Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Явно няма интерес по темата или взехте на сериозно темата с спама, ама аз ще си пусна продължението!

    Тръгвайки нагоре по една много готина пътечка към билото (за съжаление не съм снимал) осетих колко кеф е да караш 2Т
    следващите снимки няма да коментирам!












    Двете кончета на ръба!


    И моя милост !


    Любимите ми пътечки






    Едно изворче .....








    Малко по-надолу по надморската височина ни хвана мъгла.




    Продължавам по любимия ми маршрут...


    Проба за едно бъдещо качване на "магарешката пътека" ...жал ми е за новата гума и затуй опита ми бе до тук. По-нагоре минах на разузнаване.






    Ми това е за сега! Специални поздрави на Краси!
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Браво ! Добре сте покарали А ако мога да попитам ,защо на тези снимки пича с хр-ра нещо на мен ли ми се магли или

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
        на никой ли нему се порка биричка
        Мястото е точно където излиза пътеката от село Левски на билото.Връхчето което се пада отдясно като гледаш към Джендема се нарича Хайдута,под него в началото на потока има чешма(от към юг е).Чакам почерпката .

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
          Мястото е точно където излиза пътеката от село Левски на билото.Връхчето което се пада отдясно като гледаш към Джендема се нарича Хайдута,под него в началото на потока има чешма(от към юг е).Чакам почерпката .
          ами не непозна. но почерпката си я имаш. пътеката тръгва от къщичките на ВМЗ до манастира в Калофер от там право и само на горе .


          дано неми се кара Николай че си признах без бой
          crf450 supermoto

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Точно там се пресичат с тази от Левски.

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Туйков язък ви за хубавата тема.Защо я занемарихте.Карлово е една от любимите ми части в подножието на Стара Планина.Я се вземете в ръце и пуснете някоя снимка,че ми е счупен мотора,та поне в форума да покарам по вашият край.На сухо

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                В момента Иван Минков е в чужбина и снимки от карания едва ли ще публикува скоро, хората които познавам като мотористи и карат редовно няма да публикуват снимки също защото някой дори не знаят за форума. Остава само Николай ако пусне някоя снимка.
                От мен не очаквайте повече публикации, в която и да е тема !
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                  ....От мен не очаквайте повече публикации, в която и да е тема !
                  До коледа или по принцип....

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                    В момента Иван Минков е в чужбина и снимки от карания едва ли ще публикува скоро, хората които познавам като мотористи и карат редовно няма да публикуват снимки също защото някой дори не знаят за форума. Остава само Николай ако пусне някоя снимка.
                    От мен не очаквайте повече публикации, в която и да е тема !
                    Абе човек ти добре ли сиЯ не се занасяй и грабвай тия дни фотоапарата и се включи в боя.Дай да покажем,че може да се кара и със стари мотори не само с новички.Ще си направим ретро раздел.
                    Виж .Добре огледай снимките,вие с Минков ако не пишете,аз няма да имам съмишленици в ретро категорията.Стягай се .Правя мотора и идвам да караме.Ако до тогава падне сняг ще се пързаляме с найлони.Пак ще е шоу.

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Здравейте,
                      Желаещи за каране в събота ако не вали разбирасе?

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Много ми се иска да покарам с вашата група.Тук около Труд няма къде да се кара и ми се ще да бъда част от ''Твърдото ендуро"
                        YAMAHA WR450F

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          То тук в района групи и групички много ама сега така сме се ''разплули'' че знам ли?Като се ''втвърдим ''малко ще ти пиша на лични!

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Последно редактирано от Даниел Туйков; 28-11-08, 21:29.
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                              То тук в района групи и групички много ама сега така сме се ''разплули'' че знам ли?Като се ''втвърдим ''малко ще ти пиша на лични!
                              Ники, очаквам с нетърпение!
                              YAMAHA WR450F

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?



                                Туйков щях да те призная,ако се беше качил на Амбарица..Сега имам няколко въпроса,ама първо добре дошъл във форума,отново.
                                Има ли път(пътека де) от връх Амбарица до хижа Амбарица?Как отценяваш изкачването на Амбарица от 1 до 6 като трудност?Има ли друг път от Добрила до Сопот освен този по лифта?Къде може да се кара от Добрила нагоре.Не към Дерменка или Незабравка.Карал ли си по този път,който е в подножието на вр.Амбарица?Много ще съм благодарен,ако ми отговориш на въпросите.
                                Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 29-11-08, 10:19.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X