Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работни обувки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Работни обувки

    Решил съм да си взема работни обувки с метални пластини в подметката и бомбето. Някой ползвал ли е подобни, стават ли за шофиране, къде има магазини за подобна екипировка понеже намерих само онлайн.
    Танки грязи не боятся!

  • #2
    До: Работни обувки

    Здравей, част от работата ми е да осигурявам работното облекло и лични предпазни средства за работниците ни. Лично аз съм ползвала всякакви видове такива обувки, каквито търсиш и да - може спокойно да се шофира с тях, стига да не са с много голям грайфер и твърда, нееластична подметка - тогава се губи чувствителност. Можеш да си купиш от всеки по-голям магазин от рода на Практикер, Алати (не знам дали в София има такъв) и пр., а също така от всяка фирма за предпазни екипировки - има много такива - "Бултекс 9", "Олимп" и др. Ние работим с" Бултекс 99", тъй като имат голям избор и съотношение цена/качество е изгодно, в Пловдив имат шоурум, където е изложено всичко което предлагат, вкл. разрез на обувките - така можеш да видиш как са изработени.
    Само не си вземай китайски (те са и по-евтини от другите) обувки, тъй като има доста оплаквания за гъбични заболявания от тях!
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • #3
      До: Работни обувки

      Фирма Ирбис в София ще ти свърши работа. Намира се на ул. Миджур номер 35. Всички обувки са с европйски сертификати.

      Коментар


      • #4
        До: Работни обувки

        А всъщност как и къде точно ще ги ползваш, защото аз съм ползвал поне 3-4 вида, всеки от които си има предимства и недостатъци?
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: Работни обувки

          Ами в работата ми се налага доста често да съм по строителни обекти и за това искам да имат метални пластини.
          Танки грязи не боятся!

          Коментар


          • #6
            До: Работни обувки

            Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
            Здравей, част от работата ми е да осигурявам работното облекло и лични предпазни средства за работниците ни. Лично аз съм ползвала всякакви видове такива обувки, каквито търсиш и да - може спокойно да се шофира с тях, стига да не са с много голям грайфер и твърда, нееластична подметка - тогава се губи чувствителност. Можеш да си купиш от всеки по-голям магазин от рода на Практикер, Алати (не знам дали в София има такъв) и пр., а също така от всяка фирма за предпазни екипировки - има много такива - "Бултекс 9", "Олимп" и др. Ние работим с" Бултекс 99", тъй като имат голям избор и съотношение цена/качество е изгодно, в Пловдив имат шоурум, където е изложено всичко което предлагат, вкл. разрез на обувките - така можеш да видиш как са изработени.
            Само не си вземай китайски (те са и по-евтини от другите) обувки, тъй като има доста оплаквания за гъбични заболявания от тях!
            А някой знае ли дали Бултекс имат фирмен магазин в София? На сайта им си харесах няколко модела, но за София пише, че имат само складова база.
            Танки грязи не боятся!

            Коментар


            • #7
              До: Работни обувки

              В складовата база на "Бултекс 99" може да се пазарува и на дребно.
              Имат изложени мостри.

              Коментар


              • #8
                До: Работни обувки

                Ползвам този модел на Panda Safety
                http://www.bultex99.com/?act=products&product_id=295

                Удобни и леки са, бомбето им е доста здраво и стават безпроблемно за шофиране и всекидневна обувка

                Като цяло към доста доволен модела

                Коментар


                • #9
                  До: Работни обувки

                  ползвам такива на "униор" засега съм много доволен леки са не спарват и не пропускат вода добре изглеждат "каприол" имат също удобни и добре изглеждащи обувка ,но са малко по скъпи

                  Коментар


                  • #10
                    До: Работни обувки

                    В Метро мернах едни Diadora изгеждаха доста прилични, а преди време един колега носи такива много време и беше определено доволен. Не помня колко струваха, но не беше нещо главозамайващо. А иначе BETA имат много добра колекция работни обувки - ама са едни цени....
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #11
                      До: Работни обувки

                      http://www.preventa-bg.com/

                      имат едни френски модели - разгледай тях - препоръчвам ги. Имам ги от 3 г.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Работни обувки

                        Във VIP стрелбището,на 2 етаж,има чудесни обувки + тип кубинки,с дишащи материи и предапзители на бомбето.Подметките са осигурени срещу подхлъзване и подобни екстри.Единствен проблем - цената.Но си заслужават.Имам подобни,вече 4та година,не са мръднали.
                        Пътят е целта.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Работни обувки

                          В магазина за инструменти на бул.Пенчо Славейков 41 има защитни обувки на COFRA Италия, има и с метални пластини, но има и нещо по-ново, с непробиваема неметална платка и бомбе от композитни материали. За шофиране са по-добри тези с неметала, нямат разлика в усещанията на крака с тези на добра спортна обувка, има и с Goretex мембрана. www.cofra.it
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Работни обувки

                            Ползвам от 4-5 години единствено на "Каприол" - ZEBRUQ QUEBEC и TIMBER. Много са яки. И облеклото им е яко и трайно. Цялата фирма съм я облякъл с Каприол. Удобни са и за ски......
                            Има ги вече и в БГ.
                            Последно редактирано от nickbochev; 18-05-13, 21:29.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Работни обувки

                              Видях един магазин около Красна поляна - МТЕКС, в който продават подобно облекло. Някой дали е пробвал обувките с метални пластини и дали са достатъчно добри?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X