Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам това място!

    Чортовата къща до Белинташ
    Данчо и Софи ще ви почерпят и нагостят подобаващо.Има и две барбекюта-който си носи да се пекне.
    А за чужбина:кс.Паприка на границата на Унгария и Австрия.
    Последно редактирано от zzlatev; 06-08-14, 08:02.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Препоръчвам това място!

      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
      Чортовата къща до Белинташ.
      Понеже бая кабели съм опнал до там,вероятно имаш в предвид Чотровата къща[emoji2]
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Никога повече там.

        В Поморие има едно заведение "При американеца". Ако не сте били там може и да няма разнообразие на храна В богатото меню, което се състои от мноооого страници и ИМА ВСИЧКО ми направи впечатление при десертите *Палачинка- Х лв.* Питам с какво имат палачинки, а те ми отговориха "С какво я искате" И наистина беше така. Полюбопитствах изненадан...имали над 100 вида сладко....и оттам започват с ядките и плодовете и сметаната и какво ли още не. Та ако имате път натам се отбийте да ви нагостят
        Последно редактирано от zzlatev; 15-08-14, 08:09.

        Коментар


        • От: Препоръчвам това място!

          Хотел "Енчеви" в с. Кирково. Просторни стаи, ново, чисто и много приятно. Много любезен персонал, басейн, коне и уроци по езда. В ресторанта към хотела готвят добре.
          Минус - закуската е недостатъчна.
          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

          Коментар


          • От: Препоръчвам това място!

            Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
            А за чужбина:кс.Паприка на границата на Унгария и Австрия.
            Това го потвърждавам с две ръце - винаги спирам там когато пътувам. Хотелчето е чисто и не е скъпо, в ресторанта правят страхотни телешки стекове, закуската е много прилична, паркинга е безплатен!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: Препоръчвам това място!

              Я кажете някой ресторант в Копривщица,че заминавам по спешност
              Александър

              Коментар


              • От: Препоръчвам това място!

                Наэнаш Джанго хотела, ма като не помня как се казваше....
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Препоръчвам това място!

                  Не разбрах...
                  Александър

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам това място!

                    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                    Не разбрах...

                    Jango има хотел в Копривщица. Името на хотела май е "Далия".

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам това място!

                      Препоръчвам Хотел ROCCA на язовир Кърджали.Очарован съм.

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам това място!

                        Мерси. Така и не ми остана време... Ще трябва да го посетя обаче...
                        Александър

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам това място!

                          Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                          Препоръчвам Хотел ROCCA на язовир Кърджали.Очарован съм.
                          Готино място, но аз имам отвратителни впечатления от персонала. С предварителни резервации се озовахме там и се оказва, че щото някой си организирал фирмено парти с ди джей, не можем да ползваме ресторанта и не можем да спим заради шума. Хубаво, само да ни бяха предупредили, като 2 дни преди това правехме резервацията и уговарях винена вечеря за 4-ма на маса с изглед към язовира. Теглих им една и сменихме хотела, но златаря, който му е собственик не разбира от хотелиерски бизнес и не му дреме как се прави резервация и дали като обещава спокойна почивка, може да я организира.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам това място!

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Готино място, но аз имам отвратителни впечатления от персонала. С предварителни резервации се озовахме там и се оказва, че щото някой си организирал фирмено парти с ди джей, не можем да ползваме ресторанта и не можем да спим заради шума. Хубаво, само да ни бяха предупредили, като 2 дни преди това правехме резервацията и уговарях винена вечеря за 4-ма на маса с изглед към язовира. Теглих им една и сменихме хотела, но златаря, който му е собственик не разбира от хотелиерски бизнес и не му дреме как се прави резервация и дали като обещава спокойна почивка, може да я организира.
                            Аз бях там със семейството си за няколко нощувки.Супер беше.Никакви забележки.

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам това място!

                              Аз също съм бил в Хотел ROCCA на язовир Кърджали.
                              Моите впечатления са повече от позитивни, обслужването беше на ниво.

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам това място!

                                Събота се върнах от гореспоменатия хотел. Новичко е, на хубаво място. И нищо повече. Нито лошо, нито добро. Не мисля, че е подходящ за тази тема.
                                За първи път виждам ресторант, който в менюто си няма супи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X