Обява

Свий
Няма добавени обяви.

крейзи джоб с нов спонсор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • крейзи джоб с нов спонсор

    момчета тези дни крейзи джоб се сдобиха с нов спонсор
    след кратки премеждия около новата рекламна снимка за календара на фирмата ето я най после и нея с искренните извиненя на един калпазанин модератор който в момент на безумие неволно я изтри


    пожелаваме успехи на креизитата както и на новият им спонсор с пожелание да не се налага никога да изпитват здравината на тези каски на свой...я ..глава


  • #2
    Виждам един човек в средата който явно проявява неуважение към колектива на клуба и е сложил нещо със съмнителен сив цвят на главата си. Тва е скандално.
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #3
      мммдааа тва ми мяза да е бучката като се загледах
      от утре наказан 3 дни под ред той да черпи на барчето заради проявеното неуважение
      или може би за него не са стигнали каските

      Коментар


      • #4
        Митков, благодарим за представянето
        Бучката е без каска, защото спонсорът отпусна само 11 броя от този хубав цвят, а като се замисля ... май нямаше и неговия номер!
        След кратко съвещание на Crazy job, решихме да го накажем, пак той да донесе коледното прасе, както всеки път.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          Кажете на спонсора че има нова рекламна картинка на клуба... да ви направи и лепенки и като ги направи да си поръчам и аз 1-2 :>
          Версия 1

          Версия 2

          Версия 3
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #6
            Даниеле земи измисли някоя друга гъзария за клуба че ще си правим големи лепенки за джиповете и за фланелките скоро.Остави тез астро-ефекти без да се сърдиш ,виждам имаш идея но я комбинираи с нещо около мотор и ....незнам ти по имаш време да мислиш надявам се.

            Коментар


            • #7
              Ако ми дадете малко повечко подробности като: тип на картинката (лепенка за мотор, кола, фанелка) големина цветове, текстове и предпочитания конкретни мисля, че бих могъл да бъда полезен..
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                прасето е от мен ,само да сме всички живи и здрави,и главата ми не е чак толкова голяма ,каските са малки
                [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

                Коментар


                • #9
                  поздрави за крейзи джоб и специално за магарето с извинения специални от мене че не стига че ми даде бензин в неделя ами съм му разхлабил капачката и му се отворила по време на състезанието в неделя та ся ше имам да го черпя....е еее
                  поздравиш и за Драгомир Делев с който пък се оказахме селски
                  той осигури 2т маслото
                  айде на барчето на данчо ше гледам да скокна тия дни да почерпя

                  Коментар


                  • #10
                    хммм
                    аз веднъж реших да почерпя,и Ламята взе та каза че не съм бил желан в Ст Загора
                    добре айде дайте ми адресите поне на Магарето и Делев да им изпратя БАРЕМ със Спиди по едно колетче

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X