Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bombardier Rally-подобрения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Bombardier Rally-подобрения

    Вече и клаксона е монтиран. :Bulgaria:

    Творчески планове 2:
    1.Ново кормило.
    2.Лебедка.
    3.Джанти(от 10 на 12 цола).
    4.Гуми.
    5.Допълнителни фарове.
    6.Фенер.
    7. Смяна на венеца с по-голям.

    Първоначално публикуван от nane7o
    някой знае ли откъде мога да си взема хубави допълнителни фарове и какви цени са???
    Никой ли не знае???

    Коментар


    • #17
      До: Bombardier Rally-подобрения

      И такааа...
      От доста време само си карам малкия Бомбардиер и му сменях само консумативите.Но от 1-2 седмици пак нещо почна да ме човърка да го тЮнингосвам.Погледнах си''творчески планове 2'' и прецених,че някои неща наистина не си заслужават за това атв.Та реших да прибавя някои други на мястото на излишните.
      1.Спортен филтър.
      За мойто АТВ,естествено,няма специално пригоден въздушен филтър,освен стоковия.Та реших,че се наложи малка ''операция'',за да пригодя някой фълтър.Например този на K&N:
      http://cgi.ebay.com/ebaymotors/K-N-B...Q5fAccessories (какво ще кажете?) Самия филтър колко е голям?
      2.Карбуратор.
      Тук влизам в мътни води за мен.Искам да му вдигна малко мощността(жигльори и други такива),но си нямам и на представа как стават работите.Бих искал да помоля някой запознат в тази сфера да ми помогне и обясни за какво да гледам,какво да не барам... Знам,че повече бърникате по машинките си и знаете какво правите.Целта ми е освен да го направя АТВ-то е и да се науча кое как става.
      3.Пиньон и верига.
      Мисля да сменя предния с един зъб по-малко,така ме посъветва Ванката.Но доколкото разбрах трябва да сменя и веригата.И въпроса си изкача:каква? Мислех си за D.I.D,много ги хвалят,но не знам има ли смисъл да сложа такава верига на това АТВ,като най-вероятно няма да разбера и на половина колко е добра?
      4.Крушки за фаровете.
      Стоковите не струват! Ксенон със сигурност няма да сложа.Остава май LED варианта.В eBay такива много...с лопата да ги ринеш.предложете някакви читави,на добра цена.Гледам,че някои потребители си ги сменят постоянно,от кой сте най-доволни?
      5.Фланци.
      Къде могат да ми направят по поръчка?Попринцип сигурно няма да е трудно да намеря кой да ги измайстори,но искам човека да знае за какво ще ги ползвам и да съм сигурен,че ще станат както трябва.Трябва да са от алуминий,нали?Емо,ти направи ли на Ямахата?
      6.Протекция за дъното.
      Тук май единствения въпрос е от какъв материал е най-добре да се направи?Имаше една такава тема,но не мога да я намеря...

      Има и още някои неща,който съм намислил,но утре като тръгна да го разглабям,ще снимам и пак ще ви питам.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X