Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчвам това място!

    Тази тема е за споделяне на положителни впечатления от места за настаняване и заведения за хранене, които сте посетили при пътувания из страната.

    Не е обаче място за реклама!
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    До: Препоръчвам това място!

    Първо, честит нов Ник. По темата, на всички, които пътуват из Родопите и по специално около Смолян, препоръчвам механа Аида в село Смилян. През няколко години ходя в нея, страшно вкусна храна на приемливи, направо евтини цени, в готина атмосфера. Намира с в село Смилян, малко встрани от центъра по една уличка към реката. Всеки местен ще ви упъти. Боб чорбата и панирания боб са страхотни! Смилян е все пак
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Препоръчвам това място!

      Второто място, което бих препоръчал в Родопите без колебание, е хотел Рибарска хижа. Намира се насредата на пътя между Девин и Широка лъка, вдясно към реката след разклона за Беден, ако се идва от Девин. Страхотно място - просторни стаи и апартаменти, мини байсейн с гореща минерална вода, прясна пъстърва от рибарниците. Препоръчвам да пробвате печена пъстърва със зехтин, чесън и орехи.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: Препоръчвам това място!

        На посещаващите Златоград, препоръчвам хотел-ресторант "Здравец", по-известни като "при Славчо". Ще усетите позабравеното вече, прословуто в миналото българско гостоприемство, ще опитате характерни родопски гозби, приготвени по уникален начин...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Препоръчвам това място!

          Хайде и аз да добавя хотел "Смилен" край Смолян. Впечатленията си съм споделил в тази тема.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Препоръчвам това място!

            Едно от любимите ми места е хотел "Южни нощи" във Варвара. Собственикът, Стефан, се грижи на клиентите постоянно да им е комфортно, а ресторантът е с добра кухня.

            Другото място, което препоръчвам, е хотел "Деви", Велинград. Малки минерални басейни вътре и в двора, ресторант, барбекю, а Цвети и Иво, собствениците, дори могат да ви организират разходка из околоностите. Има какво да се види.

            Коментар


            • #7
              До: Препоръчвам това място!

              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
              Едно от любимите ми места е хотел "Южни нощи" във Варвара. Собственикът, Стефан, се грижи на клиентите постоянно да им е комфортно, а ресторантът е с добра кухня.

              Другото място, което препоръчвам, е хотел "Деви", Велинград. Малки минерални басейни вътре и в двора, ресторант, барбекю, а Цвети и Иво, собствениците, дори могат да ви организират разходка из околоностите. Има какво да се види.
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=28273
              Иво е регистриран доставчик във Форума и дава и специални отстъпки за членовете.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: Препоръчвам това място!

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Второто място, което бих препоръчал в Родопите без колебание, е хотел Рибарска хижа. Намира се насредата на пътя между Девин и Широка лъка, вдясно към реката след разклона за Беден, ако се идва от Девин. Страхотно място - просторни стаи и апартаменти, мини байсейн с гореща минерална вода, прясна пъстърва от рибарниците. Препоръчвам да пробвате печена пъстърва със зехтин, чесън и орехи.
                Злати,наистина ли има топла минерална вода?Не бях чувал в този район да има.Ако е така ще е чудесно.

                Коментар


                • #9
                  До: Препоръчвам това място!

                  Аз вече много пъти съм го препоръчвал, но и Нарочната тема няма да е излишно (браво за темата - мисля че ще ми е много полезна).
                  село Ямна (Етрополско) Хотел Перфект - Страхотна Кухня, добра Обстановка, прекрасно място, Чудесни хора... Какво повеч да кажа - от 2-3 години (от както го открихме, преди много години там бях ходил на детски лагер и бях изненадан че е станало хотел)
                  Ето къде се намира:


                  А ето и една снимка от страната на басеина:

                  Коментар


                  • #10
                    До: Препоръчвам това място!

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    ... дава и специални отстъпки за членовете.
                    Само че, отстъпката не е специална за участници във форума, а стандартно намаление за делничните дни, което получава всеки гост.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Препоръчвам това място!

                      Препоръчвам хотел "Банско Спа и Холидейс". http://www.banskospa.net/

                      Хотела е 4 звезди и в момента цената за двойна стая за две нощувки, двама човека през уикенда е 110 лева. В цената са включени закуска, сауна, парна баня, басейн, и т.н.

                      През последния месец отсядахме там 2 пъти с жена ми и сме доста доволни.
                      Последно редактирано от Kalinkata; 12-09-08, 10:23.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Препоръчвам това място!

                        Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                        Злати,наистина ли има топла минерална вода?Не бях чувал в този район да има.Ако е така ще е чудесно.
                        Беденски минерални бани се води извора. Водата е с температура в басейна между 35 и 40 градуса и 1400 милиграма на литър минерализация. Повече от 15 минути не е препопъчително да се стои в нея. Има и сауна за 6 души. представи си какво е след цял ден каране да се метнеш там...
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Препоръчвам това място!

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Само че, отстъпката не е специална за участници във форума, а стандартно намаление за делничните дни, което получава всеки гост.
                          Дава 15% отстъпка от стандартната цена на делничните дни. Т.е. ако в Петък и Събота стаята е 50 лева, а през седмицата 40, членовете на форума получават 15% отстъпка на 40 лева.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Препоръчвам това място!

                            Поради липса на друга техническа възможност, премествам с цитати мнения от друга тема, пуснати преди откриването на тази:
                            Първоначално публикуван от Кити
                            Колеги, всеки е преживявал неща подобни на тези които описвате.Бедата е,че нямаме култура на бизнеса.Много хляб ще се изяде докато клиентът стане цар.Аз искам да споделя и нещо хубаво.Две години поред лятото ходя с жена си на Пампорово в хотела на Екатерина Дафовска.Много приятна обстановка много разумни цени. Останахме очаровани от това ,че ДАФОВСКА и съпругът и най активно участвуват в експлоатацията на хотела тъй като през лятото сезонът там е ненатоварен и персоналът е малък.Съпругът и беше сервитьор,а Екатерина се включваше да помага при сервирането и отсервирането при нужда.Земни хора,възпитани.Всички гости на хотела вкл. и ние при тръгването обещаваха пак да ги посетят .
                            Първоначално публикуван от samuraj
                            Колега, дай някви координати на тоз хотел, моля.
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Препоръчвам това място!

                              Непосредствено срещу хотел Перелик и до новия хотел Орловец
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X