Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране във Варна (около Варна)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране във Варна (около Варна)

    Здравейте, аз съм нов и си търся компания за каране за утре 28.09.
    Ако има мераклии - пишете тук или тел. 0899163166 Мишо.

  • #2
    До: Каране във Варна (около Варна)

    Здр. Ако може да ни дадеш малко повече информация , къде ти е атв-то , с какво атв си ....
    Има една групичка от Кичево , те карат през 1-2 седмици

    Коментар


    • #3
      До: Каране във Варна (около Варна)

      Във Възраждане ми е мотора. Yamaha Raptor 660. Сигурно мога да стигна до Кичево (ако не попадна на полицаи). Какъв е маршрута?

      Коментар


      • #4
        До: Каране във Варна (около Варна)

        колега айде и аз съм надъхан за днеска за каране ще звъннем и на misti (Сашо). Званни ми на 0899500149 - Мардик.
        M.Minassian

        Коментар


        • #5
          До: Каране във Варна (около Варна)

          Данеби да си с един раптор с 1 фар ???
          На ендуро-то на паша дере бяхме засякали като товарихме атв-то ми на буса , 1 раптор и 1 кросов мотор бягата от ченгетата Изглежда бяха тръгнали към състезанието , щото имаха екипировка и номера но...
          Мойто атв е в каисиева ,някои път може да направим едно преходче
          На един светофар бяхме засякали още 1 раптор ама той беше 700...

          Коментар


          • #6
            До: Каране във Варна (около Варна)

            Ей колега чух аз за теб. Преди няколко дни го купи раптора от магазина на Ники, Крейзи Фокс. Краси ми разправя, че много мераклия си бил да караш, че и на ход си го карал за смяна на съединител. Дано да не те бъркам с някой друг. Другата седмица Събота или Неделя ще покараме, добре дошъл си при нашата група, тук във форума най-вероятно ще пусна тема, а ако ти е по-удобно направо можеш да ми се обадиш 0897809085 - Наско.

            Коментар


            • #7
              До: Каране във Варна (около Варна)

              Колега прати снимки на раптора да го видим .
              '05 Suzuki RM 250

              Коментар


              • #8
                До: Каране във Варна (около Варна)

                Поразходихме се с колегата mimsis Имахме малко сложности с едни стълби към аладжата, но се справихме а що се отнася до Рапторчето - много хваща окото
                M.Minassian

                Коментар


                • #9
                  До: Каране във Варна (около Варна)

                  Да, аз съм оня надъхания... Днес покарахме малко из лозята, Кичево, Аладжа манастир.Трябва да посвикна малко, че като карам с вас да не ви бавя! Снимки нямам още, но скоро ще снимам. Ако има някой за каране през седмицата - свиркайте, аз съм на линия всеки ден.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Каране във Варна (около Варна)

                    И ний с баща ми не караме бързо , тъка че някоя събота може да покараме Няма да е тази защото заминаваме на почивка в чужбина , но като се върнем може да направим едно преходче...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Каране във Варна (около Варна)

                      Първоначално публикуван от mimsis Преглед на мнение
                      Да, аз съм оня надъхания... Днес покарахме малко из лозята, Кичево, Аладжа манастир.Трябва да посвикна малко, че като карам с вас да не ви бавя! Снимки нямам още, но скоро ще снимам. Ако има някой за каране през седмицата - свиркайте, аз съм на линия всеки ден.

                      Не е казано, че като караш с нас трябва да държиш бързо темпо, другата Събота или Неделя ще направим едно каране, аз ще пиша тук във форума, ще се радвам да дойдеш, да покараме, а и да се запознаем на живо.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Каране във Варна (около Варна)

                        Днес Мишо докладва от пистата в Игнатиево - карали са с Тони/Polaris.
                        Мишо кажи как е?
                        0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Каране във Варна (около Варна)

                          Голям зор на тая писта!! Като завъртя една обиколка и ме заболяват ръцете и краката! Пробвахме малко скокове - добре че нямаше публика, че голям смях щеше да падне! Ако е разкаляно ще е по-приятно.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Каране във Варна (около Варна)

                            Да вземем да се замъкнем до Девня в събота или в неделя.Малко на пистата да повъртим.
                            __KTM__

                            Коментар


                            • #15
                              До: Каране във Варна (около Варна)

                              Първоначално публикуван от keeway Преглед на мнение
                              Днес Мишо докладва от пистата в Игнатиево - карали са с Тони/Polaris.
                              Мишо кажи как е?
                              Здрасти пичове, е те я съм Тони-ту
                              Днеска с Мишо ходихме до Игнатиево и покарахме малко, аз лично сефте карам по писта и доста се позатрудних деба, особенно с таз мойта газ с китка.....предмишниците ми особенно дясната станаха на парцал След няколко обиколки взехме да се чудим как по дяволите професионалистите изкарват сумайти обиколки на пълна газ на такива и къде къде по сложни писти
                              Ако ще се ходи на писта в Девня аз съм ЗА, само трябва да си преместя газта на палеца пак и да си охлабя малко окачването, че Раптора на Мишо е като РолсРойс в сравнение с моя Предатор, моя в момента друса доста повече, ама аз май прекалих и като си помпих гумите вчера

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X