Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Какво стана няма да се сБираме най-после
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #32
      Ами както виждам от темата няма много желаещи за излети! Предполагам, че повечето хора сега са на морето. Ако ще организираме нещо то трябва така дасе планира, че да не съвпадне с мероприятието на 16-17 септрември на Ленд Ровър Клуб. Давайте предложения, няма време!!! Аз предложих един вариант за излет в Стара Планина но невиждам отзиви!!!!
      Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

      Коментар


      • #33
        Хайде давайте предложения че времето лети а ние не взимаме никакви мерки
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #34
          Аз ви предлагам Хижа Паваел Делирадев между Копривщица и Панагюрище това е точно на съвсем различно место то там къде бяхме със Ленд Роувър ентусиаст хубаво е е условията не са четеризвездни но нали е планина вие си решете ако кажете аз почвам да задвижвам нещата
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от dragomir_68
            Какво стана няма да се сБираме най-после


            Аз съм за сбирка в Ботевград.Като се тръгва от Бухово и се патува до ботевград.Офф-роуд само и яко купон.Това предложение го имаше и миналия път от Цеко но никой не му обърна внимание.Мисля че ланд ровер клуба няма да ходят натам.Такаче можем да си направим кефа.А пък има много места кадето могат да се правят снимки.Има каде да се измисли да се спи.Такаче хорица смятайте!Решавайте но времето си лети а дори повечето на са си казали мнението.Какво стана да не би уаз-клуба да замря.

            Тук искам да си изкажа благодарностите към Еди който услужи е ключове за да си сменя гумата на служебната кола който дори няма ключ за гуми.
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #36
              Хайде и аз съм за Ботевград давайте предложения.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #37
                Eй, в тоя клуб повечето са ловци, да няма издънки за ВОЙНАТА2, т.е. да не съвпаднете някое мероприятие с Войната2, щото "ке ви тепам", ако ни бият заради вас...!!!!

                Коментар


                • #38
                  Купона е следващата седмица

                  Ако някой е забравил, от 12 до 20 Август от клуб УАЗ сме планирали да ходим на прехода Рила-Пирин- Родопите-Странджа 2006. http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=3461

                  Ако някой не се е записал, сега му е времето! Маршрута е супер, купона е як, само за УАЗ!!!

                  Ще има какво да се разправя после!

                  Ботевград е интересно, спокойно може да отидем за една събота-неделя през септември.

                  Средата на октомври планираме международна екскурзия до планините в северна Албания - Балканските Алпи, седемте езера, Адриатика, Йонийско море и др - над 3000 км.
                  Маршрута се отработва. Който има мерак, може да пише на ЛС за предварителна информация!
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар


                  • #39
                    Поход

                    А кой ще ходи от клуба на похода?
                    Аз ще се дойда на похода едва към края. На 17 вечерта ще ви търся къде ще спите .
                    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                    NULLA TENACI INVIA EST VIA

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от dragomir_68
                      Хайде и аз съм за Ботевград давайте предложения.
                      Се арни машршрути,
                      се убави о'ра!
                      Па аз викам - да се
                      гласува и к'вото са-
                      бя покаже

                      П.С. Gadino, добре
                      дошъл в кукувичар-
                      ника, брат.Щур си
                      по целата глава ,
                      ерго - за при нас си!
                      Да живей куманизъма!

                      Коментар


                      • #41
                        аз съм "За" на всякъде,няма проблеми нали затова караме "Уаз"-защото си ходим къде си искаме! С вас съм навсякъде ,само че след 20 август до тогава съм ангаже! малко море.......и.... А да видим тоя път дали Балканджията ще се изложи предния поход толкоз ракия имаше а той само я помириса и почна на бира!!! А???????
                        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                        Коментар


                        • #42
                          Така хорица след като Веско каза че ще има съвместно сбирка с Ленд ровер клуба по-добре да се организира нещо в началото на септември.Цеко който е записан тук би помогнал с организацията.Но найстина района около ботевград е интересен и предлага много и различни видове препятствия.Може почти целия маршут да е офф-роуд стига да имаш желение и време.За справка първата разходка организирана от В.Вушев!Който е за да свирка!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #43
                            Ще има ли сБирка на клуб УАЗ през м. септември
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от dragomir_68
                              Ще има ли сБирка на клуб УАЗ през м. септември
                              От моя страна ще проверя всичко и ще видя какво може да се организира и как да мине целия преход,настаняване и прехрана!Предполагам че ще е някаде след състезанието в Габрово!
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • #45
                                Очаквам датата, че времето лети а се забравихме вече
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X