Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам България чиста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Искам България чиста

    Първоначално публикуван от gcho.v.s. Преглед на мнение
    Привет,искам да попитам как да помогна в благотворителност и какъв е начина за да си вдигна статуса та да пиша във форума?
    Сега на пролет, като се стопи снега ще има доста почиствания след скиорите.
    Следи обявите в благотворителни акции на форума. Добре си дошъл, както и всеки друг.
    Весело е, а и вършим полезна работа. Администрацията на форума раздава бонуси за подобни участия, които автоматично ти вдигат статуса.
    Поздрави !
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • От: Искам България чиста

      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
      Сега на пролет, като се стопи снега ще има доста почиствания след скиорите.
      Следи обявите в благотворителни акции на форума. Добре си дошъл, както и всеки друг.
      Весело е, а и вършим полезна работа. Администрацията на форума раздава бонуси за подобни участия, които автоматично ти вдигат статуса.
      Поздрави !
      Ахам мерси,винаги бих помогнал но това е че сигурно няма да имам възможност да дойда по редица причини.

      Коментар


      • От: Искам България чиста

        Аз също ще се присъединя , но работодателите ме ограничават и ще мога да участвам само в мероприятия около регионите ГАБРОВО И В.ТЪРНОВО
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
        YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

        Коментар


        • От: Искам България чиста

          Искам и аз! Ако има нова инициатива, пишете! Ще намеря и още хора...
          АВ+
          "Земята няма нужда от хората, но хората се нуждаят от земята... Да я уважаваме!" - Йоахим Хицке

          Коментар


          • От: До: Искам България чиста

            Ние сме деца на ПРИРОДАТА,но не осъзнаваме колко й вредим и как от личната ни безотговорност и бягане от проблемите свързани с опазване на околната среда ,ставаме неволн участници в това самоубийство. Пледните събития в близкият изток показват ,че сговорна дружина -планина повдига.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X