Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета за ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Якета за ендуро

    Може ли да дадеш телефоните или нещо сайт или и-мейл на това момче, че искам да си вземам друго якенце, че това ми умаля?Дано да има и без марка и евентуално със свалящи се ръкави (и да няма, здраве да е).

    Ааа и с КТМа имаш клипчета на задна ... пусни ги и тях тук да се види, че и КТМите вървят на едно колелце.Снимайте и кантари на 1ва, 2ра и 3та.Трябва да им е опънем на американците.
    Последно редактирано от Chinela; 21-09-08, 11:08.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

  • #2
    До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

    08878222282 Слави, той шие якетата. Наистина са много добри. Аз ползвам такова вече 5-6 години и е като ново. Със сваляши ръкави е. Впрочем якетата с лиценз на Дайнезе и мисля че ги изнася за Италия за същата фирма
    Иво Георгиев
    Gworkshop

    Коментар


    • #3
      До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

      Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
      08878222282 Слави, той шие якетата. Наистина са много добри. Аз ползвам такова вече 5-6 години и е като ново. Със сваляши ръкави е. Впрочем якетата с лиценз на Дайнезе и мисля че ги изнася за Италия за същата фирма
      А, адаш ми е значи майстора! Моето е абсолютно същото като на Митков с емблемите, надписите и т.н. Вече 3 години е любимото ми яке, и то не само когато съм с мотора!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #4
        До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

        Tой ми е даже съсед,живее в Плевен квартала се казва Сторгозия до улица Лозенка,има и още един човек той му е съсед казва се Веско и той е много добър живе е на 5 6 къщи по надоло от Слави.Аз тази година като си бех в БГ му званях да го питам За къс панталон за ендуро и той ми отговори че,,ТАКИВА ИЗВЪН ЗЕМНИ НЕЩА НЕ ШИЕМЕ,, което малко ме учуди ,ное нормално за БГ като ти потръгне в некъв бизнес после да се правиш на герой
        Последно редактирано от pepimotos; 16-09-08, 21:23.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • #5
          До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

          Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
          Tой ми е даже съсед,живее в Плевен квартала се казва Сторгозия до улица Лозенка,има и още един човек той му е съсед казва се Веско и той е много добър живе е на 5 6 къщи по надоло от Слави.Аз тази година като си бех в БГ му званях да го питам За къс панталон за ендуро и той ми отговори че,,ТАКИВА ИЗВЪН ЗЕМНИ НЕЩА НЕ ШИЕМЕ,, което малко ме учуди ,ное нормално за БГ като ти потръгне в некъв бизнес после да се правиш на герой
          Виж сега, не се опитвам да защитавам и да оправдавам, просто ще се опитам да обясня нещата!
          Да се ушие нещо по готови кройки и модел е едно, и много хора го могат, обаче да се създаде нов и непознат модел и да се направят разкройки пък после да се ушие, е съвсем друго нещо и не всеки ще се наеме, особенно ако става дума за 1-2 бройки! Казано по друг начин - за времето за което един (дори и кадърен) шивач ще ти измисли уникален модел (в смисъл такъв какъвто не е шил досега), ще направи разкройките по размера ти и ще ушие дрехата, за същото това време могат да се ушият няколко броя дрехи (дори цяла партида) по готови разкройки и модели!
          Подобно обяснение получих от един местен шивач, който работи само с качествени горатексови платове за италиански клиенти. Това стана когато поисках да ми ушие от горатекс копие на един мотопанталон Дайнезе. Човека ми обясни че може да ми ушие всичко от готовите модели, които шие за италианците, но не може да направи модел-копие и разкройки по панталона, който му отнесох.
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #6
            До: 2 STROKE ENDURO ADVENTURE

            Аз не исках нищо спецялно само да вземе един дълъг панталон да го скаси и готово ,ама той май и не пожела да ме изслуша а, може и да греша .Това че в моя случаи не се получи не значи че не е добър в областтаси,просто самочувствието и е много голямо на голяма част от Плевенчани.Казвамго защото ги познавам.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #7
              До: Якета за ендуро

              преместих въпросите с якетата в отделна тема защото си е важно нещо
              освен въпросното произведено в БГ

              ..сега ползвам и още едно на KINI което купих от самия собственник на фирмата кини-Хайнц Кинигарднер /същинският "изобретател" на "ерзберг родео" и няколко пъти шампион по мотокрос участник в дакар и т.н./..пак има и протектори..свалящи ръкави -специална дупка за маркучлето на хидрататора ..водонепропускливи джобове ...прозрачен лепящт джоб за ендуро контролна карта на ръкава и..тн и тн ..
              Последно редактирано от Chinela; 21-09-08, 11:08.

