Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

    Айде бе хора, не ми се кара самичка няма ли някой и от Монтана да покараме някоя събота или неделя? Ако има някой навит би могъл да ми пише на скайп elito.meri )))

  • #2
    До: Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

    В Монтана има доста хора които имат и карат ATV-та, повечето ги познавам! Може с тях да се разбереш да излезеш някои път.
    Янко е едното момче, голям пич. Има склад на излизане от Монтана за мотори.

    Коментар


    • #3
      До: Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

      Аз през ваканциите и някои уикенди ходя в монтана и имам АТВ (китаец де ама т'ва е полужението) и можем да караме заедно !Горе долу ходя доста често там !
      Последно редактирано от Desislav Cekov; 04-09-08, 16:20.

      Коментар


      • #4
        До: Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

        аз съм от Монтана но карам джипка, на такова дето като погледна надолу и виждам земята се накачвам ми страхме е , има супер места за каране , единствено пътя за Лом е полета ,е и там може да се намерят места , но иначе терените са прекрасни , успех момчета
        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

        Коментар


        • #5
          До: Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

          Първоначално публикуван от baxds Преглед на мнение
          Аз през ваканциите и някои уикенди ходя в монтана и имам АТВ (китаец де ама т'ва е полужението) и можем да караме заедно !Горе долу ходя доста често там !


          Супер, то и аз си ходя само събота и неделя натам, но може да покараме някой път

          Коментар


          • #6
            До: Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

            Междо другото, защо не ме приемаш в скайп откога съм ти дал пълномощно???

            Коментар


            • #7
              От: Няма ли в тоя форум някой от Монтана?

              Аз съм от Монтана и караме се събираме 3 човека с 3 китайски атв 250 кубика и 150 ако искаш може да излезем някои път да се разходим 0885587613

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X