Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

    Да, не така!

    Не знам кой сте, но знам, че вечерта на 22-09-2008 в продължение на километри на отбивката преди Златна Панега не зачитахте елементарните правила за движение.

    Вярно е, че да се кара Нисан Навара с АТВ на платформата е много тежкарско, гот и сигурно сте се радвали на вниманието на блондинките по пътя!

    Но да изпреварвате десетки коли на непрекъсната линия, в здрач и без ясна видимост и да заставяте отсрещните да намаляват и да отбиват за да избегнат катастрофата си е - направо - просташко!

    Бъдете разумни!

    Т.
    Good guys drive Land Rovers!

  • #2
    До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

    Защо не го снима или поне номера да качиш тук?! Такива хора трябва да се порицават.

    Коментар


    • #3
      До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

      И аз съм срещал такива бабаити. И съм се чудил що не карам Краз.........примерно. Да видим кой ще отбива. Обикновенно така карат разни комплексирани човеченца.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

        На простака не можеш да му обясниш, че Навара с АТВ не е символ на социален статус и, че законите на физиката са еднакви за всички!
        Лошото е, че в повечето случай страдат невинни!
        Ferrum dum ignis candet cudendum est.

        Коментар


        • #5
          До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

          Коментар


          • #6
            До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

            Аз и снимка и номер имам - просто се чудя дали ще се появи и извини!

            Най-интересното е, че аз карах с постоянно 100 км/ч и го застигнах на ОМВ на магистралата.

            Спрях до него и човешки му казах, че грозно да се кара така!

            Не знам дали ме напсува на ум или си взе бележка!

            Т.
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • #7
              До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

              Евала че си спрял, аз вече не си правя труда . Лошото е че когато този се претрепе отсреща ще претрепе някой/и невинни . Дано отсреща да е КРАЗ както казва Таргата (и дано Таргата да му е шофьор). Аз съм за постване на снимките.

              Коментар


              • #8
                До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                Тинко, слагай снимките. Мисля, че и аз веднъж го видях тоя черенп пикап да кара като луд точно по магистралата с АТВ-то отзад.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                  Слагай снимки.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    ..Мисля, че и аз веднъж го видях тоя черенп пикап да кара като луд точно по магистралата с АТВ-то отзад.
                    И аз...
                    Това е кофтито да се накичиш с АТВ или с лепенки на форума.... вече не оставаш незабелязан.
                    Аз имам още примери и снимки за яки изцепки ( не с шофиране )на колеги от форума ама ще си замълча тактично....
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                      Основната причина да спра и да му направя забележка беше, че го гледах няколко километра как БРУТАЛНО нарушава правилата И ЗАСТАВИ КОЛА В ОТСРЕЩНОТО ПЛАТНО ДА НАМАЛИ И ПРИБЕРЕ МАКСИМАЛНО В ДЯСНО!

                      ... дълга колона от коли, непрекъсната линия, здрач, скорост на колоната около 80-90 км/ч и изведнъж хитрец с пикап и АТВ цепи мрака със слаломи!

                      Ами какво щеше да стане ако АТВ-то се беше отвързало или отсрещната кола не беше се прибрала навреме!

                      НИСАН НАВАРА СА 5153 КP!

                      Аз няма да спра да предупреждавам, защото такива "безрасъдници" застрашават живота на децата ни и на всеки един от нас!

                      Т.
                      Good guys drive Land Rovers!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                        Дай и снимките. Така по-лесно ще го разпознаем.

                        А за другото - и аз все по-често и все повече се навивам да си купя поне ЗиЛ, пък ще се разбере кой-кого. Аман от комплексирани човечета.

                        ...Лошото е че често и тия з КРАЗ-овете и ЗиЛ-овете ги вършат същите. Аз приемам всяко такова като посегателство върху личната ми сигурност, здраве и живот.

                        Имам и други "интересни мисли", но ще си ги спестя, че ще се разхвърчат картони и какво ли не.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Дай и снимките. Така по-лесно ще го разпознаем.
                          +1!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                            типично по балкански
                            всъшност човекът може и да избива комплекси.
                            Да е само той с мед да го намажеш
                            как ли може да се промени това

                            Коментар


                            • #15
                              До: Не така Колега! Опасно шофиране с Нисан и АТВ!

                              Има много варианти за промяна ,но докато не се промени селския ни и просташки манталитет няма управия

                              Винаги ще има комплексарчета с големи Жипове ,които си мислят че щом е с жип е безсмъртен ,а всъщност няма елементарна представа и преценка за заобикалящата го ТЕЖКА пътна обстановка

                              А на теб колега еваля ,че поне си опитал да превдотвратиш евентуална катастрофа

                              Дано да има повече хора като теб

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X