              Коментар


              • #8
                До: Якета за ендуро

                Аз пък карам със стария модел Shift XC.През повечето време когато съм бил с него на мотора съм го карал без ръкави и съм си носел всички инструменти и пособия в якето и в една чантичка за кръста за 3лв.Якето си има протектори на лактите и джоб за протектор на гърба, но протектор там няма.Има два джоба на гърба от който единия почти не съм го използвал, а другия събира спокойно и 2 литрова бутилка пълна с .. вода, бензин или каквото си искате.В предната част разполага с два външни джоба който също побират доста и макар в началото да бях скептично настроен към тях в последствие се оказа, че поне на мен са ми доста удобни и винаги са били пълни с нещо без да ми пречат.Има и един вътрешен джоб който седи близо до сърцето и освен за пари за друго не съм го ползвал да държа там.Свалянето на ръкавите е лесно, слагането на протекторите на ръкавите също за 1-2 сваляния му се хваща цаката.Якето си има и отвори за проветрение (два под рамото, по един на ръкавите и на гърба).Много съм доволен от якето и единствената причина поради която ще го продам е защото ми е малко вече.

                Прилагам и снимки на якето:

                Последно редактирано от Chinela; 21-09-08, 11:09.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #9
                  До: якета за ендуро

                  да и ММ а и ива кх имат такова яке ..имаше ги и на разпродажба в денис кирк..наистина са доста добре..може би и аз по някое време ще си взема такова от малко по новия модел че от тия вече май няма номера

                  Коментар


                  • #10
                    До: якета за ендуро

                    Колеги ако има желаещи за якета мога да отида да нащракам няколко модела и да ви пусна снимки и цени.В момента водя дебати за започване на модел якета с логото на форума.Имам официално разрешение от Венци Петров,но незная какво ще се получи в крайна сметка.Двете фирми които произвеждат ендуро екипи са Корона-на Слави както го знаете вие и МОтовес на Веско свестния.И двете фирми правят еднакво качествени екипи.И двамата караха ендуро до скоро,но Слави се отказа че му правиха сложна операция за смяна на става.Както и да е ако има желаещи пишете на л.с.или тък в темата,каквото зависи от мен ще го направя.

                    Коментар


                    • #11
                      До: якета за ендуро

                      От мен - има желаещи.Интересувам се от снимки, цени и информация малко за моделите.Това с логото на форума е добра идея, даже доста добра.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • #12
                        До: якета за ендуро

                        И аз имам интерес за яке.Интересува ме дали има модел от по горе коментирания в зелено и черно или ,ако не от него точно то подобен като практичност и издръжливост а зеления цвят е много важен щото мотора е такъв
                        Кавазаки КЛХ 300 04г
                        Кавазаки КХ 65 04г
                        Опел Астра 94г
                        Мерцедес 124 91г

                        Коментар


                        • #13
                          До: якета за ендуро

                          Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
                          И аз имам интерес за яке.Интересува ме дали има модел от по горе коментирания в зелено и черно или ,ако не от него точно то подобен като практичност и издръжливост а зеления цвят е много важен щото мотора е такъв
                          Чак в понеделник мога да ви пусна снимки,защото Слави е заминал на събора в Сопот.Няма да е лошо да кажете само за цветове какви ви интересуват защото са доста разцветките.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Якета за ендуро

                            Въпрос към модераторите:Мога ли да пусна снимки на якeтата без да попадна под вашите удари че правя реклама?
                            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 22-09-08, 13:42.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Якета за ендуро

                              Получавате моите уверения че можете да публикувате тези снимки.
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X