Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на ватата на ауспуха

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Смяна на ватата на ауспуха

    Прави се умерено претъпкана, нито рехава, нито да е много твърда.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • От: Смяна на ватата на ауспуха

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Прави се умерено претъпкана, нито рехава, нито да е много твърда.
      Твоят съвет ме навежда на мисълта за две смени от един пакет?

      Коментар


      • От: Смяна на ватата на ауспуха

        Първоначално публикуван от valiokoev Преглед на мнение
        Твоят съвет ме навежда на мисълта за две смени от един пакет?
        То от пакет до пакет... както ти казаха, правиш я да влезе плътно в ауспуха и това е.
        Yamaha WR 200

        Коментар


        • От: Смяна на ватата на ауспуха

          Благодаря за съвета.

          Коментар


          • От: Смяна на ватата на ауспуха

            Здравейте колеги днес и аз реших да си сменя ватата на ауспуха,тъй като започна бая да хвърля масло .
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:2
Размер:81.3 КБ
ID:5403907
            1.Махнах ауспуха от мотора, с малко усилия махнах и нитовете при свръзките и като отворих,разбрах за каква пумия става въпрос.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:127.4 КБ
ID:5403914Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5403915
            2.След като махнах ватата видях че по тръбата има доста боклуци,които трябва да изчистя.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:166.5 КБ
ID:5403916
            3.Чакам ватата от колегата Станислав,за да мога да завърша ремонта.
            И ако може някой да каже с какво да намажа краищата на успуха,когато го затварям.

            Коментар


            • От: Смяна на ватата на ауспуха

              Имам глупав въпрос, но не разбирам от тези ауспуси. Та на моето ендуро отзад ауспуха има за шестограми три боллта, които се разиват и се разглобява и чисти. та отзад ще го изчистя лесна работа с горелката, но как да изчистя резонатора? Доколкото разбрах или не съм разбрал правилно в резонатора е имало вата и не знам как да го изчистя този резонатор. Може да съм разбрал грешно, защото мисля, че в аупуха е ватата. Та може ли да ми кажете къде се намира ватата и как може да изчистя резонатора
              П.С Доколкото разбрах ватата е в ауспуха и в резонатора няма нищо, защото мисля да изчистя резонатора с горелка, както и ауспуха, но не знам как да сменя ватата и още повече откъде да взема една. Един ми каза, че ще ми даде някаква вата от идеал стандарт.
              Последно редактирано от rdlegy; 15-12-13, 18:12.

              Коментар


              • От: Смяна на ватата на ауспуха

                Нова вата от: http://v-moto.net/index.php?page=sho...mart&Itemid=30 , а резонатора с горелка - няма вата......
                Димитър Тенев

                Коментар


                • От: Смяна на ватата на ауспуха

                  Благодаря за отговора отново. И аз мислех, че няма вата в ауспуха явно съм разбрал погрешно. Ами като се постопли ще я сменя ватата и очистя хубаво ауспуха

                  Коментар


                  • От: Смяна на ватата на ауспуха

                    Здравейте, днес реших да сменя ватата на ауспуха и какво излезе отдолу. Мисълта ми е, ако оставя така нещата лошо ли е или да си го направя както трябва, ауспуха е FMFНатиснете снимката за да я уголемите

Име:New_CIMG3916.jpg
Прегледи:1
Размер:267.9 КБ
ID:5546593Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_CIMG3915.jpg
Прегледи:1
Размер:258.7 КБ
ID:5546592

                    Коментар


                    • От: Смяна на ватата на ауспуха

                      И аз си отворих ауспуха, по същия начин тръбата с отворите е прегоряла на няколко места и на едно се е счупила, обмислям да я сменям. Въпроса ми е, дура алуминиева тръба дали ще издържи на температурите окисляването и така нататък, или да сложа стоманена пак?

                      Коментар


                      • От: Смяна на ватата на ауспуха

                        Със какво да вържа ватата вътре
                        eat my dust

                        Коментар


                        • От: Смяна на ватата на ауспуха

                          Снимки много видяхме а никои нищо не казва за ефекта...
                          Има ли повече мошност след смяната или само звука става по добър?

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X