Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета за ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Якета за ендуро

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Получавате моите уверения че можете да публикувате тези снимки.
    Благодаря.
    Колеги до седмица се очаква да сетанат емблемите с логото на форума. За развитието,ще пиша в темата. А сега якетата:





















    Това е за сега да не прекалявам. Говорих с производителя и той каза че надписите могат да бъдат всякакви дори и имена които използваме за представянето си в форума. Цветовете също могат да са каквито искате. Забравих да напиша цените: Вариращи от 140 до 200 лв.Зависи от модела и размера.
    Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 15-01-09, 09:20.

    Коментар


    • #17
      До: Якета за ендуро

      Ей много готени тези якета и на добри цени

      Коментар


      • #18
        До: Якета за ендуро

        Браво,много добре изглеждат.

        Коментар


        • #19
          До: Якета за ендуро

          А тези фирми правят ли кросови екипчета? То времето вече си е за якета де ама аз да попитам. Ако предлагат това ще е много готино защото аз лично предпочитам да си дам парите на някоя Българска фирма отколкото на Алинстарс Фокс и тн. А и също така дали цветовете и логотата са пак по избор защото и за мен зеленият цвят е определящ.
          KAWASAKI Let the good times roll

          Коментар


          • #20
            До: Якета за ендуро

            А материята каква им е?Спарва ли?Виждал съм плевенски панталон (може би шит от същите момчета) който отвътре е като наилон, а отвън като на саковете и спарвал здраво.Иначе на визия и цена ми харесват доста.
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #21
              До: Якета за ендуро

              Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
              А материята каква им е?Спарва ли?Виждал съм плевенски панталон (може би шит от същите момчета) който отвътре е като наилон, а отвън като на саковете и спарвал здраво.Иначе на визия и цена ми харесват доста.
              Фирмите шиещи екипи са две,така че незнам на коя от двете си гледл екип,а и при температура от 30-35 градуса жега незнам материя,която не запарва.особенно когато хората ходят по къси гащи и джапанки,а ние каране с ботуши и дебели екипи.
              Значи снимах набързо,каквото ми попадна.екипи за ендуро има ще пусна снимки и на тях,стига вече да не стане прекалено от моя страна.

              Коментар


              • #22
                До: Якета за ендуро

                Няма да е прекалено разнообразие и асортимент трябваДавай ние чакаме
                Кавазаки КЛХ 300 04г
                Кавазаки КХ 65 04г
                Опел Астра 94г
                Мерцедес 124 91г

                Коментар


                • #23
                  До: Якета за ендуро

                  Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
                  Няма да е прекалено разнообразие и асортимент трябваДавай ние чакаме
                  За в момента изчаквам,тъй като има над 60 модела якета,но все шосейни модели до седмица ще се явят и ендуро модели,така че си запазрам козовете за тогава.Искам да вметна,че ако някой си хареса модел,цветовете да не ги гледа.Може да се направи с цветовете на дъгата.Модела е важен.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Якета за ендуро

                    ОК трябва ми най-простия и здрав вариант - не ми трябват джобове и ципове - само яке, може и с копчета. Висок съм 189 към 85-88 кила. Дай цена за яке в черно - само черно. Мислех да е на лични, но какво пък - нека и останалите да си направят сметката.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Якета за ендуро

                      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                      ОК трябва ми най-простия и здрав вариант - не ми трябват джобове и ципове - само яке, може и с копчета. Висок съм 189 към 85-88 кила. Дай цена за яке в черно - само черно. Мислех да е на лични, но какво пък - нека и останалите да си направят сметката.
                      Преди секунда говорих с човека каза ми че има и по 80 лв но не били точно моторджийски якета.Какво имаше предвид,ще разбера утре и ще ви пусна снимки.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Якета за ендуро

                        Колеги това е темата за нашивките с логото на форума.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=41204

                        Коментар


                        • #27
                          До: Якета за ендуро

                          Какво стана с плевенските якета?Има ли нови модели?
                          Все по-често започнах да се заглеждам по един модел на UFO (става дума за МХ 1.Със сваляеми ръкави, доста джобове и отвори за проветрение.Ето и снимки на моделчето:







                          И са на добра цена.Има ги по 230-240лв.Има ли някой който кара с такова да каже нещо повече за якенцето?
                          Последно редактирано от Жоро Донечки; 07-10-08, 08:32.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • #28
                            До: Якета за ендуро

                            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                            Благодаря.
                            Колеги до седмица се очаква да сетанат емблемите с логото на форума. За развитието,ще пиша в темата. А сега якетата:





                            Това е за сега да не прекалявам. Говорих с производителя и той каза че надписите могат да бъдат всякакви дори и имена които използваме за представянето си в форума. Цветовете също могат да са каквито искате. Забравих да напиша цените: Вариращи от 140 до 200 лв.Зависи от модела и размера.
                            Искам да попитам за първия модел яке на SUZUKI каква му е цената и със логото на форума ли ще дойде ако си поръчам.Защото събирам парички и мисля да си поръчам първото яке на SUZUKI и каква ще е цената с доставка и с логото на форума ако може информация.Благодаря предварително.

                            Поздрави!
                            [I]Радослав Димчовски[/I]

                            Коментар


                            • #29
                              До: Якета за ендуро

                              И искам да попитам якето от България ли се поръчва?Или от друга държава?

                              Поздрави!
                              [I]Радослав Димчовски[/I]

                              Коментар


                              • #30
                                До: Якета за ендуро

                                Якетата са суперШият се по-поръчка кой каквито цветове и надписи си хареса а същото и кой какъвто размер си пожелае.!Отделно се слагат по-две бесплатни нашивки на якето с логото на форума, вижте в темата за хвалби как изглежда якето ми.
                                Якето съдържа:Протекция за гръбначния стълб,рамената и лактите;има дебела шушлякова страна, която при топло време може да се махне;а също така и е от много здрав плат;може да му се махат ръкавите и става на елече!!!
                                И за всичко това едно голямо БЛАГОДАРЯ на vitliemov, и пак казвам много стриктен,испълнителен и точен човек.!!!
                                [I]Радослав Димчовски[/I]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X