Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Препоръчвам това място!

    Да не забравяме извора на най-добрата сливова и началото на най-щурите офф роуд маршрути на север от връх Ботев. Мястото и домакина са проверявани многократнто и са винаги в бойна готовност за веселби. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=21753
    Това е хотелчето на Коко от Априлци.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: Препоръчвам това място!

      И аз се включвам,темата е уникална.Препоръчвам ви хотела в с.Крапец,преди Дуранкулак,единствен е и лесно се намира.Предлагат превъзходна кухня и отлично обслужване,имат си и интернет страничка

      Коментар


      • #18
        До: Препоръчвам това място!

        Хотел "Гергана" в Албена.
        4*, на брега на морето, all inclusive - истинска почивка!

        И внимание! Ако отидете в Русе! Както се вика - да похапнем в "Чифлика".
        Мммммм, мноооооого яка механа, супер интериор, супер обслужване, а менюто, ястията и посудите - връх на сладоледа!
        Спирам, че ми иде спонтанно да запаля гуми към Русе.
        Прикачени файлове
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #19
          До: Препоръчвам това място!

          Ресторант Щастливеца - Велико Търново... Най добрия ресторант който съм посещавал (над 200 пъти) в България...


          (потекоха ми лигите)...

          Коментар


          • #20
            До: Препоръчвам това място!

            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
            Ресторант Щастливеца - Велико Търново... Най добрия ресторант който съм посещавал (над 200 пъти) в България...


            (потекоха ми лигите)...
            Наистина, страхотен ресторант. Т.е. два. Единия се намира до търговски комплекс "Европа". Там е за по-бързо хапване, по-непретенциозен. Другия е по-луксозно направен, но цените са същите, а обстановката и музиката предразполагат и за бизнес срещи, и за отмора, и за една страхотно изкарана вечер. Преди месец бях в Търново за седмица и всяка вечер бях в един от двата.

            Коментар


            • #21
              До: Препоръчвам това място!

              Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
              Ресторант Щастливеца - Велико Търново... Най добрия ресторант който съм посещавал (над 200 пъти) в България...


              (потекоха ми лигите)...
              +1

              За да илюстрирам какво имам в предвид ще ви разкажа скорошна случка:
              Отивам по работа до Варна за един ден и се връщам (>1000km. ) и на връщане се обаждам във въпросният ресторант поръчвам вечеря за трима - минавам (всичко вече е опаковано) и взимам храна за вкъщи - за в София (Жената също е Голям Фен).
              Последно редактирано от alex_markov; 12-09-08, 14:47.

              Коментар


              • #22
                До: Препоръчвам това място!

                Един колега много правилно ме подсети, че ще е добре да се дават и координати на местата, които се препоръчват. Примерно адрес, телефон, линк към сайт, а защо не и GPS координати.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  До: Препоръчвам това място!

                  http://www.urucite.com/index.html

                  Това е любимото ми място в Девин.Невероятна храна , големи порции , страхотен домакин.

                  http://starata-loza.tryavna.biz/

                  А това е любимото ми място в Трявна.Същите неща като горните.
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • #24
                    До: Препоръчвам това място!

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    ...ще е добре да се дават и координати на местата, които се препоръчват. Примерно адрес, телефон, линк към сайт, а защо не и GPS координати.
                    Традиционни български ястия, неустоимо вкусни и от неизменно свежи и пресни продукти. Здравословно, икономично и вкусноооооо!

                    Хубаво е, дет' се вика...да похапнем в Чифлика

                    Чифлика се намира в Русе, Център, Отец Паисий 2.
                    Кликни тук, за да се види на картата на emaps.bg.
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • #25
                      До: Препоръчвам това място!

                      Трявна - ресторант при Майстора

                      Идва на масата и приказва (но не през цялото време), НО Как Готви
                      обижда се ако доовкусяваш вече овкусените му гозби особено шопската салата (която прави с орехи и чесън!!!). Внимание - Има обедна почивка
                      N42 51.868 E25 29.292



                      Заслужава си верваите ми, аз съм ходил десетина пъти, понякога направо от София до там за обяд!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Препоръчвам това място!

                        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        Трявна - ресторант при Майстора

                        Идва на масата и приказва (но не през цялото време), НО Как Готви
                        обижда се ако доовкусяваш вече овкусените му гозби особено шопската салата (която прави с орехи и чесън!!!)...
                        За готвенето - май по-скоро жена му се справя, ти беше споменавал. Шопската е И с мед, най-уникалната, която съм ял!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Препоръчвам това място!

                          Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                          http://www.urucite.com/index.html

                          Това е любимото ми място в Девин.Невероятна храна , големи порции , страхотен домакин.

                          http://starata-loza.tryavna.biz/

                          А това е любимото ми място в Трявна.Същите неща като горните.
                          За Девин...в последно време чувам само лоши отзиви за Юруците, а и аз не останах особено доволен(от кухнята), при все че имам къща в Девин. В началото наистина много добре започнаха, но май минаха на вълна "ако мине номера"
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Препоръчвам това място!

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            На посещаващите Златоград, препоръчвам хотел-ресторант "Здравец", по-известни като "при Славчо". Ще усетите позабравеното вече, прословуто в миналото българско гостоприемство, ще опитате характерни родопски гозби, приготвени по уникален начин...
                            Да благодарение на теб Джорджо останахме много доволни о тразходката си в Златоград и околностите. Хубаво хапнахме и пийнахме. Заслужава си да посетите това хотелче, а в ресторанта му се чувстваш като у селската кръчма, където ходиш през вечер и всички те познават и ти търпят капризите.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #29
                              До: Препоръчвам това място!

                              Ако сте в Източна България, идете в "Дивеци"-те. Над с.Ичера.

                              1.Достоинства: Широко разположен хотелски ресторантски битов комплекс, катерушки и люлки за деца, чудесен басейн, добра кухня, прохлада от р.Камчия и от Балкана и цветя, цветя. Паркинг.
                              Ако сте за два дни, ще ви изперат килимите на реката.
                              Ако предпочитате шумен купон - не е вашето място.

                              2. Недостатък- несигурна мобилна връзка.

                              Координати:42.45.47 - 26.26.51

                              Коментар


                              • #30
                                До: Препоръчвам това място!

                                Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
                                За Девин...в последно време чувам само лоши отзиви за Юруците, а и аз не останах особено доволен(от кухнята), при все че имам къща в Девин. В началото наистина много добре започнаха, но май минаха на вълна "ако мине номера"
                                Аз съм ходила последно май месец - беше супер.Ще ти кажа как е по коледа - смятам пак да съм там.
                                Женя Вълчанова 0888272565

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X