Страница 2 от 8 ПървиПърви 1 2 3 4 5 6 ... ПоследенПоследен
Резултати 21 до 40 от 147

Тема: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

Място
    София
    Публикации
    615
    Точки (при гласуване)
    16

По подразбиране До: Внос на кола от САЩ - изгодно ли е и как става?

Цитат Мнение на ивайло Преглед на публикациите
    ДЕКРА АУТОМОТИВ :
    02 9307522
    02 9307351 - ФАКС
    Само че от три дни звъня и не мога да се свържа. Днес ще търся други контакти.
    .
    Колега, а Декра какви точно услуги изпълняват? Същото като Технотест или? Защото знам, че Технотест са/бяха единствените оторизирани от Министерство на Транспорта да издават сетрификати за типово одобрение, както и трансформации, което май си още един наш парадокс, частна фирма да върши работата на държавата!
    ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
    lre-bulgaria.org

Място
    Sofia
    Публикации
    558
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на Tougi Преглед на публикациите
    "

Чудна работа, хората един панталон не купуват от сергия, защото няма къде да го премерят, а кола от Америка - няма проблем, кога да броя парите!
    Кво толкова се чудиш,панталон можеш да си купиш отвсякъде,ако всеки от нас парите го биеха през ръцете,никой нямаше и да се сеща за коли втора употреба,камоли със такива тайтали

Място
    София
    Публикации
    7,507
    Блог Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    26

при едни познати "жичкаджии" от година и нещо стои една наводнявана Хонда... Почти нова кола, а всяко болтче е ръждясало... цялата инсталация, компютър и т.н. е ръждиво и отсякъде се ръси соли и ситен пясък... но ако я снимаш от 10м си е "кукла"...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

Място
    ВАРНА
    Публикации
    1,120
    Точки (при гласуване)
    16

Да , същото като Технотест уж , досега само за нови коли , отскоро вече и за втора употреба - това ми го казаха от КАТ Варна офицерите. Все пак искам да говоря и с тях самите . От известно време се чува и за друга фирма - ТЮФ НОРД , но за техните сертификати съм чувал противоположни неща ( става дума дали ги признават в КАТ или не).

Място
    Sofia
    Публикации
    558
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на Тедо /LJ73/ Преглед на публикациите
    при едни познати "жичкаджии" от година и нещо стои една наводнявана Хонда... Почти нова кола, а всяко болтче е ръждясало... цялата инсталация, компютър и т.н. е ръждиво и отсякъде се ръси соли и ситен пясък... но ако я снимаш от 10м си е "кукла"...
    От наводняваната няма спасение,един приятел си купи такова Audi A8 2006 НА 1500 мили за 8000 долара,побеляха му косите от нерви,след 6 месеца я продаде на следващия кандидат баровец,а с парите почерпи.

Място
    София
    Публикации
    2,561
    Точки (при гласуване)
    20

Колега VOKEL , какво прави Борката от Варна и може ли да ми дадеш контакт ?

п.с. Само фаровете са ми проблем.
    Имаш лично с нужната информация.

Място
    София
    Публикации
    615
    Точки (при гласуване)
    16

Да , същото като Технотест уж , досега само за нови коли , отскоро вече и за втора употреба - това ми го казаха от КАТ Варна офицерите. Все пак искам да говоря и с тях самите . От известно време се чува и за друга фирма - ТЮФ НОРД , но за техните сертификати съм чувал противоположни неща ( става дума дали ги признават в КАТ или не).
    Доколкото разбрах ТЮФ Норд ще са представени чрез ТехноТест!
    ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
    lre-bulgaria.org

