Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черноморско приключение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Черноморско приключение

    Успех, искрен успех и спокойно пътуване.Здраве и късмет с всичко.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • #32
      До: Черноморско приключение

      Така като гледам може все пак да се засечем в Украйна, ако се позабавите.... Ще ходя на празника на едно село до Вилково втората седмица на Октомври... Та ще ти звънна по него време за всеки случай....

      Коментар


      • #33
        До: Черноморско приключение

        Пожелавам ви много голямо и безаварийно приключение. Да се пазите и ако има нещо с което можем да помогнем в последния момент пиши или ми се обади да го доставим на изпращането на 16.09.

        Коментар


        • #34
          До: Черноморско приключение

          Добре че има печени като вас та човек да види мечтите си реалност.Успех момци желая ви хубаво време и никакви ядове
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #35
            До: Черноморско приключение

            За вторник вечерта .... ще опитам да ви реша, поне единия проблем .....
            Тоя с бирата ....
            Хладилника ще го заредя до капачката.
            Ъъъ може и със скарата да ....
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #36
              До: Черноморско приключение

              Успех момчета. Нека силата бъде е с вас.
              sigpic

              Коментар


              • #37
                До: Черноморско приключение

                Още един ден на подготовка и проверки по моторите изтече. Случиха се важни неща ..
                Ето малко картинки

                За пореден път през тази седмица (по какъв ли не повод ) мотора беше "поразхвърлян". Днес за да му имплантират това :



                Момчетата от Алфа се справиха доста стегнато.





                Външната антена е монтирана тук :



                Ето я залата откъдето ще ни "следят"...



                И колегата edobg с който добрият човек GAD ни запозна.



                След малко пристигана и Дърк - за първи път на вашите екрани



                .... и след като имплантацията приключи, веднага - в другия гараж.
                Ето това е човека, който обгрижва моторите ни (освен нас) - Люси.



                Последни напътствия ...



                Моторите са готови. Няма да ходим повече там ... за този месец



                Разбира се, след като "джаджата" беше пъхната в мотора, 2 минути след това "светнах" на екраните. И разбира се няма да ви кажа линка от където и вие бихте могли да ме видите ... за сега
                (моите хора са на море и вечерите станаха по-дълги )
                Последно редактирано от Димо; 11-09-08, 21:02.
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #38
                  До: Черноморско приключение

                  Хм, не бях се сетил,че ,,врага'' може да се възползва от това!
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #39
                    До: Черноморско приключение

                    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                    Хм, не бях се сетил,че ,,врага'' може да се възползва от това!
                    Янко, това беше шегичка ... толкова е скапващо всичко накрая, че вечер едва гледам и определено няма да съм "добре наспан" преди тръгването ..



                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    За вторник вечерта .... ще опитам да ви реша, поне единия проблем .....
                    Тоя с бирата ....
                    Хладилника ще го заредя до капачката.
                    Ъъъ може и със скарата да ....
                    Тоя с бирата, не е проблем. Ти ела и ще се увериш
                    Само че координатите ги знаят само в бургаската група ..
                    Време е да ни кажат къде ще къмпираме първата вечер ?
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #40
                      До: Черноморско приключение

                      Мястото, което предложих за изпращаме му викаме "Тополите на залива Вромос". Ето координатите от Google Earth:

                      42°26'45.47"N
                      27°36'14.76"E

                      Съвсем близо е до главния път Бургас-Созопол. Едно от малкото свободни места за къмпингуване. В момента там вече няма никой. Има удобни места на завет под тополите.

                      Стига се по следния начин: от разклона за Военноморска база "Атия" се влиза в локалния път за Черноморец (стария път Бургас-Созопол). Кара се точно 1.46км, като се подминава големия разклон. На разклона, при който се виждат тополите се завива наляво и се кара още около 250 м и там се търси удобно място за установяване.

                      Пак повтарям, че мястото е пусто в момента и ако не ви допада ще трябва да търсим някъде из къмпингите наоколо. Иначе за консумацията ще се погрижим

                      Ето и снимка от плажа вечер:



                      Романтика, а ;-)
                      Последно редактирано от prascho; 11-09-08, 23:27.
                      "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                      Коментар


                      • #41
                        До: Черноморско приключение

                        Успех и безаварийно пътуване!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Черноморско приключение

                          Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение


                          Твоята кандидатура можеш да си сигурен, че ще бъде приета веднага Човек с подобен опит и знания винаги е добре дошъл ...( Чел съм "Възможно ли е невъзможното ?")




                          Вторник 16-ти до Бургас (там сме в залива vromos май ) Ачо(prashco), Явор vromos.com и Тони (DEDRITUS) ще решават къде да опънем палатките, как бирата да не се стопли докато месото гори и т.н........................
                          За сряда е планувано гмуркане на Арапя Кратко. За около 2 часа, примерно от 10 до 12. И тримата сме водолази. После газ към Малко Търново. Ако успеем да стигнем до оня залив под Резово - ще спим там на палатки. Ако турците не дават да се спи точно там - се местим по на юг. За следващият ден трябва да минем Босфора и да хванем пътечките покрай морето в азиатската част. Това, което знаем за оначи част от маршрута е, че не е магистрала. Има доста населени места (селца) и много ограничения на скоростта. Така че ще се напредва бавно. .............
                          Димо, говорих и с Джорджо, който е най добрият познавач на Турската част на Странджа, в гореописаният участък, ще ви трябва + 1 ден.
                          Красотите са много, средната скорост ще е ниска, има доста резервати, а и най голям е интереса, точно към тази част.
                          Много дива и безлюдна.
                          Джорджо ще ви подготви трак, и ще го получите в Бургас на изпращането. Ако мога и аз ще дойда.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • #43
                            До: Черноморско приключение

                            Димо, стискам ви палци!
                            Много ми се ще да ви изпратя, но ще видим...
                            Ако решите нещо друго за лаптопа,
                            все още не е късно!!
                            УСПЕХ МОМЦИ!!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Черноморско приключение

                              Успех.

                              Много се радвам се че работата не пропадна.


                              ЪЪЪ имате 3 станции в мен. Програмирал съм ги с PMR, OFFR, MCC, LPD, FRS, GMRS.

                              Само чакат да си ги приберете. Ако искаш донеси и твойте две да ги програмирам пак така.

                              Утре не съм в София (в Драгичево съм), а днес съм до 17:00 знаеш къде.

                              Ако искате звъннете, да се разберем.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Черноморско приключение

                                Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                                Янко, това беше шегичка ... толкова е скапващо всичко накрая, че вечер едва гледам и определено няма да съм "добре наспан" преди тръгванe......

                                Разбрах ,че е шега ,ама ако жена ми го прочете ще е средство за залавяне
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X