Обява

Свий
Няма добавени обяви.

представителство на Duro?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • представителство на Duro?

    Някой знае ли къде се предлага тази марка гуми? Имат ли представителство или само в Zundert мога да ги поръчам? Благодаря предварително.

  • #2
    До: представителство на Duro?

    Имам налични DL-2010
    http://www.apexway.com.tw/atv.html#di2010

    Задни 25x10.00-12 - 6 пласта - 140 лв./бр.
    Предни 25x8.00-12 - 6 пласта - 170 лв./бр.

    Търговската марка е DURO.
    Мисля, че ще свършат работа.


    Това е от друга тема в същия форум. Раздел Избор на АТВ.
    Трябва да четеш повече
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      До: представителство на Duro?

      Тези не ми вършат работа.Размерът,който търся е 22х10-10. Спрял съм се на модела DL2013,BRP-то е с такива и съм много доволен и сме намислили да сложиме такива и на Keeway-a. Иначе тази тема вече я четох,сега ще го питам и колегата. Благодаря!

      Коментар


      • #4
        До: представителство на Duro?

        а за асфалт имате ли ги в наличност

        Коментар


        • #5
          До: представителство на Duro?

          Първоначално публикуван от brofa Преглед на мнение
          а за асфалт имате ли ги в наличност
          Колегата kerkelov е копирал това от таи тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=41146 ,не ги продава той.

          Коментар


          • #6
            До: представителство на Duro?

            Първоначално публикуван от nane7o Преглед на мнение
            Тези не ми вършат работа.Размерът,който търся е 22х10-10. Спрял съм се на модела DL2013,BRP-то е с такива и съм много доволен и сме намислили да сложиме такива и на Keeway-a. Иначе тази тема вече я четох,сега ще го питам и колегата. Благодаря!
            Бреее щом BRP слагат такива гуми значи трябва да ги бива
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #7
              До: представителство на Duro?

              С тези гуми качих мокър наклон с доста висока трева,а после на същото място дърпахме колегата dand79 с неговия KFX. И всичко това беше заради гумите.

              Коментар


              • #8
                До: представителство на Duro?

                Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                Имам налични DL-2010
                http://www.apexway.com.tw/atv.html#di2010

                Задни 25x10.00-12 - 6 пласта - 140 лв./бр.
                Предни 25x8.00-12 - 6 пласта - 170 лв./бр.

                Търговската марка е DURO.
                Мисля, че ще свършат работа.


                Това е от друга тема в същия форум. Раздел Избор на АТВ.
                Трябва да четеш повече
                Здравейте колеги имам интерес трябват ми гуми как мога да видя и цените на моделите ако може дайте тел за врьзка Благодаря.
                [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: представителство на Duro?

                  Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                  Здравейте колеги имам интерес трябват ми гуми как мога да видя и цените на моделите ако може дайте тел за врьзка Благодаря.
                  Ти пък не знаеш ли кой да питаш за ATV гуми . DURO се произвеждат в Китай и са едни от качествените, но има и други, скоро ще ви представя огромно разнообразие на шарки и размери

                  Коментар


                  • #10
                    До: представителство на Duro?

                    Значи ще чакаме...

                    Коментар


                    • #11
                      До: представителство на Duro?

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Ти пък не знаеш ли кой да питаш за ATV гуми . DURO се произвеждат в Китай и са едни от качествените, но има и други, скоро ще ви представя огромно разнообразие на шарки и размери
                      Duro са търговска марка на ТАЙВАН-ската компания APEXWAY. Без да изпадам в безмислени спорове но Тайван и Китай са много различни места, макар и с еднакъв говорим (не писмен) език.
                      Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                      ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                      Suzuki GSR600A

                      Коментар


                      • #12
                        До: представителство на Duro?

                        Първоначално публикуван от kokonai Преглед на мнение
                        Duro са търговска марка на ТАЙВАН-ската компания APEXWAY. Без да изпадам в безмислени спорове но Тайван и Китай са много различни места, макар и с еднакъв говорим (не писмен) език.
                        Не е нужно да изпадаш в безмислени спорове, в момента съм в завода им в Китай. И преди да ми поясняваш тези неща прочети из форума с какво се занимавам

                        Коментар


                        • #13
                          До: представителство на Duro?

                          Колега, чел съм достатъчно и смятам че познавам дейността ти...Да те имат и заводи в Китай, но това не ги прави китайска марка...и аз съм бил там, но съм бил и в Хед офиса им в Тайван, затова нека и двамата замълчим
                          Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                          ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                          Suzuki GSR600A

                          Коментар


                          • #14
                            До: представителство на Duro?

                            Първоначално публикуван от kokonai Преглед на мнение
                            Колега, чел съм достатъчно и смятам че познавам дейността ти...Да те имат и заводи в Китай, но това не ги прави китайска марка...и аз съм бил там, но съм бил и в Хед офиса им в Тайван, затова нека и двамата замълчим
                            PEACE

                            Коментар


                            • #15
                              До: представителство на Duro?

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Ти пък не знаеш ли кой да питаш за ATV гуми . DURO се произвеждат в Китай и са едни от качествените, но има и други, скоро ще ви представя огромно разнообразие на шарки и размери
                              Кога бе Яворе?Добре приятелче но дазнаеш че времето напредва и скоро с тези гуми ще мога да карам само около гаража.Разчитам да направим сделката иначе рентата ще пропадне като падне ония дебелия и белия "снежец"
                              [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X