Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета за ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Якета за ендуро

    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
    Какво стана с плевенските якета?Има ли нови модели?
    Все по-често започнах да се заглеждам по един модел на UFO (става дума за МХ 1.Със сваляеми ръкави, доста джобове и отвори за проветрение.Ето и снимки на моделчето:







    И са на добра цена.Има ги по 230-240лв.Има ли някой който кара с такова да каже нещо повече за якенцето?
    Здравей колега.Аз карам със същото яке.На мен лично ми допада много.Доста функционално е и бих казал и здраво.Има падане и на асфалт освен нормалните по треви,кал и камъни.Не е мръднало изобщо.На дъжд пропуска,но не повече от нормалното(то кое ли не пропуска).За мен е добър избор особено имайки предвид и цената.По-доро е от много по-скъпи якета.Запазвам си правото това да е лично мое мнение все пак.

    Коментар


    • #32
      До: Якета за ендуро

      Мерси за мнението.Все още не съм си купил яке, но то и времето не е толкова студено още (а и аз не съм карал скоро).Все още съм се спрял на УФОто.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #33
        До: Якета за ендуро

        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
        Мерси за мнението.Все още не съм си купил яке, но то и времето не е толкова студено още (а и аз не съм карал скоро).Все още съм се спрял на УФОто.
        Изчакай още малко,че ще барнем един модел,същият като този,ама няма да е на UFO

        Коментар


        • #34
          До: Якета за ендуро

          Чакам за сега.Първо да си посглобя мотора малко.А и за сега си карам още със старото яке (като елек го ползвам)
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • #35
            До: Якета за ендуро

            От това има ли впечатления: http://bobimx.com/products/?ID=273

            Коментар


            • #36
              До: Якета за ендуро

              Аз карам с такова яке, на мен специално ми допада поради факта че е леко и гъвкаво, а аз не обичам тежки и затрудняващи движението екипи. Ръкавите се свалят и има джоб на гърба в които може да ги прибереш или пък в него да си носиш дъждобрана.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                До: Якета за ендуро

                интересуват ме ендуро панталони над ботуша, с протектори ли са или без. Жоро ти си.
                crf450 supermoto

                Коментар


                • #38
                  До: Якета за ендуро

                  Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                  интересуват ме ендуро панталони над ботуша, с протектори ли са или без. Жоро ти си.
                  С протектори,но не са евро сертифицирани,демек почти без протектори.Има едни протектори,които се използват при шосейните екипи.Цената е 10 лв бройката,та може да се сложат от тях.Вършат доста добра работа.Аз си сложих на якето:рамене и лакти и карам без ризница.Вече са изпитани при сериозни падания.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Якета за ендуро

                    Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                    С протектори,но не са евро сертифицирани,демек почти без протектори.Има едни протектори,които се използват при шосейните екипи.Цената е 10 лв бройката,та може да се сложат от тях.Вършат доста добра работа.Аз си сложих на якето:рамене и лакти и карам без ризница.Вече са изпитани при сериозни падания.
                    евала, за това говорим. а снимки на модели. непропускат вятър и вода нали. качи снимки ще съм ти благодарен.
                    crf450 supermoto

                    Коментар


                    • #40
                      До: Якета за ендуро

                      За вятър мога да дам гаранция,ама за силен дъжд,непропускат само когато си в някоя хижа

                      Тези са с подплата.Сваляща се.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Якета за ендуро

                        А цената за бричовете ако може.
                        [I]Радослав Димчовски[/I]

                        Коментар


                        • #42
                          До: Якета за ендуро

                          Първоначално публикуван от Ради_DR 350 Преглед на мнение
                          А цената за бричовете ако може.
                          100 лева са без подплатата и 120 с подплата.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Якета за ендуро

                            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                            100 лева са без подплатата и 120 с подплата.
                            Мерси.
                            [I]Радослав Димчовски[/I]

                            Коментар


                            • #44
                              До: Якета за ендуро

                              търся си такъв модел, прави панталони. и тези които ми показа 2-те с подплатата но мисля че неса прави и няма да станат над ботуша.имат ли цип за яке. идеята ми е да си карам и шосейката с тях http://bobimx.com/products/?ID=284#pic0
                              crf450 supermoto

                              Коментар


                              • #45
                                До: Якета за ендуро

                                Нямат цип,имат лепенка на кръста.Защо не каза че искаш гащи за шосе.След два дена ще снимам шосейните,и ще ти пусна снимки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X