Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на ватата на ауспуха

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Смяна на ватата на ауспуха

    е добре де някой може ли да ми каже колко често карам мотора почти всеки ден по 20 30 минути

    Коментар


    • От: Смяна на ватата на ауспуха

      На 5-6 туби 2Т масло е един нормален период.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: Смяна на ватата на ауспуха

        От както смених маслото с NO SMOKING ватата се запазва по-дълго
        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

        Коментар


        • От: Смяна на ватата на ауспуха

          Здравейте. На моя "кюнец" не знам от кога не беше сменяна ватата преди да го взема но аз го карам 1 година вече без да съм я сменил и когато го отворих бях като петролна база. Само чернилка грам чиста вата нямаше и ме издразни та направо я запалих, а тя взе че обгоря и си остана чистичка и хубава вата, и хайде пак обратно в ауспуха иначе ако някой се интересува по магазините е 40лв 400гр вата не знам за колко смени стига дали за 1 или 2

          Коментар


          • От: Смяна на ватата на ауспуха

            След смяна на ватата, на третото каране пак започна да излиза чернилка и да се стича по ауспуха..... и така една година. Пак смяна - пак същото. Започвам да си мисля че ватата е просто за заглушаване а не за попиване на остатаците от маслото. Разбира се тава са само расъждения

            Коментар


            • От: Смяна на ватата на ауспуха

              Значи слагаш вата която не попива , а се затлачва още в началото и след това всичко излиза през ауспуха.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Смяна на ватата на ауспуха

                Сега ще пробвам без вата да видя как ще въри и какъв звук ще вади всички майстори ми викат ,че ще въри по вече а във форума пише обратното.

                Коментар


                • От: Смяна на ватата на ауспуха

                  Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
                  Сега ще пробвам без вата да видя как ще въри и какъв звук ще вади всички майстори ми викат
                  Майстори на какво?
                  Цитирай конкретни хора.
                  Че така си пишем само празни приказки и се налива от пусто в празно!

                  Коментар


                  • От: Смяна на ватата на ауспуха

                    Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
                    Сега ще пробвам без вата да видя как ще въри и какъв звук ще вади всички майстори ми викат ,че ще въри по вече а във форума пише обратното.
                    Щом го пише така във форума,значи има защо.Като бях малък си мислех,че колкото повече бръмчи,толкова повече върви един мотор.Не се заблуждавай,дядо коледа не съществува.Тези дето така те съветват,са толкова майстори,колкото и аз.Но аз като не разбирам,се допитвам тук във форума,знаеш ли колко експерти има тук?
                    Beta 450 RR-Factory
                    0039 3206052599

                    Коментар


                    • От: Смяна на ватата на ауспуха

                      Без вата звука е доста по-силен и дразнещ, а за вървежа е обратното на това, което си написал.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 29-11-10, 16:44.
                      Honda CRE 250
                      Nissan Patrol GR

                      Botevgrad Racing Team

                      Коментар


                      • От: Смяна на ватата на ауспуха

                        Пробвал съм на соц машини и 4т мотори (др650 и клр600), отпушват се да вървят малко повече, но при 2т не посмях дори да го запаля, когато сменях ватата, понеже четох някЪде из форума, че можело да стане нещо . На Рм 250, увих добре с минерална вата плътно и вече 1 кг масло не е протекла още, звукът стана малко по-звънтящ ,проима си ниски, понеже преди беше издухало старата вата и не ги държеше. След като я смених си стана всичко наред
                        Последно редактирано от viki terzieva; 29-11-10, 16:46.

                        Коментар


                        • Не е кой знае какво, ако вика много и не върви, ще развия болтчетата и ще му сложа вата. Ако ми хареса как върви и вика, ще го оставя така. Утре ще разбера.

                          Имам чувстото, че вече без вата е по-добре. Върви ПОВЕЧЕ и вика повече, но така ми харесва повече.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 29-11-10, 16:48.

                          Коментар


                          • От: Смяна на ватата на ауспуха

                            "По-вече" е доста интересно казано.
                            Yamaha WR 200

                            Коментар


                            • От: Смяна на ватата на ауспуха

                              И на мен не ми са вярваше много ,но е така.

                              Коментар


                              • От: Смяна на ватата на ауспуха

                                Вчера покарах малко без каска и моторът ми се стори малко по-шумен от обичаЙното. За това се обадих на колегата Станислав за 2т вата,естествено тоЙ ми влезе в положение и ми прати да си имам . Днес я получих и довечера след работа ще я сменя и на моя кдх и ще пиша дали е по-добре с новата вата.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 14-04-11, 11:35.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X