Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    За клуба

    С удоволствие ще помагам да правим срещи, но работата ми наложи доста пътуване и сега пиша пак от чужбина.
    Разбира се, ще ходим навсякъде където можем с ЛР клуба.
    За купона няма граници!
    Щом се върна и ще подновим организацията!
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #17
      Записване в клуб УАЗ

      Тъй като има въпроси за приемане на нови членове, давам информация от Устава на клуб УАЗ - България:

      ==========
      чл.9/3/Приемането в клуба става чрез писмена молба на кандидата до Общото събрание на Клуба, придружена от следните документи:
      ....
      б/за физическите лица - автобиография и декларация, че приема Устава на клуба.
      Чл. 10/1/. Членове на Клуба се приемат с решение на Управителния съвет, взето с мнозинство от гласовете от членовете му, което се одобрява от Общото събрание.
      /2/. Молбата за членство се разглежда на първото заседание на Управителния съвет след постъпването й.
      ===========
      Молба за нов член може да се подаде чрез всеки от членовете на управителния съвет, а именно:

      Иван Алексиев
      Крум Алексиев
      Еди Адамов
      Емил Петров
      Веселин Горанов

      Планираме сбирка на УС на 01.07.06, информация ще обменим чрез ЛС.
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #18
        Re: Записване в клуб УАЗ

        Хорица времето минава кога ще има сбирка на Клуб Уаз?Айде сега тази седмица Ком-Емине всички обикалят около него и така са на разходки.Но нека не го протакаме много защото идва и другото състезание в габрово след това и други и така много го протакаме.
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #19
          ами да май вече е редно да се събереме отново,защото времето върви и лятото мина бързо,така че да не му мислиме много ами просто да се организираме и да го направим.Давайта предложения къде може да съберем!...........някъде в стара планина??...
          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

          Коментар


          • #20
            Където кажете само да бъде по скоро а може и някъде покрай Троян да сме близо до сливовата ракйя!
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #21
              Колеги ако искате даите да се съберем пак в Копривщица само че този път да идем някъде близо до хижа Павел Делирадев там е яко има и къде да поизтестваме след това машините ако кажете да почвам да разучавам каква е обстановката и да се организираме
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #22
                Ето сайт със снимки и инфо за хижата http://btsbg.org/modules/addresses/v...cid=87&lid=224 ние можем да си стъкмим и палатков лагер до хижата а които иска нека спи в нея и така ще е супер
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #23
                  Тази хижа според мен е супер но нали тябва и мнението на другите от клуб УАЗ.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #24
                    аз предлагам вие ако се навиете кажете да проверя маршрута и други неща
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #25
                      Колеги по форум,
                      Тъй като, не съм притежател на ГАЗ или УАЗ,
                      а и е100 още не ми е дал едно кръгче,
                      имам два въпроса:
                      1. Може ли да пиша в темата ви без да съм член на клуба, като равноправен, т.е. да давам предложения?
                      2. Мога ли да стана член на клуба преди да съм собственик на ГАЗ/УАЗ?
                      Декларирам, че приемам устава и ще се подчимявам на условията му, както и на решенията на изпълнителните и контролните органи по отношение работата на клуба. ЗАКЛЕХ СЕ!
                      Ако ще ми трябват поръчители се надявам, че Е100, Булгог, Балканджията, Едобг, Георги Василев,
                      а може би и други, няма да ми откажат?!...
                      Не, бе сериозно, може ли да се включа в дискусията????!!!

                      Коментар


                      • #26
                        Айде от нас да мине. Ще ти дадеме едно кръгче с Уаз и тогава в дискусията ще те включиме.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #27
                          Подушвам че сме от една порода Добре дошъл пиши наволя
                          на следваща сбирка ще го направим официално

                          Коментар


                          • #28
                            Ми, МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички!!!
                            Жална ви майка, сега от мнения и предложения.....!!!!

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Дявол Коледа
                              Колеги ако искате даите да се съберем пак в Копривщица само че този път да идем някъде близо до хижа Павел Делирадев там е яко има и къде да поизтестваме след това машините ако кажете да почвам да разучавам каква е обстановката и да се организираме

                              Ееее сега всеки път на едно място ли бре!Може сега да е някаде другаде в друга посока?Има Рила,Пирин,Родопи и какви ли не други места.Може някаде край пловдив.Или пък на ботевград кадете за кадето имаше предложение още миналия път!Номера е да са на различни места!
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • #30
                                Ами може да измислиме и нещо в Троянския балкан...к'во ще кажете...и тука имаме кал и ракия имаме! пък и природата си я бива..
                                Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X