Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

    колега ще черпя ако провериш не бързам ама от доста време търся подобна работилница със струг.

    Коментар


    • #17
      До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

      Честито и от мен за придобивката, малко по малко ще си намериш нужните работи.
      Такава машинка върши чудеса
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #18
        До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

        ЗММ -Сливен.

        Коментар


        • #19
          До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

          Благодаря на всички за пожеланията и съветите, аз отивам някой и друг ден командировка и след като се върна започвам усилено търсене на информация по заводи най-вече за мотора и за задното седло.
          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

          Коментар


          • #20
            До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

            Информация за струга намерих - от производителя, при това на английски.
            Е не ме питайте защо на английски - и те не можаха да ми отговорят.
            Ама иначе направена, нагласена, отпред със хиляди стандарти ISO 9001, EN....., DIN ..... 3 реда глупости - документацията е от тази година.
            Чудя се защо им е на английски като този струг не го произвеждат вече от 10 години - откачена работа. На български не можаха да ми намерят ....
            Сега за седлото - казаха че могат да ми изработят, ама след 6 до 9 месеца - чисто европейски срок . След тези думи не съм питал за цената .

            Стругарите с които говорих казаха че тези седла били кът, защото видиш ли се свалят лесно и се предават на вторични суровини ... безобразие.

            Та колеги - помогнете за седлото. Вижте по мазета и гаражи, близки и познати.
            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

            Коментар


            • #21
              До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

              Колеги, аз съм оценител и тъкмо тези дни ще оценявам малко техника, която не е необходима на едно бивше ТМТ - сега Професионална гимназия. Ако някой се интересува от стругове, колонна бормашина, центрови шлайф и два броя ГАЗ 53 да се обади - мисля, че ще мога да бъда полезен. Естествено техниката не е нова! Повтарям - не става дума за нови машини.
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #22
                До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                Дай някакви ориентиривъчни цени на тази техника?





                Поздрави

                Коментар


                • #23
                  До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                  Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                  Да се похваля .... (ако знаете какви неща се съсипват по таз земя ...).
                  .... Знам,даже и участвах по принуда и по неволя
                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Колега,в с.Паталеница -Пазарджишко ,режат някакви руски машини,имаше 3 Джугана работилници изцяло оборудвани.
                  ... нямат, в петък ходих до агенцията в Пазарджик (по "Кражби и Продажби" към МО.... )
                  Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                  ... Та колеги - помогнете за седлото. Вижте по мазета и гаражи, близки и познати.
                  Радо ще търся ако намеря ще ти се обадя. Двигателя ти е 2.2kW.
                  .... сега като ходиш по чукарите се заглеждай по изсъхналите дървета, и събирай материал.Без седлото може да си връткаш някой работи .... а после и други
                  Прикачени файлове
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                    Проверих на две места, седло няма
                    Ще намерим, м...ка му и седло!!
                    Поздрави!
                    Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                      Аз, да се извиня на колегите, че още не съм готов с оценката на струговете, ама имах други по-спешни задачи и тази оценка се позабави. Тази седмица обаче ще е готова и ще пусна инфо.
                      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                      Коментар


                      • #26
                        До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                        Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                        Аз, да се извиня на колегите, че още не съм готов с оценката на струговете, ама имах други по-спешни задачи и тази оценка се позабави. Тази седмица обаче ще е готова и ще пусна инфо.
                        Чакаме
                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • #27
                          До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                          Привет колеги,
                          Търся,купувам,части за струг С8 1982г. производство на МЕТАЛИК-Пазарджик(кръстат супорт,задна бабка и капак на скоростната кутия).Предварително благодаря,за всяка имформация.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                            Колеги,
                            за пък купувам някои от колелата за лирата. И най-вече това с 25 зъба.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                              Намери ли седло? Аз имах едно на село и някой ме питаше за него, ама хич нямам спомен - дадох ли го или си е още там.
                              Suzuki GSXR
                              VW Touareg
                              Mitsubishi Pajero II

                              Коментар


                              • #30
                                До: Купих си НОВ струг C-8. Търся двигател и документация.

                                Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                                Информация за струга намерих - от производителя, при това на английски.
                                Е не ме питайте защо на английски - и те не можаха да ми отговорят.
                                Ама иначе направена, нагласена, отпред със хиляди стандарти ISO 9001, EN....., DIN ..... 3 реда глупости - документацията е от тази година.
                                Чудя се защо им е на английски като този струг не го произвеждат вече от 10 години - откачена работа. На български не можаха да ми намерят ....
                                Сега за седлото - казаха че могат да ми изработят, ама след 6 до 9 месеца - чисто европейски срок . След тези думи не съм питал за цената .

                                Стругарите с които говорих казаха че тези седла били кът, защото видиш ли се свалят лесно и се предават на вторични суровини ... безобразие.

                                Та колеги - помогнете за седлото. Вижте по мазета и гаражи, близки и познати.
                                Имам само люнета останал и ако го искаш ще ти го подаря. Друго да ти кажа за тия стругове, нямат помпа за маслото. Като свалиш капака за доливане провери всички отвори под легенчетата, да няма някоя запушена тръбичка. Аз години наред му сипвах М10Д и нямат отказ.
                                0888543685 Валери

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X