Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам това място!

    Мерси Чаво, че гледаш, вече ще трия и аз всичко встрани от темата.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Препоръчвам това място!

      Заглавието е малко подвеждащо,та се бъркат някои колеги.Не ги съдете строго,просто променете заглавието на темата.Например "Препоръчвам това място в България"..?
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • От: Препоръчвам това място!

        Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
        Заглавието е малко подвеждащо,та се бъркат някои колеги.Не ги съдете строго,просто променете заглавието на темата.Например "Препоръчвам това място в България"..?
        Няма нищо подвеждащо, ако човек гледа къде пише. Темата е в раздел "България - пътешествия и разходки".

        Първоначално публикуван от biol
        ... искам да дам варианти на различни решения.
        ...
        Кой ти пречи да даваш варианти в съответния раздел, където ще са и по-полезни, защото ще са на място, където интересуващите се от тях ще погледнат първо?!?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Препоръчвам това място!

          Темата е ясна и точна от както е отворена и после доста години и 15 страници писано. Дотук беше свободното тълкуване, сега трия и ако някой иска да продължи, да си отвори сравнителна тема за почивките тук и навън. При продължаване на спаменето ще взема крути мерки, предписани от Правилата - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=17
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Препоръчвам това място!

            Хотелски комплекс Аркан хан,с.Триград. Сравнително малък семеен хотел,на фона на строителството в България. Родопски стил на обзавеждането в стаите и апартаментите. Превъзходна кухня,като много от нещата са си домашно производство. Намира се на изключително красиво място,а гледките са страхотни,има някоя друга снимка в темата за почивката ми в родопите. Има конна база,собствениците са същите,конете са добре гледани. Може да отидете и с кучето си,стига да не е злобно и да не създава проблеми. Домакините - мили хора,с които сядаше на масата като с мн добри приятели...

            Коментар


            • От: Препоръчвам това място!

              Здравейте, за да не отварям нова тема бих искал да попитам за място за почивка в Трявна. Спрели сме се на това място/район защото е що годе близко до Варна. Да кажа изискванията:
              Двама възрастни с две малки деца на 1.6 г.(близнаци) за това хотела/комплекса трябва да има нужните удобства за тях(кошари, детски столчета за хранене и тн). Не искам да вземам всички тези неща, освен крайно необходимите-дрешки,памперси, млека и тн. Ние възрастните ще се нагодим навсякъде. Препоръчват ми хотел Калина Палас, който най-отговарял на изискванията за спокойствието на децата най-вече. Ще се радвам ако някой сподели подобни места в БГ в този район или в друг, лични впечатления положителни и отрицателни ще са ми от полза. Престоя който сме планирали е за 2 нощувки началото на месец май.
              Последно редактирано от _Константин_; 12-04-19, 13:40.
              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
              Dacia Duster 4WD

              Коментар


              • От: Препоръчвам това място!

                По -далечко е ,но е много уютно и с много добро обслужване от персонала!Много добър ресторант ,с перфектно и бързо обслужване!Хотел АТА-Вършец!Голям минерален басейн,парна ,сауна,фитнес ,плейграунд,пиано бар,дневен бар.Малки минуси,платен вход за външни посетители в басейна и добре че е голям,джакузито се плаща отделно и не е в добра кондиция,много хора и не знаят ,но това ми е сегашния занаят.Минусите се компенсират с уют, с перфектното обслужване и атмосфера,все едно си при познати!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Препоръчвам това място!

                  Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
                  Препоръчват ми хотел Калина Палас....
                  То в Трявна няма друг голям и удобен хотел.
                  Бил съм в хотела и е ОК малко по скъп от подобни в други градове.
                  Басейна (вътрешен) беше хладен.
                  Местоположение отлично.

                  Изобщо не ти завиждам с 2-ма на 1.6 години ама да са ти живи и здрави.

                  Аз бих взел и бабата за да мога да усетя от почивката.





                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам това място!

                    И аз съм бил в този хотел. Стаите са големи , готвенето не ми хареса, иначе е на удобно място. Басейна водата беше студена. А да и е скъпичко, не си струва парите поне според мен. Информацията ми е от ноември 2018.

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам това място!

                      За феновете на къмпинг по Черноморието - Зора в Обзор. Не вярвах, че още има такива места у нас. Почти в средата на градчето, а е истински зелен оазис, с идеално поддържани зелени площи, нови, чисти и поддържани бани и тоалетни и отлично оборудвана кухня на самообслужване. Тихо и закътано отвсякъде, добре оградено и залесено. Има и бунгала, реновирани с отлични условия. Цените не са най-ниските, но определено си струва. За мен е на едно ниво с гръцките къмпинги - всичко е направено с мисъл и както трябва. Дори за децата има къде да играят.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам това място!

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        За феновете на къмпинг по Черноморието - Зора в Обзор. Не вярвах, че още има такива места у нас. Почти в средата на градчето, а е истински зелен оазис, с идеално поддържани зелени площи, нови, чисти и поддържани бани и тоалетни и отлично оборудвана кухня на самообслужване. Тихо и закътано отвсякъде, добре оградено и залесено. Има и бунгала, реновирани с отлични условия. Цените не са най-ниските, но определено си струва. За мен е на едно ниво с гръцките къмпинги - всичко е направено с мисъл и както трябва. Дори за децата има къде да играят.
                        На какво разстояние е от морето?

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам това място!

                          Таверна ЗОИ в Приморско.Цяла седмица не можаха да се издънят,цените са горе долу ок,храната добре,обслужването бързо ,независимо че има хора.Гледка към морето.Гръцката музика не ми е фаворит,но Карас не ми пречи.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам това място!

                            Смолян,Пампоровата къща,препоръчвам.Не е от ефтините,но има богат избор,готвят бързо и вкусно.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам това място!

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              Смолян,Пампоровата къща,препоръчвам.Не е от ефтините,но има богат избор,готвят бързо и вкусно.
                              Ти не си ли в сезон, бе? Къде си развяваш байрака? И по наше село не съм те чувал скоро...
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам това място!

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                На какво разстояние е от морето?
                                На 7-8 минути от центpалния плаж
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X