Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работно или спортно АТВ?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Работно или спортно АТВ?

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Колеги, след като прочетох Вашите последни постове, се замислих, че се обсъжда техниката на управление, а не разликите м/у "работно" и "спортно" АТВ, и ако отговорния модератор, прецени да измести постовете в друга тема.
    Направете си тема и започвате да пишете в нея .

    Коментар


    • #32
      До: Работно или спортно АТВ?

      Здравеите! Нов съм тук и за сега сам с 1 китаиче ... 110 кубика на 12 съм и ми е мн зле . Смятам тази Наи - късно другата година да си взема нешто на КТМ. Маи че ще е 450 SX .. А по темата аз мисля че си зависи от всичко ... Имам предвид аз карам "лек" offroad и повечето по черни пътища ... Аз мисля че спортно ми върши добра работа , но някои го използват само за офроуд и мн трудни терени , където е от голямо значение клиренсът и е задължително 4х4. Еми това е моето мнение по въпроса Късмет в избора .

      Коментар


      • #33
        До: Работно или спортно АТВ?

        Първоначално публикуван от KpaCuTy Преглед на мнение
        Здравеите! Нов съм тук и за сега сам с 1 китаиче ... 110 кубика на 12 съм и ми е мн зле . Смятам тази Наи - късно другата година да си взема нешто на КТМ. Маи че ще е 450 SX .. А по темата аз мисля че си зависи от всичко ... Имам предвид аз карам "лек" offroad и повечето по черни пътища ... Аз мисля че спортно ми върши добра работа , но някои го използват само за офроуд и мн трудни терени , където е от голямо значение клиренсът и е задължително 4х4. Еми това е моето мнение по въпроса Късмет в избора .
        От 110сс китаец на 450 SX КТМ(на 12 години),няма да можеш да използваш и 10% от АТВто,вземи си нещо по-слобо,като РАПТОР 350.

        Коментар


        • #34
          До: Работно или спортно АТВ?

          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
          От 110сс китаец на 450 SX КТМ(на 12 години),няма да можеш да използваш и 10% от АТВто,вземи си нещо по-слобо,като РАПТОР 350.
          Да и аз продавам такова:
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...597#post678597
          Само, че сина ми още не може да свикне на кфх450 и с раптора се представяше по-добре.

          Спам?!?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            До: Работно или спортно АТВ?

            здравейте не го избирах защото го спечелих от томбола работно е обаче проблем как се регистрира дзвера аз и така го карам ама все пак

            Коментар


            • #36
              До: Работно или спортно АТВ?

              Не го и регистрирай АТВ-та не са кеф за пътя,да не говорим че заптиетата ще те спират за всякакви дивотий ей така да си правят кефа

              Пример:Тази пролет над Рибарица в гората цъфна 1 патрул някакъв дядо звънял на дъщеря си а тя на полицайте.Оказа се ,че сме стреснали стадо овце та 2 часа обяснения къде било частна собственост и къде не

              Коментар


              • #37
                До: Работно или спортно АТВ?

                За мен спортните са по-добри от работните.Но всичко зависи от това къде и как караш
                Kawasaki KX250F

                Коментар


                • #38
                  До: Работно или спортно АТВ?

                  Май само работните има смисъл да се регистрират ??

                  Коментар


                  • #39
                    До: Работно или спортно АТВ?

                    Първоначално публикуван от batvaljo Преглед на мнение
                    Май само работните има смисъл да се регистрират ??

                    Няма смисъл да се регистрират, аз карам без регистрация и нямам проблем. Предпочитам спортно обаче.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Работно или спортно АТВ?

                      пич във враца може да нямаш проблем обаче в добрич куките са повече от такситата образно казано ... направо ми се реве като тръгна на някъде имало е случаи в които немога да изляза от улицата щото на булеварда патрулка а от другата страна пак оживена улица дето има и банка и куки от там има през 15 минути .... навсякъде е индивидуално ...
                      Няма кал - Няма кеф !!!
                      Suzuki Samurai LJ410 1984
                      Suzuki LTZ400 2008
                      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                      Коментар


                      • #41
                        До: Работно или спортно АТВ?

                        Зависи на кой и за каквото му трябва
                        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                        Коментар


                        • #42
                          До: Работно или спортно АТВ?

                          Kараите си спокоино без много да се набивате на очи докато тази даржава исмисли начин как да се регистрират.
                          Последно редактирано от Desislav Cekov; 16-12-09, 08:02.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Работно или спортно АТВ?

                            Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                            пич във враца може да нямаш проблем обаче в добрич куките са повече от такситата образно казано ... направо ми се реве като тръгна на някъде имало е случаи в които немога да изляза от улицата щото на булеварда патрулка а от другата страна пак оживена улица дето има и банка и куки от там има през 15 минути .... навсякъде е индивидуално ...
                            Ами то и при нас понякога се случва да имаме среща с органите на реда обаче гледаме тихо и кротко да излезем на черно. Не правим проблеми като да нарушаваме реда и изглежда полицията проявява толеранс към нас.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Работно или спортно АТВ?

                              Първоначално публикуван от PECO78 Преглед на мнение
                              Не правим проблеми като да нарушаваме реда и изглежда полицията проявява толеранс към нас.
                              а мислиш ли че аз с моя китаец 200 кубика мога да направя някой поразия ?! знаеш ли колко асвалт имам докат изчезна по черно !? 700-800 метра ! и то в най-крайния квартал на Добрич ! винаги си спазвам и светофари и ленти и предимства ! единствено трябва да изляза от мойта улица и да прекося 20 метра булевард ... после иди доиди улиците са къси тесни и има завои през 10 метра - града свършва ...
                              Няма кал - Няма кеф !!!
                              Suzuki Samurai LJ410 1984
                              Suzuki LTZ400 2008
                              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                              Коментар


                              • #45
                                До: Работно или спортно АТВ?

                                Всичко е ясно , само че от 5-те ни атв-та 4 са спортни и само 1 е работно. Заваля сняг. И наваля 25см.
                                Изкарах ги едно по едно да ги пробвам.... и само работното върви в дълбок сняг и през замръзнали преспи и буци от почистването. Върви и само на задно.
                                А спортните са направо смешни. Рият и хвърлят и се окопават. Нищо не става , фърфорят на едно място почти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X