Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клуб УАЗ

    До сега се пише само за първата сбирка и нищо повече.
    В предишната тема от сбирка Веско помоли всеки да си остави информация за:Джип,телефон и друга информация.
    Та аз мисля нека в тази тема да се пише всичко за Клуба.Нека тук да се публикуват новостите.
    Сега след като се организира клуба нека да се избере председател.Нека се подкара машината.
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

  • #2
    Подкрепям!
    Обещахме си срещи всеки
    месец! Ако е необходимо да
    се помага с организацията,
    пуснете едно Л.С.
    С edobg сме насреща !

    Да живее клуба ни!
    Да живей куманизъма!

    Коментар


    • #3
      Писа някъде за Рибарица,за Вежен също и толкова.

      Коментар


      • #4
        и аз мисля че вече трябва да се направи нещо по въпроса
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          Не знам дали прочетохте ,в края на месеца имат сбирка и LR клуба.Аз предложих да направим съвместно събиране ,да сме повечко и ще е по-весело .Смятам че,ще има место за всички.
          Густо майна , пътят свърши !!!

          Коментар


          • #6
            Абе що мълчим ?Да не е обявен траур и аз да не съм разбрал?
            Густо майна , пътят свърши !!!

            Коментар


            • #7
              Аз от 16ти изчезвам на море трябва да се отдаде дължимото и на другите хобита, връщам се началото на август и обещавам да предложа няколко интересни маршрута за по два три дена (разбира се на дати различни от други мероприятия) може да ви хареса нещо.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от e100
                Абе що мълчим ?Да не е обявен траур и аз да не съм разбрал?
                Мълчим защото никой нищо не казва.Защото всичко си остана така след първата сбирка.Може да не съм готов с джипа но пък съм готов да помагам с всичко по силите ми за развитието на клуба.Никой не пише,не казва какво мисли и как ще се развива.
                Преди колко време пуснах тази тема и никой не написа нищо по въпроса.Какво да не би с КЛУБ УАЗ да не би да беше само това?Първа сбирка и ..........
                Спорет мен Веско и другите в управителния съвет са точни и имат желание за развитие.Ето на GOLDY как му повлия първата сбирка.Купи си Уаз де да можехме всички с този размах.Но за мен всеки с колкото и да е малко помага за развитието на клуба.Дори само с присъствие.Дано се развива и продължи с размаха от първата сбирка.
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  Аз не успях да доида на збирката на Уаз и Газ и очаквам с нетърпение следващата ,кажето как мога да помогна,нямам Уаз и Газ но скоро ще се здубия с едно то двете

                  Коментар


                  • #10
                    Ами като гледам с тази активност,аз съм твърдо с LR.
                    Густо майна , пътят свърши !!!

                    Коментар


                    • #11
                      На мен и двете са в разглобено състояние,иначе и мен не ме
                      свърта да направим нещо

                      Коментар


                      • #12
                        Здравейте!! Как мога и аз да стана член на "клуб УАЗ".Имали изискваня към желащите???Напишете подробно ,къде,как и кога? С Вас съм!!
                        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                        Коментар


                        • #13
                          За сега няма организация,явно много хора са в отпуска,други по работа и .....? Ланд Ровър имат мероприятие мисля ,че е края на месеца,но всички са поканени,така,че следи форума.Аз със сигурност ще ходя.
                          Густо майна , пътят свърши !!!

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от e100
                            За сега няма организация,явно много хора са в отпуска,други по работа и .....? Ланд Ровър имат мероприятие мисля ,че е края на месеца,но всички са поканени,така,че следи форума.Аз със сигурност ще ходя.

                            Аз лично с джипа си имам един проблем който е главно документален.Тоест да се пусне в движение.Незнам но оправям лека-полека всичко по джипа за да е годен за пускане в движени.
                            За LR мероприятието не знам дали ще има с какво да дойда но ако успея да се оредя с нещо ще дойда задалжително.
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • #15
                              то и аз имам такъв документален проблем като твоя,но мисля , че до края на месеца или най-късно до средата на другия ще оправя тая работа. Твоя проблем в какво се състои? кажи ако мога да помогна на драго сърце...
                              Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X