Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Ми нищо не му харесвам на Москвич-а... Резонният въпрос, би бил: Какво му харесвате?
    - Невероятното състояние на конкретния екземпляр (не може да не му се отчете).
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Съветските боклуци са в изобилие и няма тенденции скоро да останат само като лош спомен.
      Амин,братко! Нямаше как да се каже по-точно.Повече от ясно е,че всеки е с предпочитанията си,но наистина не разбирам какво толкова се захласвате по тия руски кошници.Москвето комби наистина е в прекрасно състояние и наистина е рядкост да се види такова,но нищо повече.Остава си поредната безлична и не особено успешна имитация на автомобил,дело на съветския автопром.

      И за да не е спам - един побългарен,а в последствие очевидно и изоставен Мерцедес W116 (известен у нас и като "сом"),някъде из милата ни татковина.

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        http://vbox7.com/play:0a24f017&al=2&vid=5659182

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Днес видях този междинен модел на Москвич 408-2138.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00008.jpg
Прегледи:1
Размер:174.3 КБ
ID:5303763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00011.jpg
Прегледи:1
Размер:208.4 КБ
ID:5303765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00009.jpg
Прегледи:1
Размер:165.6 КБ
ID:5303766Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00006.jpg
Прегледи:1
Размер:186.2 КБ
ID:5303768
          Последно редактирано от dragomir_68; 15-09-11, 19:57.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0043.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5303776Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0044.jpg
Прегледи:1
Размер:122.5 КБ
ID:5303777Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0046.jpg
Прегледи:1
Размер:94.7 КБ
ID:5303778Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0047.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5303779...не съм сигурен,че тук е мястото,но това си е модифициран Трабант.Видях го на паркинга пред входа на пещерата "съевата дупка".Моля ако уважаемите модератори да преместят или изтрият поста ми ако предценят,че тук не е мястото му!
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Воланът е от Опел Рекорд 1700 от 1962. Останалото е осакатен трабант
              Творецът на това нещо е прекалил с канабиса. Такава изродия и руски конструктор не може да сътвори
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Със стикер за гражданска и миналогодишна винетка. Създателя му определено има чуство за хумор. Има много готино огледалце за обратно виждане .

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:JAVA PERAK4V3.jpg
Прегледи:1
Размер:100.7 КБ
ID:5303864

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Воланът е от Опел Рекорд 1700 от 1962. Останалото е осакатен трабант
                    Творецът на това нещо е прекалил с канабиса. Такава изродия и руски конструктор не може да сътвори
                    Ники, воланът е по-скоро от Mercedes 220 W111. Според мен, канабисът не може да е причина чак за такова извращение - по-скоро кокаин, кетамин и т.н.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1965_Mercedes_Benz_W111_220SEb_Disc_Brake_Fintail_Heckflosse_Sedan_For_Sale_Interior_1.JPG
Прегледи:1
Размер:38.3 КБ
ID:5303883
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Нямам си на представа дали е пускан тук този линк, но в него има няколко много интересни ретро автомобила от Варна: http://bonin-classic-cars.com/classic_cars_bg.php

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Благодаря Димо! След съветските "уникалности" по-горе, това е наистна радост за окото.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Антивирусната ми пищи на тези фотоси и ми казва, че има вирус в тях.

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                            Антивирусната ми пищи на тези фотоси и ми казва, че има вирус в тях.
                            И,при мен!
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Моята казва нещо от рода на това, че сайтът е сред докладванете като опасни и вирусоносни. Ама това е Датата. Сиреч, някой е качвал нещо заразено из Датата и антивирусните сайтове се престарават да обявят целия сайт за опасен. Така си го обяснявам.
                              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X