Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MapSource - проблеми и въпроси

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Този път стана , само че с версията за USB . Само не разбрах защо като качвах пробната карта се затриха всички BGTOPOMAPS ?
    Повторно благодаря , К2 , ако не беше ти още щях да размотавам хартиените карти в колата ( не че сега съм ги изхвърлил де )

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от dorzi
      Някой би ли ми казал как да си отключа"UnlockWizard"-а.Навсякъде ми иска осем цифри за сериен номер,а на моя диск са десет.Нещо не мога да се оправя.
      DORZI , успя ли да отключиш МАПСОУРСА ? Мисля , че 8-цифровият код е на опаковката или в отделението за батериите(поне на 60С) , само че и с него аз не успях . А дали ще мога да отключа CITY SELECT с 25-цифров код , че нещо накрая ми иска и 7-цифров код за регистрация ?

      Коментар


      • #18
        при батериите ми е,но и с него не става.Нещо не правим както трябва.Ще си умрем неуки:-).

        Коментар


        • #19
          А защо всъщност трябва да го отключваме ? Какво повече прави ако е отключен ? Моят МАПСОУРС си отваря БГТОПОМАПС и така . Единственото което се опитах да направя и не можах досега е да отключа един MAPSOURCE SITY SELECT EUROPE , за да мога да си качвам подробните му карти , но не знам дали е възможно . Сега опитвам с разни кракове , но не мога . Иначе си го инсталирах , не знам ако го отключа дали ще стане по-подробен или само ще мога да свалям картите му?

          Коментар


          • #20
            Няма смисъл да се мъчите с UnlockWizard-a на мапсорса, защото той е само за заключени карти, като CitySelect Europe примерно и досега крак за тях няма! Всичките тези 100% working crack-ове не бачкат, защото те са за други gps-и. Този 25 символа крак е вързан с хардуерният номер на GPS-а за който е даден и не отключва карти за друг GPS.

            Коментар


            • #21
              Значи този CITY SELECT който имам на PC-то си няма да мога по никакъв начин да го кача на 60С, така ли ? Откъде тогава да намеря по-подробни карти за разни европейски страни ? Там нямат ли си тамошни "К2" ?

              Коментар


              • #22
                От тук си свали някоя версия на MetroGuide
                http://dryjki.centrum-group.com/gps/Garmin/ като картографска информация няма разлика със съответните версии на CitySelect, разликата е руутинга.
                [url=http://www.topomaps.info/][img]http://www.topomaps.info/images/banners/topomapsinfo234x60.png[/img][/url]

                Коментар


                • #23
                  MetroGuide ако се качва на GPS-а със sendmap а не с MapSource рутинга работи.

                  Коментар


                  • #24
                    благодаря на всички , този път май стана

                    Коментар


                    • #25
                      До: MapSource

                      Първоначално публикуван от dani Преглед на мнение
                      Иво,
                      Имам около 1GB карти на страни по света, свалил съм ги от data.bg а адреса го намерих от forum.data.bg раздел GPS.

                      Мога да ти пратиа малките които са около 40МВ дай e-mail. А иначе мога да ти ги запиша на CD всички.
                      Здравейте имам eTrex Vista НА gARMIN,Бих искал да си кача карта на България, но как? Имам MapSource и си свалих 1-2 карти от topomaps, но не успявам да ги зареда в GPS приемника. Ще съм благодарен ако ми помогнете!?

                      Коментар


                      • #26
                        До: MapSource

                        Първоначално публикуван от Sokoleto Преглед на мнение
                        Здравейте имам eTrex Vista НА gARMIN,Бих искал да си кача карта на България, но как? Имам MapSource и си свалих 1-2 карти от topomaps, но не успявам да ги зареда в GPS приемника. Ще съм благодарен ако ми помогнете!?
                        При положение, че си инсталирал BG Topomaps на РС-то, виж тук
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          MapSource

                          имам проблем.инсталирам всичко ъпдеити и основната версия,бачка 10 пъти и се прецаква. От какво може да е проблема?
                          Последно редактирано от sabin; 27-07-07, 18:02.

                          Коментар


                          • #28
                            До: MapSource

                            Първоначално публикуван от juju Преглед на мнение
                            имам проблем.инсталирам всичко ъпдеити и основната версия,бачка 10 пъти и се прецаква. От какво може да е проблема?
                            И в какво се изразява прецакването?
                            Аз съм забелязал, че когато седна да правя маршрут и не записвам периодично файла, в един момент Мапсорс-ът се срива и трябва да почвам отначало. Затова - няколко цъквания и File - Save (или Ctrl+S от клавиатурата).

                            Вероятно има някакъв бъг в програмата.
                            Последно редактирано от sabin; 27-07-07, 18:05.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              До: MapSource

                              при мен проблема е че програмата работи но след даден момент още при включването дава грешка и е нужна преинсталация!

                              Коментар


                              • #30
                                До: MapSource

                                А в тоя "даден момент" да не би да инсталирваш някаква карта?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X