Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник куфар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник куфар

    Здравейте.Може ли да запитам от къде да си закупя такъв багажник.Изчетох обявите продава,има само един ама не ме устройва.По Илиянци нема начин да нема.Тук във Варна немам идея каде да търся.Ако на греша -fanatic-имаше такъв.Не мога да пиша лични и за това -fanatic- ако четеш това сподели от каде си го закупил и за каква цифра.Наздраве.

  • #2
    До: Багажник куфар

    Първоначално публикуван от agromutagen Преглед на мнение
    Здравейте.Може ли да запитам от къде да си закупя такъв багажник.Изчетох обявите продава,има само един ама не ме устройва.По Илиянци нема начин да нема.Тук във Варна немам идея каде да търся.Ако на греша -fanatic-имаше такъв.Не мога да пиша лични и за това -fanatic- ако четеш това сподели от каде си го закупил и за каква цифра.Наздраве.
    Има в Импас 56 на хладилника в София. Около 1000 лв.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: Багажник куфар

      Голям избор има в едно магазинче срещу кат София намира се до бензиностанцията.

      Коментар


      • #4
        До: Багажник куфар

        миналата седмица в Гъция (Кавала) видях: къс/..ирок-75 евро и дълъг/тесен-95 евро
        Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

        Коментар


        • #5
          До: Багажник куфар

          Във Варна имаше на Практикер на щанда за автоаксесоари, мисля че цената бе към 7-800 лв.
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #6
            До: Багажник куфар

            В "Практикер" май продават чешките Neumann - стават, но не са най-високата топка. Ако можеш да си го позволиш, взимай Thule - по-скъпи са, но си заслужава разликата в качеството на пластмасата и в дребните хитрини, които ги правят доста по-удобни.

            Преди две години взехме за служебния ван една такава кутия от магазина на Rossignol в София (от "Хладилника" нагоре към Драгалевци, пада се отляво). Склонни са на прилични отстъпки, ако преговориш по-сериозно.
            Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

            TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

            Коментар


            • #7
              До: Багажник куфар

              Във форума на продавам части и детайли мисля, че някой продаваше втора употреба около 280 лв. Погледни.

              Коментар


              • #8
                До: Багажник куфар

                Благодаря колеги.Сериозни цифри-но ще требе да се вземе нещо че фронтерката нищо не сабира така.Ще пообиколя,но обезателно ще се купува.Наздраве.

                Коментар


                • #9
                  До: Багажник куфар

                  Намерих това сайтче и всякаш ще поръчам нещо от там- http://www.zaturisti.com/a2/offers.asp?parent=4974&m=82

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X