тях, тогава се и саморазвива.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #23
                  До: WALTHER P22

                  Имам го от три години, на няколко кутий патрони съм. Притеснява ме клатенето на мерните прибори, но не виждам как ще паднат. И при мене има засечки със слаби патрони (5 ст е примамлива цена), оръжейник ми предложи накъсяване на пружина, но решението е Stinger 22 long rifle CCI, силен патрон, с него засечки няма, оръжието след стрелба е чисто.
                  Калибъра е спортен и трябва добра форма и поддържане, но тия историй с протоколи и разрешително за всяка кутия патрони много ме нервят. Колко по просто и бързо си вземам 30-06 за карабината.
                  Вземах лазерен мерник, не съм го прострелвал и ползвал, та питам... след неколкократно сваляне и слагане иска ли ново прострелване.
                  Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                  Коментар


                  • #24
                    До: WALTHER P22

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Това, за дългата цев е факт! С дългата цев, по-скоро се разчита на реклама. Нали трябва да се продават и комплектите, въпреки, че според нашето законодателство в комплекта липсва една много съществена част, която се навива на мястото на същата тази втулка, държаща цевта, която според някои, се саморазвивала...
                    Като изключим по-класните патрони като Стингер, Елей, и още няколко подобни в общи линии Валтерчето си е достатъчно тихо оръжие.......
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #25
                      До: WALTHER P22

                      Вземах лазерен мерник, не съм го прострелвал и ползвал, та питам... след неколкократно сваляне и слагане иска ли ново прострелване.[/quote]
                      Ако мерника е монтиран грамотно свалянето не би трябвало да му влияе.
                      Тази земя, по която тъпча сега,
                      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                      тази земя – не е моя земя,
                      тази земя, простете, е чужда.

                      Коментар


                      • #26
                        До: WALTHER P22

                        Почти всяко сваляне на лазерния прицел, води до необходимост от нова прострелка... Аз така и не разбрах, за к'ъв ми е тази щуротия... пробвах, не ме изкефи, свалих я и я захвърлих някъде...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #27
                          До: WALTHER P22

                          За да не трябва да стреляш.
                          Според американското ФБР, заради зайчето на лазера, стрелбата на поражение се разминавала в 95% от случаите.
                          Не ми е известна статистика от тука. Собствения ми опит:
                          Ако му я залепиш на главата - не реагира. Не вярва. Ако му я залепиш на гърдите, веднага побеснява, и се хвърля да се прави на мъж. Ако му я лепнеш на ташаците, не казваш нищо, и не можеш да го настигнеш да му се извиниш. Извънредно ефективно, повече от бухалка в главата.
                          Така че си намери лазера, и го завинти на място. Ако е руски - няма да се размества. Макаровските например, изобщо никога не помръдват. Но стойката им е за модела. Американските струват съвършено невменяеми пари, и обикновено са допотопни разработки. Европейски изобщо не съм виждал, китайските не стават за нищо.
                          Ако е прострелян неправилно, отклонението му зависи много силно и нееднозначно от дистанцията на стрелбата. По него корекция всъщност не може да се направи, защото сменя и квадранта на отклонението, не само отместването строго по Х или У. Правилното му прострелване е на безкрайност, не на фиксирана дистанция, като оптическия мерник.
                          За изпреварване на въпросите - от лазерна показалка за левче, не може да се направи лазерен прицел.
                          Последно редактирано от Стефан; 28-10-08, 18:50.

                          Коментар


                          • #28
                            До: WALTHER P22

                            Моят не става за нищо, при това батерийките му свършват за няма и толкова... Вероятно е китайски...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #29
                              До: WALTHER P22

                              Дай да го видим кво му е.
                              ОФФ. Днес се видях с Дерхънтера по известните дела. Как можа да не се обадиш бе, имах два лева, можех да дойда ...
                              Да, каква е стоманата, че да ги закаля утре?

                              Коментар


                              • #30
                                До: WALTHER P22

                                Успях да намеря схема на Р99:



                                Това, заграденото в кръгче и посочено със стрелка в горния ляв ъгъл, щифт ли е (застопоряващ зъбчетата на мушката), или е от лошото качество на картинката? Не е номерирано като детайл та може и да е просто дефект в картинката!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X