Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гори парк Рила!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гори парк Рила!

    Колеги току що се чух със Злати Златев.Парк Рила гори и управата на парка има спешна нужда от вископроходими автомобили умоляваме всеки които може да помогне с транспорт в района парка да се отзове.След малко ще дам телефони и още подорбности.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    До: Гори парк Рила!

    Ако някой ще ходи натам, мога да дойда да помагам. Аз съм в София, няма да ходя на събора, но съм без високопроходим автомобил.

    Да пише тук или на ЛС.
    Георги Гатев

    Коментар


    • #3
      До: Гори парк Рила!

      Телефона на дежурния в Парка е:

      0884 111455 и
      0884 111445
      г-н Христов

      Спешна нужда има от високопроходими автомобили с хора, които да гасят клека. Започва да се прехвърля огъня от клека към торфа , което е много зле!

      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #4
        До: Гори парк Рила!

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        ... Парк Рила гори ...
        "Парк Рила" е доста обширно понятие. В кой район по-точно е пожарът?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Гори парк Рила!

          http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=285734
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • #6
            До: Гори парк Рила!

            Първоначално публикуван от trimata Преглед на мнение
            Ако някой ще ходи натам, мога да дойда да помагам. Аз съм в София, няма да ходя на събора, но съм без високопроходим автомобил.

            Да пише тук или на ЛС.
            Жоро, дай да ходим
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #7
              До: Гори парк Рила!

              Как ме е яд че живея далече.

              Коментар


              • #8
                До: Гори парк Рила!

                Колеги, моля всички, които ще отиват в парка да помагат, да се обаждат предварително на дежурния по парк.

                Ситуацията се променя постоянно. Дежурния ще ви упъти и ще ви насочи.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  До: Гори парк Рила!

                  Тази вечер се върнах от почивка. Преди малко чух по новините и сега видях призива във форума.
                  Има ли наши хора там? Новини от тях? Имали някакво положително развитие на ситуацията с пожара?
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гори парк Рила!

                    Сега говорих с г-н Христов имат нужда повече от хора,ако има желаещи нека ми се обадят до 40-50мин,аз тръгвам натам сам.0888802068 Павката,жалко за събора.
                    ПАВКО
                    0888802068

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гори парк Рила!

                      Кога смяташ да се връщаш?
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гори парк Рила!

                        Не знам, дали от събора, дали от що ли, но днес там бяхме двама души от форума. Дано да е от събора - все пак това е сериозно планирано мероприятие от месеци.
                        Според г-на Христов /много симпатичен и учтив, млад човек/, вчера е ходил някой с "много одраскана черна ТЛК, извадил фотоапарат с обектив 50см - снимал, снимал и си тръгнал". А този свестен човек, беше много добре разположен към нас и, като че ли очакваше повече...

                        П. П. Специални благодарности на the trident за невероятното изживяване - двеста и кусур километра с мотор!!!
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Гори парк Рила!

                          В крайна сметка овладян ли е пожара или не.Мисля че ще е глупаво да се оправдавам но километрите наистина са ми множко,до Рила.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Гори парк Рила!

                            Аз утре след 12-13ч. мисля да тръгна натам, засега съм сам.
                            Нямам джип, но ще видя дали мога да се кача отнякъде.
                            Ако някой има желание да ходим заедно 0895 771 071
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • #15
                              Пожарът в парк Рила !

                              Отварям тази тема за да не натоварваме : " Спешната помощ, аварии и бедствия "

                              След като видяхме темата за пожара, аз и Жоро / тримата / спешно се изнесохме до мястото на пожара за да преценим на място
                              какъв е мащаба на бедствието, и доколко ние от форума можем да помогнем.

                              Ето какво видяхме:



                              Това е телеобектив F = 500. Като цяло пожарът изглеждаше овладян.
                              Хората бяха си дали почивка. Работата щеше да се поднови на следващата сутрин в 6 часа.











                              Водоноските се запълваха.



                              Ето снимка с нормален обектив, за оценка на ситуацията.






                              Пожарът беше овладян, хората се готвеха, на следващия ден само да дежурят, ако не се появи вятър, да се потуши окончателно стихията.
                              Ние обещахме да информираме колегите на събора и да доведем помощ на другия ден, но не знаехме колко далеч е Белоградчик. Особено пък аз. Според мен , няколко километра от Берковица .
                              Оказа се доста по далеч. Пристигнахме в 11 часа вечерта.Разчитайки на липса на вятър, решихме, че няма да можем да се върнем с помощ в 6 сутринта. За съжаление пожарът изглежда отново се е разпалил ((
                              Последно редактирано от Nik Nikolov; 07-09-08, 16:00.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X