Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЗАПАДЕН" ЖИП

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от go go go
    българия е пост комунистическа страна, има много хора, за които всичко руско е свято, няма как да им смените разбиранията.
    за тези хора са святи доказалите се качества в определени условия без ситни букви "Made in China" (като нарицателно) такива машини е имало върху тях са повечето наблюдения - , а надписа върви ръка за ръка с обсъжданата глобализация , защото така излиза ЕВТИНО

    една ли става въпрос за хайде да направим на инат на тези на които им допада американското
    - нека да изкарат и американските машини 20-тина години при равнопоставени условия и да се докажат илил да дадат база са сравнение

    Коментар


    • #17
      Всичко опира до финанси!
      А и G-класата е малко прехвалена!!!!!!!!!!!
      [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
      [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от MAX BIAGGI
        Всичко опира до финанси!
        А и G-класата е малко прехвалена!!!!!!!!!!!
        Интересно.И какви ти са доводите за това?Kато гледам аватара ти ,не виждам да си сложил GOLF. А и авторът ,никъде не говори,че говори, за това за което ти говориш.
        B+

        Коментар


        • #19
          Re: "ЗАПАДЕН" ЖИП

          Първоначално публикуван от alex_markov

          Аз ""Космически кораб", не съм пилотирал и предпочитам да карам, "компромис" който мога да си позволя и който да ме вози и радва, без да се обиждаш, ама идиализирането...
          Чак като космически кораб не съм искал да изглежда. Но ако в резултат на фактите правиш такъв извод, няма да противореча. Компромис със какво? моят "западен жип", за 400 000км експлоатация със съответното обслужване, без горивото едва достига цената на твоя без ДДС, да не говорим, че по него вече са похарчени още доста пари. А натоварванията при експлоатацията?

          Първоначално публикуван от alex_markov
          ...не помага, такива историй има и с УАЗ-ки (Венци ще разкаже една - две) и с други всякакви машини (наскоро гледах таква история за "Волга"...)
          Разказвайте, да прочетем, нали за това е форума. Нищо не идеализирам, това са факти!

          Първоначално публикуван от alex_markov
          ...ми на мен такива неща на са ми се случвали (Късмет ), но липсата на спирачки... ми се струва малко повече от "емоционална загуба" , не че не може да се случи ама ...
          Емоционална не е загубата на спирачки, емоционална беше ситуацията, която се получи. Износването на "гумички" на спирачна помпа наистина не е голям технически проблем, за разлика от скъсана ангренажна верига, за щастие в случая с веригата нямаше силни емоции. Това съм написал.

          Първоначално публикуван от alex_markov
          ...Та на темата УАЗ - останалите...
          Това е друга тема, тази тема е: "западен жип"

          Първоначално публикуван от alex_markov
          ...Пожелавам ти скоро да можеш да си позволиш мечтаната Г класа и тя да те радва дълги и безпроблемни километри
          Това също е друга тема, но разбира се благодаря за пожеланието Проблема е в добре облечените бизнесмени Благодарение на тях, автомобил в състоянието на бившия мой, в момента е по скъп от твоя. А за нас остава да караме УАЗ-ки
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Иван Алексиев
            Нямам навика да пиша в подобни теми ама при оферта за толкава качествена поддръжка не мога да се въздържа. Понеже към момента Хънтара си е ОК да организираме да ми поддържаш ХМа не лоша западна кола белкем успея да и навъртя някоя стотица на километража , че съвсем ме писна.
            Поддръжката е просто грамотна - доколкото я има - качествена беше колата, затова поддръжка почти няма ХМ-а изобщо не е мислен за такива пробези, но ако си готов да наливаш доста пари, ще върви дълго. Това вече е въпрос на смисъл
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #21
              Мда. Поучителна тема, обаче
              УАЗовете не искат от никого нищо. Разбити, смачкани, кога добродушно, кога с отчаяние са оплювани и от собствениците си, обаче съществуват, работят и на полюсите и на екватора, благодарение на тях оцеляват стотици милиони хора, на тях воюват, на тях работят, на тях спасяват хората когато дойде бедата. Те не се рекламират, не подхващат разговори за това колко струват, колко са велики, как са най-лъскавите, най-хубавите, най-жииииповете!. Когато си знаеш цената май не е и нужно. ИМХО. Което освен In may humble opinion значи и Истинное мнение хрен оспоришь))
              А собствениците на ВСИЧКО друго по едно време изпитват непреодолимата потребност да се сравнят не с кво да е, а именно с УАЗа. Що ли, а?
              Спете спокойно момчета, вашите джипове отсякъде са по-велики, по-хубави, по-евтини, по-скъпи, по-всичко. Кой спори?
              Когато нещо друго РЕАЛНО смени УАЗа по тия места, тогава и ще го смени. А дотогава стойте си при сметките и гордостта, а? И гледайте с уважение реалният джип, редките модели лъскави играчки са просто редки модели лъскави играчки.
              В деня в който имам толкова пари, аз също ще имам истински УАЗ.
              Това е за да не пишете дълъг отговор на горното

              Коментар


              • #22
                и що се нахвърлихте така върху човека?темата отново за кой ли път отиде до уазките.на човека му се говореше за западните жипки.като не ви е интересно,тук ще цитирам Стефан:просто не четете съответната тема и постовете.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #23
                  От просто - по-просто) Защото винаги работата опира до УАЗа и всички останали. И никога по инициатива на УАЗовете -:О)))

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Стефан
                    От просто - по-просто) Защото винаги работата опира до УАЗа и всички останали. И никога по инициатива на УАЗовете -:О)))
                    Дотук за УАЗ в тази тема се пише само по инициатива на техни собственици

                    Разбира се НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ, но понеже ти грешиш / най-вероятно случайно /, просто те поправям
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #25
                      Аз никога не съм имал УАЗ(((

                      Коментар


                      • #26
                        Хора имам един въпрос
                        Защо винаги когато някой отвори някаква тема веднага се започва с сравнението на джипове колко ми е голям и всякакви такива глупости.Не може ли като нормални хора да се обсъди
                        Вярно е че в този форум има всякакви хора с всякакви интереси.
                        Създателите на форума не мисля че са го създали за да има спорове и караници.
                        Като човека иска да си покаже какво е правил и как го е направил браво.Трябва повече такива хора да има.За да могат хора който сега навлизат в занаята да се учат от техните грешки.
                        За спора между различните марки джипове мисля че няма смисал да се караме само защото някой кара Мерцедес а друг Уаз или друго.Важното е че имаме еднакви цели.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • #27
                          Разбирам, значи когато си написал:
                          "Защото винаги работата опира до УАЗа и всички останали. И никога по инициатива на УАЗовете"
                          си имал предвид себе си
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #28
                            Неее, това не е за първи път. И не е само тука. Хората са еднакви.

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от vokel
                              Първоначално публикуван от MAX BIAGGI
                              Всичко опира до финанси!
                              А и G-класата е малко прехвалена!!!!!!!!!!!
                              Интересно.И какви ти са доводите за това?Kато гледам аватара ти ,не виждам да си сложил GOLF. А и авторът ,никъде не говори,че говори, за това за което ти говориш.
                              Извинявам се!
                              А авантара ми е на Г-класа защото е на съседа ми!!!!!!!!
                              А пък и Десо ми пълни душата по сазтезанията!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
                              [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

                              Коментар


                              • #30
                                Ние знаем на кого е! Ама ти сподели впечатления от тези "прехвалени" коли.А не един чул,че друг бил видял ,че трети бил казал,че четвърти направил .Форумът е технически .Не е харесвам-нехаресвам
                                B+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X