Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на ватата на ауспуха

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Смяна на ватата на ауспуха

    И аз слагам минерална вата(от тази за която се използва за изолаций)и искам да питам дали може да ми прецака двигателя по-бързо.А звука му е добър и нямам разлика с мощността на мотора.

    Коментар


    • #32
      До: Смяна на ватата на ауспуха

      Първоначално публикуван от Bochev_crezy Преглед на мнение
      И аз слагам минерална вата(от тази за която се използва за изолаций)и искам да питам дали може да ми прецака двигателя по-бързо.А звука му е добър и нямам разлика с мощността на мотора.
      Бързо се затлачва.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #33
        До: Смяна на ватата на ауспуха

        Краси, така е бързо се затлачва но я сменям по често. А други които съм слагал ги издухва мн бързо.

        Коментар


        • #34
          До: Смяна на ватата на ауспуха

          Първоначално публикуван от Bochev_crezy Преглед на мнение
          И аз слагам минерална вата(от тази за която се използва за изолаций)и искам да питам дали може да ми прецака двигателя по-бързо.А звука му е добър и нямам разлика с мощността на мотора.
          Щом слагате от ватата за изолация /която също е няколко вида/, значи не ви се дават пари за нова. А пробвали ли сте да вземете от някое старо гърне от автомобил? Има много такива там където сменят такива.
          [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

          Коментар


          • #35
            До: Смяна на ватата на ауспуха

            Първоначално публикуван от Bochev_crezy Преглед на мнение
            Краси, така е бързо се затлачва но я сменям по често. А други които съм слагал ги издухва мн бързо.
            Чакай чакай, ти за какъв мотор говориш? за 2Т или за 4Т, защото темата е за 2Т. Как 2Т ще издуха ватата ............
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #36
              До: Смяна на ватата на ауспуха

              На мен ми казаха че трябвало да се слага някаква си каменна ватаТова вярно ли е?
              HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

              Коментар


              • #37
                До: Смяна на ватата на ауспуха

                Трябва да се слага вата за алспух и то не каква да е. За 2т е една а за 4т е съвсем друга. Всичко останало е компромис.
                При 2т ватата е доста важна, защото освен данамалява шума, тя попива и една голяма част от отработеното масло. Затова слагайте точната вата.
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #38
                  До: Смяна на ватата на ауспуха

                  Първоначално публикуван от hannsg Преглед на мнение
                  На мен ми казаха че трябвало да се слага някаква си каменна ватаТова вярно ли е?
                  Абе чесно казано всеки прави интерпретации както му доиде на ум......та в този ред на мисли...... вземи та помисли.........щот те Българчетата с тел само деца си не правят...........иначе каменната вата за камини става де.......ама за ауспуси е**м ли му м*****а...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Смяна на ватата на ауспуха

                    Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                    Абе чесно казано всеки прави интерпретации както му доиде на ум......та в този ред на мисли...... вземи та помисли.........щот те Българчетата с тел само деца си не правят...........иначе каменната вата за камини става де.......ама за ауспуси е**м ли му м*****а...
                    Незнам така чух ама си нее като предназначената за тази работа вата
                    HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

                    Коментар


                    • #40
                      До: Смяна на ватата на ауспуха

                      ватата си е вата , каквато и да е тя( от 20лв 30лв .....без пари) предназначението и е едно.......трябва да я има в ауспуха .
                      всичките вати се произвеждат от хора ( някаде си ) , след това я разфасоват ,слагат етикети и продават

                      структурата и материата на ватата са важни, но не са на 100%
                      право пропорционални на етикета и цената

                      поздрав

                      Коментар


                      • #41
                        До: Смяна на ватата на ауспуха

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Чакай чакай, ти за какъв мотор говориш? за 2Т или за 4Т, защото темата е за 2Т. Как 2Т ще издуха ватата ............
                        Зa 2Т говоря(ктм ехс 380)и на мен не ми се вярваше но като го отворих имаше много малко вата.Поразгледах и се оказа,че трабичката не ми стига до задната капачка с около 5мм.Според мен затова я издухва.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Смяна на ватата на ауспуха

                          Едно време като "млад" ентусиаст състезател на писта слагахме стъклена вата в така наречените "сурдинки" и за две-три състезания тя изчезваше. Така, че в зависимост от ватата- структура, едрина и тем подобни напълно нормално е според мен да изчезва. Все пак и "сурдинките" са различни- рейсинг и турист.
                          [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                          Коментар


                          • #43
                            До: Смяна на ватата на ауспуха

                            Слагаме болтчетата


                            След това обираме останалия на вън силикон и сме готови



                            Колега гледам че си сложил каквато трябва вата , а можеш ли да ми кажеш цената на ватата благодаря предварително

                            Коментар


                            • #44
                              До: Смяна на ватата на ауспуха

                              Аз си купих за 40лв и ми хартиса,предполагам че ще ми стигне и за още веднъж
                              Бъди инат...умирай само в краен случай!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Смяна на ватата на ауспуха

                                Цената на ватата, която използва Lancerpor, беше към 25лв, но тогава и долара беше по евтин.За жалост сега ми е останал само 1 пакет от един друг вид вата (дават ги perfomance), но скоро се надявам пак да купя няколко пакета вата.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X