Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe - и ДА и НЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

    Изчакай малко че при джипките траканията и тропанията може да са скъпи! Най- малкото хвани някой от форума за оглед.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

      Ами човека е отворен за огледи където искам. Каза ми, още по телефона преди да видя колата за това тропане вляво отпред, както и , че е гледана и е било само това-шарнир ли, тампон ли не помня. Не бил скъп ремонт, но пак ми отговори където искам да я караме. Ще видим на канал за какво иде реч.
      SUV

      Коментар


      • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

        На твое място бих я вкарал в ИНД Младост за обстоен преглед и на компютър да я качат също. Струва около 35 лв. по спомени... нищо пари за информация за бъдеща покупка. Поне ще си наясно какво й е и колко ще ти струва (ако я правиш там).
        Успех!
        Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

        Коментар


        • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

          Не е ВМ. От някъде са го взаимставали, правил съм такъв основно и ми заприлича на Митцубиши, ама не съвсем. Но това няма значение, ДВГ е прост 4 цил. дизелов ДВГ, без излишни сложности - с две думи - прост и надежден. Периферията също.
          Ако искаш ми се обади да го преслушаме - колегата ми има дълги години трудов стаж в Хюндай и за него пък съвсем няма тайни тая марка.

          Коментар


          • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

            Благодаря за отзивчивостта, колеги. Че е прост и надежден двигател......това може само да ме радва. Вече се уговорих за преглед и диагностика. Дано да излезе що годе читава кола, защото жената много се е навила.
            SUV

            Коментар


            • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

              Стискам палци, да се похвалиш после ��
              Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

              Коментар


              • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                Ще е най-рано другата седмица, тъй като прегледа ще е в събота.
                SUV

                Коментар


                • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                  Ускорихме нещата..........прегледите някой друг път, пък каквото дойде Човека ми купил шарнир, платил ремонта (утре се уговорих с неговия майстор да отида), сменил си даже предното стъкло, тъй като бе напукано и свали от цената, т.е. остана си за негова сметка. Както и да е, за изминати 10 ина км. няма греене, няма някакви пушеци и т.н. Дано и дай Боже хубавите моменти да са повече. Направих една снимка, тъй като е при работата ми и нямах време за повече. Иначе ще има и фотосесийка
                  2003 г., дата на първа рег. септември. 2.0 125 коня ако се не лъжа, автомат.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20140516_001.jpg
Прегледи:1
Размер:50.6 КБ
ID:5588011
                  SUV

                  Коментар


                  • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                    Честито! Пожелавам да я караш докато ти омръзне и да я продадеш за колкото си я купил
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                      Мерси. Иначе колата е за жена ми, аз също ще я карам, но е купена за нея, т.е. това ще е нейната ежедневна кола, да си ходи на работа. Аз събота и неделя и евентуално на дълъг път и почивките. Иначе ще трябва да се задоволя с един от двата ни французина - Сценик и Пежо 206, което остане непродадено. Нещо ми хрумна да ги продам даже и двата и да досъбера нещо за ГЧ, Паджеро, но ще се изгърчиме с две подобни машини - СУВ и джип
                      SUV

                      Коментар


                      • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                        Честито и от мен! Много безаварйни километри и щастливи мигове с новата придобивка
                        Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

                        Коментар


                        • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                          Благодаря отново, леко полеко ще се опознаваме със Санта Фе-то. Гледам държи около 800 оборота, ама стрелката не мърда при спряло положение, кове. Нещо автомата ми е малко странен, т.е. не е като при другите коли които съм карал с автоматична скоростна кутия. Абе ще видим, дано повече да караме.
                          SUV

                          Коментар


                          • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                            Здравейте вси
                            В сряда /16 Юли / съм в Пловдив за покупка на Санта Фе 2008ма /дизел/автомат. Не познавам никого,ще се обърна към сервиза на Хюндай за технически оглед. Не мога да откажа помощ ,в случай че на някой му се занимава . Не мисля да се циганя ,а да знам дали мога да разчитам на колата ,която евентулно бих взел.
                            Почерпка от сърце!
                            поздрави
                            пс телефони на лични

                            Коментар


                            • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                              Имаш ЛС.
                              Hyundai Santa Fe CM D4EB 4WD
                              Peugeot 406 RHZ, Peugeot 405 RFV, Peugeot 205 DKZ
                              Volkswagen Bora AKL

                              Коментар


                              • От: Santa Fe - и ДА и НЕ.

                                Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
                                Браво, УНИКАЛНО видео!
                                П.С. Какво стана със състезателното Санта Фе за участие в българския шампионат?
                                Вече напредваме, останаха малко неща - боядисване, реглажи, настройки и т.н.
                                Смятаме да го покажем през септември на Балкан Маратона и там да бъде истинския тест в реални условия
                                После състезанията в Русе и Добрич, а ако има бюджет и в Африка
                                Ето как ще изглежда, като цветовото оформление ще бъде според спонсорите

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hyundai_maxxiss_orange_2015.jpg
Прегледи:1
Размер:67.7 КБ
ID:5599279

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hyundai_king_blue_2015.jpg
Прегледи:1
Размер:67.3 КБ
ID:5599280

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hyundai_back_maxxis_orange.jpg
Прегледи:1
Размер:77.9 КБ
ID:5599281

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hyundai_maxxiss_orange_front.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:5599282

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X