Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Така си е ,ако има преспи на пътя и не можем да минем можем поне да направим един два снежни човека та да се разтоварим физически.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Николай
      Така си е ,ако има преспи на пътя и не можем да минем можем поне да направим един два снежни човека та да се разтоварим физически.
      това с снежните човеци ми хареса...добра идея

      какво става около КАРЛОВСКОТО ЕНДУРО ще има ли нема ли да има
      "Опознай Родината за да я обикнеш"

      Коментар


      • #18
        Разходката се състоя,проблеми нямаше само един счупен пръст на крака и то на равното [и не моя]но затова пъкудоволствието беше голямо съжалявам че фотото не може да улови и десета от тази красота но това е за сега.Снимките може да видите в тази тема.
        http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...=2941&start=40

        Коментар


        • #19
          Днес направихме още една разходка с цел спиране на спекулациите и въпросите може ли не може ли е...може и ето резултатав две снимки.

          [/img]

          Коментар


          • #20
            браво браво
            от къде минахте по туристическата пътека а скалите заобикалят ли се някъде или през тях минавате

            защото там минавам трудно пеш камо ли с мотор
            "Опознай Родината за да я обикнеш"

            Коментар


            • #21
              То с мотор е по лесно Баджо, караш си а като има камъни ги прескачаш. Шегувам се пуснаха ни с въртолет.

              Коментар


              • #22
                Абе не знам колко трудна тази пътечка, но вчера Ерик Брандауер ни показа как се катери по много стръмен наклон без пътечка и с големи камъни. Мислихме до сега, че да се качиш по този склон граничи с фантазиите. След вчера вече много неща ми се струват възможни, но трябва да имаш съответната техника и много бързо да решаваш ситуациите, защото спреш ли на такова място и ...
                Дори и той не пожела да се върне от там, от където се изкачи
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #23
                  Евала на такива карачи ние не можем да се мерим с тях,за нас местните този маршрут е предизвикателство ако някой го е минавал ще разбере за какво става дума.Ще пусна още някоя снимка като се върна от море.

                  Коментар


                  • #24
                    Ето и няколко снимки от пътеката водеща за карловските хижи незнам карането по нея за какво ендуро се води но тя може да бъде ад и рай едновременно.






                    Пътеката е изсечена в скалите и на доста места е маркирана.






                    има и равни места но поне до баража са малко

                    оградка ...за предпочитане не я ползвайте






                    мостове има доста като преди хижа В.Левски последните са дървени и в момента ги ремонтират та се налага да се минава през реката няколко пъти.

                    доста е красиво по целия път но сега наблягам на пътеката защото до баража е най трудно след това пътеката става равна но на места много тясна минава и близо до реката камъните са мокри и хлъзгави но за пешеходци няма страшно.




                    ето го и баража.


                    и двама откочени на снимката

                    оттук става много хладно красиво няма ги големите скали тук даже
                    съм виждал да слизат и с колела по няколко човека заедно


                    общо целия път от Карлово през баража х.Хубавец х.Балкански Рози[или както някои я знаят Червен Кръст]до х.Васил Левски е 12-13км.засечено по моя километраж.

                    малко почивка че следва...

                    за сега толкова моето лично мнение е че оттук не става за ендуро става само за траял поне тази година нямам намерение да се връщам тук с мотор ...ама знам ли.

                    Коментар


                    • #25
                      И нямаш желание да излезем нагоре да ми покажеш трасето и да покараме с моторите
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #26
                        Много хубава находка, Ники
                        На една такава пътека преди години останахме да спим, защото не ни остана време да се върнем по светло заради експерименти. Надушвам и тук подобен вариант.
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #27
                          ще дойда с кдх са че с рм а ще е много лесно

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от mitkov
                            ще дойда с кдх са че с рм а ще е много лесно
                            Ми дайте да се организираме направо, та да може да сме повечко хора та ако закъкря някаде да вкарвате по едно рамо
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #29
                              Ааа Даниеле дай първо малко да потренираме да маркираме едно трасе щото само да чета постове ми омръзна Всяка сутрин вместо да правиш физзарядка примерно хващай с мотора към Кръста ,пътеки много избираш си някоя и караш и газ.Аз там си тренирам и засега нямам много падания. Тръгваш оттук.









                              и това ако не е хубаво трасе здраве му кажи

                              Коментар


                              • #30
                                Определено вече започна да ме съблазняваш особено много, но знаеш добре, че с тоя мотор и тая глава.. не съм за никаде сам
                                Пък и май май ще се наложи да си оправя предната спирачка... Язък тъкмо свикнах без нея
                                Ааа Даниеле дай първо малко да потренираме да маркираме едно трасе щото само да чета постове ми омръзна
                                Аз викам да идем някаде да потренираме първо с по-леко ендуро кадето няма пропасти от страните че ти може да си тренирал ама аз колко време бях без мотор не е си истина забравил съм да карам Като видя някое баирче и определено ме хваща страх... ама квото е .......трябва да видим нещо по-така за сега... път-че нещо ала бала ... 7-8 кг. бензин наливаме .... и тръгваме пък квото стане до кадето закъкря до там
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X