Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

    Вече могат ли да се регистрират автомобили от САЩ със Salvage title?

    Коментар


    • #47
      До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

      То май винаги е можело
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        То май винаги е можело
        Дай инфо ако знаеш повече по въпроса,защото знам,че има проблеми при регистрация в КАТ

        Коментар


        • #49
          До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

          зависи от типа на салвиджа и от кой щат е издаден!

          Коментар


          • #50
            До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

            Първоначално публикуван от dinkoh Преглед на мнение
            Дай инфо ако знаеш повече по въпроса,защото знам,че има проблеми при регистрация в КАТ


            Колега / от Русе по спомени / беше взел едно червено / по спомени /Вранглерче и след време разбраче е салвидж,маше и снимки вьв форума
            това е което знам,за проблеми не сьм чувал
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

              Един добар сайт за внос на автомобили,мотоциклети,АTV от САЩ.
              Можете да намерите много отговори на всички въпроси, свързани с Внос на кола от САЩ, включително и
              цени от Los Angeles, New York, Miami до Варна.

              WWW.BOMARGROUP.COM

              Коментар


              • #52
                До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                да ви споделя моя опит.миналата година чрез сайт на руски език участвах в търг(никакви регистраций),спечелих МИТСУБИШИ МОНТЕРО СПОРТ-2001г,за 120 долара ми оформиха документите,20 долара натоварване,и.....пристигна.аз съм в чужбина(Литва)-транспорта от маями до литва-550 долара(същиа сайт предлагаше до Варна-1150,до Бургас-1050 долара(от маями).при товаренето или разтоварването имах счупена едната пластмаса на калника,и до днес не съм я купил,струва около 45 евро,а тук ми искаха 440 лв.минах технотеста там,регистрирах и преглед,който е на две години-вси4ко това около500 евро +мито650 евро,и задължителната гражданска,по-евтина е от БГ и.........газ по пътищата.няма акциз.,данъци и куп глупости като у нас в БГ.проблема беше с европейските фарове-няма ги,но...денги,мъни.... ,винаги помагат.така,че правете си изводите.всичко зависи как ще се организирате.и да спомена-пристигна с пълен резервоар бензин,зареден климатик,с разреден акумулатор,оригинално CD,крик,аптечка,оборудван-къде ги продават така?
                Последно редактирано от tihomir7; 23-11-09, 20:49.
                това е моят джип,засега...:lol:

                Коментар


                • #53
                  До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                  Колега,дай малко повече инфо за самия търг
                  Ако обичаш разбира се

                  Коментар


                  • #54
                    До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                    Първоначално публикуван от dinkoh Преглед на мнение
                    Колега,дай малко повече инфо за самия търг
                    Ако обичаш разбира се
                    това ако не се лъжа е питане към мен,нали?случайно попаднах на този сайт,сега даже не го и помня кой беше.прочетох ,че не трябва регистрация и реших да опитам,никакви предварителни такси нямаше,нищо не губя.както всеки търг-начална цена и срок,снимки,инфо за колите и за начина на плащане и получаване.дадох цена за избраната кола и.....това,забравих.след около 3 седмици получих писмо на пощата си-спечелил,моля свърйете се с нас за уточняване на подробностите по покупката и...по-горе съм писал кое как...общо взето на майтап се получи,но мойе и късмет да е,както чета други мнения.макар че в Литва,където съм има адски много коли от САЩ,не е възмойно всички да са "реставрирани".
                    това е моят джип,засега...:lol:

                    Коментар


                    • #55
                      До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                      Гледам много хора взеха да внасят коли с литовска регистрация,предимно американски но вече с европейски номера.Каква е далаверата?
                      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                      Коментар


                      • #56
                        До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                        Първоначално публикуван от tihomir7 Преглед на мнение
                        няма акциз.,данъци и куп глупости като у нас в БГ.
                        Искаш да кажеш, че нямат акциз върху кубатурата ли ?
                        Че това си е далавера за един голям мотор. И мога да се позамисля за некой хубав корвет по тази схема.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #57
                          До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                          Е , че то ако си го поръчаш сега , докато ти дойде контейнера и у нас няма да има акциз.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                            Само аз ли си мисля, че акциза пада за коли, произведени в ЕС?

                            Коментар


                            • #59
                              До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                              Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                              Е , че то ако си го поръчаш сега , докато ти дойде контейнера и у нас няма да има акциз.
                              Няма да има акциз за коли от ЕС. От всички останали страни акициз, мито и ддс си има.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • #60
                                До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

                                Това е ново за мен...
                                100% ли сте сигурни ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X