Място
    Бургас
    Публикации
    30
    Точки (при гласуване)
    11

От преди 4-5 години съм си внасял автомобили от САЩ,за лично ползване/аз и сега сега си ги карам / само джипки.За да си докараш свестен автомобил ,трябва лично на место да си го избереш или много твой човек там да го направи после следват ред плащания и процедури логистични застраховки,натоварване/може на контейнер може и на борд по евтино е/.Салвидж титъла се парафира за бракувани возила/ крадени с изпл.застр. ,птп след употреба на алкохол ,конфискувани от федералните/ .Тези автомобили не могат отново да се регистрират в нито един щат и да се движат-САМО за експорт,резервни части или са нарязват на скраб.Именно това салвиджа .Тези талони се подпечатват и подписват от секретаря на съответният щат и се отписват като брак.Моите са от Илинойс.Преди когато аз си купувах никой там не се интересуваше от тези возила.Вземах ме ги без пари/ Гранд Черокита по 16000-20000мили по за 2-4000долара последствие се появиха украинците които се занимаваха със търговия тези товареха цели кораби
    Цените съответно се вдигнаха/
    А сега когато и нашите и руснаците се сетиха да си пазаруват пазара съвсем се изкриви.Но ако се купува втора употрба по добре е от сухите щати -Калифорния и т.н.

Място
    София
    Публикации
    140
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на Navi Преглед на публикациите
    Доколкото разбрах ТЮФ Норд ще са представени чрез ТехноТест!
    Имам един познат немец от тюв,за коледните празници ще си кореспондираме със симпатягата и ще го питам,надявам се да не са със технотест,и мисля че няма да са.а иначе имам познат с който работех до скоро,урежда регистрации в кат и разни неща в технотест,но и той е един....писна ми от тия всичките като него и реших да се оправям сам занапред,те и без това тия взимат пари почти за без нищо.а бизнеса с американските коли нещо не е много добре вече(нещо само за доста скъпи коли има смисъл),абе и това е ялова работа.много разправия и изгубени нерви и пари почти за без нищо.аз в началото на годината изгорях убаво покрай тия коли,хванах един мъртъв период и сега мъка.много ари трябва да се вкарват в тия неща и е непосилно,а и не си заслужава инвестицията ако мащаба е малък....пазара в България е отвратителен,също и този на услугите,аз от 2 години търся инвеститори за създаването на нещо висококачествено,което до 2-3 години ще се изплаща,но се срещам с хора които искат да си вкарат кеша и на следващия месец да са на нула и след това само да си лежат и да дебелеят.май ще направя сервиз в нова зеландия...

Публикации
    268
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на zazero Преглед на публикациите
    Имам един познат немец от тюв,за коледните празници ще си кореспондираме със симпатягата и ще го питам,надявам се да не са със технотест,и мисля че няма да са.а иначе имам познат с който работех до скоро,урежда регистрации в кат и разни неща в технотест,но и той е един....писна ми от тия всичките като него и реших да се оправям сам занапред,те и без това тия взимат пари почти за без нищо.а бизнеса с американските коли нещо не е много добре вече(нещо само за доста скъпи коли има смисъл),абе и това е ялова работа.много разправия и изгубени нерви и пари почти за без нищо.аз в началото на годината изгорях убаво покрай тия коли,хванах един мъртъв период и сега мъка.много ари трябва да се вкарват в тия неща и е непосилно,а и не си заслужава инвестицията ако мащаба е малък....пазара в България е отвратителен,също и този на услугите,аз от 2 години търся инвеститори за създаването на нещо висококачествено,което до 2-3 години ще се изплаща,но се срещам с хора които искат да си вкарат кеша и на следващия месец да са на нула и след това само да си лежат и да дебелеят.май ще направя сервиз в нова зеландия...
    Колега!,я ми пиши на мейла за да ми обясниш за твои проект,,,имам интрес ако ми прозвуча нещо позетивно
    не съм от тези дето искам да съм на нула след месец,,,но пък искам да се оверя в позитовноста на проекта.

И дай твой номер ако може,,за да се чуеме .
    успех

Място
    ВАРНА
    Публикации
    1,120
    Точки (при гласуване)
    16

Днес минах ДЕКРА във Варна , взех сертификата - 1200 лв (но и да ходя до София на технотест няма да е много по-малко) , живот и здраве утре съм в КАТ , ще споделя.

