Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едрия лов - 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Едрия лов - 2008

    Татковците ни радват с трофей, пък са и потентни.
    На слука с татковците, и над 20 см глиги всекиму.
    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

    Коментар


    • #32
      До: Едрия лов - 2008

      колеги вашия лов е свършил добре но днес целия ни град е потресен от един нелеп ловен инцидент , по погрешка е прострелян един от ловците , почива на път за болницата ........

      Коментар


      • #33
        До: Едрия лов - 2008

        Вчера събота ловът приключи в 12.30. Резултат: 4х100+30 / килограми естествено/. Двама колеги снимаха, но незнам кога ще получа снимките.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #34
          До: Едрия лов - 2008

          Ето репортаж от днешния ден.

          Днес сменихме района на ловуване и бяхме на едно приказно красиво място, където съчетах две от хобитата си - лов и офф-роуд!

          Ето ме дебнещ в засада, когато изведнъж край мен се стрелна сърна, направи три скока и изчезна в гората.


          Наблизо минаваше рекичка само за газене с жипка.


          Жалко, че не си бях взел и въдица, та да си мяткам директно от жипката :


          И този път брах гъби....с голееееми "чадъри"...можех да си правя сянка с тях. Не се смущавайте от датата на снимката, при друсането е била паднала батерията, апаратът се е рестартирал и на снимката е излезнала датата от фабричните настройки :


          Но за свинско с гъби трябва и прасе, нали? Сякаш някой беше чул въпроса ми и проехтяха изстрели.
          Ето го и днешното прасе:


          Транжирахме го до рекичката и аз пак се ядосах, че нямам и въдица, за да направя 3 в 1 (офф-роуд, лов и риболов) - една очаквано добра комбинация!


          След това се натоварихме всички на жипката...едни вътре, други вън.


          Отмина още един хубав есенен ден.
          Последно редактирано от GODzillata; 12-10-08, 18:59.
          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

          Коментар


          • #35
            До: Едрия лов - 2008

            Ето и моя принос към дружинката в Неделя

            160-170 кг, поразен от около 120м с ЧЗ 308Win. Немръдна
            Прикачени файлове
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • #36
              До: Едрия лов - 2008

              На откриването поне открихме като хората.Тази събота беше кошмар.Люта проверка,много актове и загубен ден.Не съм бесен на проверяващите,така трябва,кой с билет,кой без,кой с чужда пушка,кой се напил и си я забравил в гората,актове,актове,актове.Яд ме беше че съм дал над 200 лв. за нафта и не стрелях дори.

              Но всичко е както трябва да бъде,месо във фризерите имаме вече,така че се отдадох на релакс,бране на зимни круши и гъби-Сърнели.НАСЛУКА КОЛЕГИ.
              Прикачени файлове
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #37
                До: Едрия лов - 2008

                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                На откриването поне открихме като хората.Тази събота беше кошмар.Люта проверка,много актове и загубен ден.Не съм бесен на проверяващите,така трябва,кой с билет,кой без,кой с чужда пушка,кой се напил и си я забравил в гората,актове,актове,актове.Яд ме беше че съм дал над 200 лв. за нафта и не стрелях дори.

                Но всичко е както трябва да бъде,месо във фризерите имаме вече,така че се отдадох на релакс,бране на зимни круши и гъби-Сърнели.НАСЛУКА КОЛЕГИ.
                Колега, нещо ми изглежда познат района от който са снимките? Северозападна България? Може и да сме комший. И аз чух за някакви люти актове. Къде Ви набараха и Ви ги написаха.
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • #38
                  До: Едрия лов - 2008

                  Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                  Колега, нещо ми изглежда познат района от който са снимките? Северозападна България? Може и да сме комший. И аз чух за някакви люти актове. Къде Ви набараха и Ви ги написаха.
                  Az съм свободен ловец и там гостувах този излет.Люти актове е силно казаяно,просто имаше актове и както казах съм съгласен с този вид проверки,защото всяка година умира ловец именно от неправилно боравене с огнестрелно оръжие.Затягането на дисциплината в случая спасява човешки животи.Мястото на проверките беше в района на селата Плешивец и Гюргич.
                  Успех и наслука.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Едрия лов - 2008

                    Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                    Мястото на проверките беше в района на селата Плешивец и Гюргич.
                    Eee....бил си на една туба от 5л. разстояние от мен...
                    Монтанска проверка ще да е била...

                    И к'во - Freelance hunter си, а?
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • #40
                      До: Едрия лов - 2008

                      Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                      Eee....бил си на една туба от 5л. разстояние от мен...
                      Монтанска проверка ще да е била...

                      И к'во - Freelance hunter си, а?
                      Абе аз пътя за нищо си го нямам,но се нервя когато отида някъде и се провали лова,поради лошо време,мързел на колегите или проверки.Проверката беше смесена обаче.Самотогава ми тежи пътуването.Сега ще видя тази седмица на къде ще ме духнат есенните ветрове.
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Едрия лов - 2008

                        Най после и аз да се похваля,
                        нашата дружина три броя спомина.. в неделя
                        Поздрави
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #42
                          До: Едрия лов - 2008

                          Браво колега -добра слука сте имали.Ама това дето лежи на асфалта нещо заболяло ми са струва,я виж на места козината му окапала. Къде ловуваш колега?
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • #43
                            До: Едрия лов - 2008

                            Добро си е животното, просто колегите са се отнесли към него по не най-хуманния начин - влачили са го по камънаците, от което му се е протрила кожата.
                            Следващите излети на ловец по три. На слука.
                            Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                            Коментар


                            • #44
                              До: Едрия лов - 2007

                              Ето един красавец застрелян миналата неделя от баджанака.Около 170/180 кила. Зъбите са му 26.5 см. Бях на 30 метра от мястото на стрелбата.Само мога да съжалявам ,че не излезе на мен дзвера.Беше убит със 14/0 на Братан .Ако може модератора да премести коментара във лов на едър дивеч -2008.Че по невнимание я пуснах за 2007г.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от cancel; 16-10-08, 21:38.
                              Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Едрия лов - 2008

                                И аз да се похваля Днес 18.10.2008 3-броя
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X