Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета за ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Якета за ендуро

    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
    Какво стана с плевенските якета?Има ли нови модели?
    Все по-често започнах да се заглеждам по един модел на UFO (става дума за МХ 1.Със сваляеми ръкави, доста джобове и отвори за проветрение.Ето и снимки на моделчето:







    И са на добра цена.Има ги по 230-240лв.Има ли някой който кара с такова да каже нещо повече за якенцето?
    Здравей колега.Аз карам със същото яке.На мен лично ми допада много.Доста функционално е и бих казал и здраво.Има падане и на асфалт освен нормалните по треви,кал и камъни.Не е мръднало изобщо.На дъжд пропуска,но не повече от нормалното(то кое ли не пропуска).За мен е добър избор особено имайки предвид и цената.По-доро е от много по-скъпи якета.Запазвам си правото това да е лично мое мнение все пак.

    Коментар


    • #32
      До: Якета за ендуро

      Мерси за мнението.Все още не съм си купил яке, но то и времето не е толкова студено още (а и аз не съм карал скоро).Все още съм се спрял на УФОто.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #33
        До: Якета за ендуро

        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
        Мерси за мнението.Все още не съм си купил яке, но то и времето не е толкова студено още (а и аз не съм карал скоро).Все още съм се спрял на УФОто.
        Изчакай още малко,че ще барнем един модел,същият като този,ама няма да е на UFO

        Коментар


        • #34
          До: Якета за ендуро

          Чакам за сега.Първо да си посглобя мотора малко.А и за сега си карам още със старото яке (като елек го ползвам)
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • #35
            До: Якета за ендуро

            От това има ли впечатления: http://bobimx.com/products/?ID=273

            Коментар


            • #36
              До: Якета за ендуро

              Аз карам с такова яке, на мен специално ми допада поради факта че е леко и гъвкаво, а аз не обичам тежки и затрудняващи движението екипи. Ръкавите се свалят и има джоб на гърба в които може да ги прибереш или пък в него да си носиш дъждобрана.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                До: Якета за ендуро

                интересуват ме ендуро панталони над ботуша, с протектори ли са или без. Жоро ти си.
                crf450 supermoto

                Коментар


                • #38
                  До: Якета за ендуро

                  Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                  интересуват ме ендуро панталони над ботуша, с протектори ли са или без. Жоро ти си.
                  С протектори,но не са евро сертифицирани,демек почти без протектори.Има едни протектори,които се използват при шосейните екипи.Цената е 10 лв бройката,та може да се сложат от тях.Вършат доста добра работа.Аз си сложих на якето:рамене и лакти и карам без ризница.Вече са изпитани при сериозни падания.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Якета за ендуро

                    Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                    С протектори,но не са евро сертифицирани,демек почти без протектори.Има едни протектори,които се използват при шосейните екипи.Цената е 10 лв бройката,та може да се сложат от тях.Вършат доста добра работа.Аз си сложих на якето:рамене и лакти и карам без ризница.Вече са изпитани при сериозни падания.
                    евала, за това говорим. а снимки на модели. непропускат вятър и вода нали. качи снимки ще съм ти благодарен.
                    crf450 supermoto

                    Коментар


                    • #40
                      До: Якета за ендуро

                      За вятър мога да дам гаранция,ама за силен дъжд,непропускат само когато си в някоя хижа

                      Тези са с подплата.Сваляща се.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Якета за ендуро

                        А цената за бричовете ако може.
                        [I]Радослав Димчовски[/I]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Якета за ендуро

                          Първоначално публикуван от Ради_DR 350 Преглед на мнение
                          А цената за бричовете ако може.
                          100 лева са без подплатата и 120 с подплата.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Якета за ендуро

                            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                            100 лева са без подплатата и 120 с подплата.
                            Мерси.
                            [I]Радослав Димчовски[/I]

                            Коментар


                            • #44
                              До: Якета за ендуро

                              търся си такъв модел, прави панталони. и тези които ми показа 2-те с подплатата но мисля че неса прави и няма да станат над ботуша.имат ли цип за яке. идеята ми е да си карам и шосейката с тях http://bobimx.com/products/?ID=284#pic0
                              crf450 supermoto

                              Коментар


                              • #45
                                До: Якета за ендуро

                                Нямат цип,имат лепенка на кръста.Защо не каза че искаш гащи за шосе.След два дена ще снимам шосейните,и ще ти пусна снимки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X