Място
    София
    Публикации
    348
    Точки (при гласуване)
    14

Днес минах ДЕКРА във Варна , взех сертификата - 1200 лв (но и да ходя до София на технотест няма да е много по-малко) , живот и здраве утре съм в КАТ , ще споделя.
    От началото на месеца в технотест взимали по 960 лв., явно видяха че много малко пари вземат да ти разпечатат 2 страници. Поздрави
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

Място
    София
    Публикации
    2,561
    Точки (при гласуване)
    20

Цитат Мнение на kokolighta Преглед на публикациите
    От началото на месеца в технотест взимали по 960 лв., явно видяха че много малко пари вземат да ти разпечатат 2 страници. Поздрави
    Аз чух за 970!!!

Място
    София
    Публикации
    348
    Точки (при гласуване)
    14

Цитат Мнение на vokel Преглед на публикациите
    Аз чух за 970!!!
    Плюс минус 10 лв. при двойно увеличение
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

Място
    София
    Публикации
    5,938
    Блог Публикации
    4
    Точки (при гласуване)
    24

Абе тия побъркаха ли се? Ега ти нахалството!
    Когато човек нe чувства привързаност, тогава той е постигнал освобождение!
    Grand Cherokee VM 2.5 TD
    0888/231599

Място
    Пловдив
    Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

Да вярно е от два дена таксите са вдигнити двойно,970 лв.за лека кола и 1020 за пикапи(товарни)

Място
    ВАРНА
    Публикации
    1,120
    Точки (при гласуване)
    16

Аз се надявах , че при появата на конкуренция , независимо ДЕКРА или ТЮФ НОРД или който и да е друг , цените ще паднат , пък то какво става - видяха че плащаме 1200 , айде утре 2000...

Място
    София
    Публикации
    2,561
    Точки (при гласуване)
    20

Аз се надявах , че при появата на конкуренция , независимо ДЕКРА или ТЮФ НОРД или който и да е друг , цените ще паднат , пък то какво става - видяха че плащаме 1200 , айде утре 2000...
    Кажи "тези" ,какво гледат?Че "онези" много задълбочават ,независимо ,че вдигат таксата!Може и на лични ,че темата е "пареща",като знам ,що хора има със "сертификати" и с коли за 50-60 000$-пазарна цена.За тези хора проблемите в "Топлофикация" са като мача -"Левски" -"Жилина"/или там как беше това отборче/,смисъл не ги интересува НИКАК,защото проблемът е наболял и скоро ...............
    Последно редактиран от vokel ; 03-10-08 в 19:29

Място
    София
    Публикации
    5,938
    Блог Публикации
    4
    Точки (при гласуване)
    24

Цитат Мнение на vokel Преглед на публикациите
    ...За тези хора проблемите в "Топлофикация"...
    Оказва се, че точно те не плащат! Защото не се плашат ли?
    Когато човек нe чувства привързаност, тогава той е постигнал освобождение!
    Grand Cherokee VM 2.5 TD
    0888/231599

Публикации
    268
    Точки (при гласуване)
    12

Ивайло ,,я дай твой майл,,или на лична твой gsm ако обичаш ,искам да те питам нещо!

Страница 2 от 8 ПървиПърви 1 2 3 4 5 6 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ
    От pe4en във форум Финанси, мита, цени, данъци, МПС и разходи
    Отговори: 696
    Последно мнение: 02-06-19, 13:12
  2. Става ли ви лошо в кола, когато се возите?
    От Тодор (Zaarin) във форум Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология
    Отговори: 48
    Последно мнение: 25-08-08, 12:39
  3. Става ли за рибарска кола Mitsubishi Space Runner 94-96 ?
    От ixeos във форум Сравнения и тестове между марки, модели и функционалност
    Отговори: 8
    Последно мнение: 31-07-08, 15:39
  4. Срок за регистрация на кола нов внос
    От Иван Горчев във форум Финанси, мита, цени, данъци, МПС и разходи
    Отговори: 6
    Последно мнение: 18-04-07, 15:08

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации