Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 3163 (Патриот) ПОМОГНЕТЕ !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Ако хладилника и кондензата му са ти главният проблем - УАЗа просто не е твойта кола. Остави го където си е, някой друг ще му се радва наистина.

    Коментар


    • #32
      когато човек дава 30 бона за автомобил, има право да изисква някои удобства като климатик например... не мога да разбера, като са купили от Корея СК, защо не са поръчали и климатици... при сделки с такъв обем единичната цена на А/С-то надали достига и 500 долара само за сравнение - "турското" рено клио е СЕРИЙНО с климатик, а цената му е към 15К...
      още повече, имат планове да ги изнасят в Третия свят...


      между другото, резервоарите по колко литра са?
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #33
        Е Тедо 30 бона за нещо с обем и от класа на TOYOTA 90 не са особено голяма сума...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #34
          Бе вие сигурни ли сте че не губите разсъдъка си? Или форума вече не е за джипове а за климатици? Или главното устройство в джипа е климатика? Тая година в Русия три месеца беше -30 - -60. МИНУС 60 градуса, пичове, забележете ако не ви затруднява.
          А освен това си запазвам виждането, че в рамките на борбата за равнопоставеност на половете, освен хладилник трябва да има и вибратор. Патриота е пружинен - това е актуално.
          В клиото има реверсивен климатизатор, как да не е щатен?

          Коментар


          • #35
            Стефане, тази година, миналата както и следващите най-вероятно в България най-ниската температура ще е около -25. За сметка на това през лятото стига до +38..40 което за много хора си е топло...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от Венцислав Петров
              Е Тедо 30 бона за нещо с обем и от класа на TOYOTA 90 не са особено голяма сума...
              имам предвид, че ако човек има 30, ще има и 31 за версия с А/С... а тия допълнително слаганите надали са баш както трябва, че и толкова скъпи...

              За Стефан: няма значение колко студено е било през зимата - тоя уред се ползва лятно време ... Да не говорим, че и в Москва става 40С лятно време...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                Ъхъ. Аз не съм човек, аз съм екваториален негър. Или труп, сега ще зема да проверя. Щото и миналото лято нямах климатик.
                А ОАО УАЗ естествено не се интересува на кой му е топло, защо трябва да взема още 3-4 коня от двигателя за нищо?

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  Ъхъ. Аз не съм човек, аз съм екваториален негър. Или труп, сега ще зема да проверя. Щото и миналото лято нямах климатик.
                  А ОАО УАЗ естествено не се интересува на кой му е топло, защо трябва да взема още 3-4 коня от двигателя за нищо?
                  основния проблем на ОАО-тата е, че се интересуват главно от себе си, а не от пазара...
                  за недостиг на мощност може да говорим при Тико, а не при мотор 2.7 - там със и без климатик няма значение...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #39
                    имам предвид, че ако човек има 30, ще има и 31 за версия с А/С... а тия допълнително слаганите надали са баш както трябва, че и толкова скъпи...
                    Прав си Тедо, така е и затова от средата на лятото ще я има и тази версия, по същото време се очаква стандартно Патриотите да излизат и с ABS, а от догодина ще бъдат с предно независимо окачване...

                    А ОАО УАЗ естествено не се интересува на кой му е топло, защо трябва да взема още 3-4 коня от двигателя за нищо?
                    УАЗ или по-точно собственика му Северстал се интересува не от факта колко конски сили отиват за климатика а колко пари ще изкара респективно колко добре се приема определен модел на пазара. В пазарния сегмент в който се позиционира Патриота климатика е нещо стандартно тъй че скоро може и да го видим като стандарно вграждан...

                    И Стефане да ти кажа маркетолозите съвършено не се интересуват от теб, нито от мен и нашите мнения... Те се интересуват от мението на хората с пари които могат и евентуално биха инвестирали в тяхната продукция...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #40
                      Аз мисля че мога да го преживея без климатик за сега тъй като винаги може да се добави след като се слага м-ду седалките !
                      Смятам че име по важни неща ,които са пропуснати в тази джипка като: Задни дискови спирачки но това си е развитие все пак вече отпред са дискови, ABS също са пропуснали и за сега поне няма варянт да си поръчаш с ABS, AIRBAG също няма - а това за един джип от клас като този , който се има и за шосеен освен "Горски" според мен е задължително
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #41
                        Къв АБС на джип бе, ти сериозно ли говориш, или не знаеш как работи АБС-а? С кво ше се удържиш на ръба на пропастта? И кви дискови спирачки след асфалта, един път ще ги вкараш горещи в студената вода и ще те пребият. И какъв еърбег, първи април беше преди месец ...
                        Вземи да прочетеш поне архива на тоя форум, освен фасони в джиповете има и няква доза здрав разум. И инженерна логика. Не се излагай.

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от Стефан
                          Къв АБС на джип бе, ти сериозно ли говориш, или не знаеш как работи АБС-а? С кво ше се удържиш на ръба на пропастта? И кви дискови спирачки след асфалта, един път ще ги вкараш горещи в студената вода и ще те пребият. И какъв еърбег, първи април беше преди месец ...
                          Вземи да прочетеш поне архива на тоя форум, освен фасони в джиповете има и няква доза здрав разум. И инженерна логика. Не се излагай.
                          Аз съм съгласен с теб за джип Уаз текезесарец както им казват, но щтом имат претенции че патриот е до някъде и шосеен тези работи в гората не са удачни но на пътя са животоспасяващи !
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #43
                            На пътя е животоспасяващ акъла. Както и извън него.
                            Що не предложиш алгоритъм за безпътна работа на тия агрегати. С копче асфалт/чукари. Кое да е от тия неща просто ще те пребие докато прелазиш през канавката, кво животоспасяване?
                            Чети, чети, на това дето го казваш сега няма какво и да ти отговоря ...

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от Стефан
                              На пътя е животоспасяващ акъла. Както и извън него.
                              Що не предложиш алгоритъм за безпътна работа на тия агрегати. С копче асфалт/чукари. Кое да е от тия неща просто ще те пребие докато прелазиш през канавката, кво животоспасяване?
                              Чети, чети, на това дето го казваш сега няма какво и да ти отговоря ...
                              Предполагам че знаеш как работи с-ма ABS та колкото и акъл да имаш но пътя ,когато си се засилил и в даден момент стъпиш на заледен очастък и ти се наложи да спреш без ABS отсаваш на пързалката , а с него пак се пързаляш но оспяваш да оправляваш и може да избегнеш евентуален удар ...
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • #45
                                Мда.
                                Колко километра си шофьор? И изобщо на колко години си?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X