Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам България чиста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Искам България чиста

    Колеги аз несамо я искам, чиста. Да се ангажираме дефакто с опазването на природата и околната среда в градските райони. Лично аз, вече втора година поддържам тревните площи и дървчета пред 15-ти и 42А блок в Студентски град, София. Много бих се радвал да разбера, че и други правят нещо подобно.

    Коментар


    • #77
      До: Искам България чиста

      хубава тема

      Коментар


      • #78
        До: Искам България чиста

        страхотна идея.
        краино време беше.

        Коментар


        • #79
          До: Искам България чиста

          Колеги
          ще се допитам до един мой приятел, и ако потвърди
          ще се нагърбя да отпечатам стикерите.

          Коментар


          • #80
            До: Искам България чиста

            И аз подкрепям тази тема!!

            Коментар


            • #81
              До: Искам България чиста

              страхотна идея.с удоволствие ще сложа такъв стикер на витарката.
              kia sportage 2.0 128 h.p.

              Коментар


              • #82
                До: Искам България чиста

                Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                Колеги
                ще се допитам до един мой приятел, и ако потвърди
                ще се нагърбя да отпечатам стикерите.
                Супер!
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • #83
                  До: Искам България чиста

                  Само да ви питам с какъв размер да са стикерите.
                  Имате ли желания ге пускайте на ЛС

                  Коментар


                  • #84
                    До: Искам България чиста

                    Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                    Само да ви питам с какъв размер да са стикерите.
                    Имате ли желания ге пускайте на ЛС
                    Добре ще бъде да обявиш някакви цени..

                    Иначе за размера.. Моето мнение е да са около 15x5см. Нека и другите да изкажат мнение!?
                    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Искам България чиста

                      Много ми харесва идеята! Дано повече хора се включат.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Искам България чиста

                        Харесва ми идеята, да направим България чиста! Аз обикалям по всички прекрасни местности и язовири в Северозападните Родопи. Имам много снимки от прекрасни местности уви зарити с боклуци - фрапиращ пример ще дам от яз. Широка поляна миналата година.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Искам България чиста

                          Чудесна идея, но май само до там е стигнала.До момента около 80 човека казаха "СУПЕР", не е малко.За съжаление ни е трябвало около година и половина 80 да кажем супер .
                          Колко ли години ще са ни необходими да накараме 7 640 000 души да вярват в това.Подкрепям това до толкова, че не позволявам обкръжението ми да хвърля безразборно боклуци, не пуша но не позволявам пушачите да си хвърлят фасовете през прозореца на колата, миришели емии не пушете и няма да ни мириши .
                          Снощи по водеща ТВ гледах лекция на Ал Гор на тема Глобалното затопляне, побликуваха сайт но не съм много сигурен дали има лекции там но този човек знае какво говори, за съжаление тук има едва дузина люде които могат да организират мащабна акция, хубавото е че не сме сами и може би в близкото бъдеще някой ще ни обедини от всичките форуми, макар че порталите не са политически ориентирани а и ние няма да сваламе никой от власт, но можем да дадем живинка на тромавото мислене в тази насока.....
                          Тази публикация няма за цел да компромитира или възхвалява някого, не е политически ориентирана и няма за цел да критикува, но ми се иска някой да ни събере но не срещу 50лв. на ден да викаме "Да спасим ираклииии, Да спасим .....нещо си", а да ни събере и да ни обясни какво причиняваме с мислинето си
                          -ееее то един фас
                          -еее то една торбичкааа
                          -ееее 1 тон въглищааа
                          -ееее 1 куб. дървааа, аз на студена ли...
                          -ееее то само 2 л изгоряло масло
                          -еее за кво са ми тия гърнета, ся кък вървиии и къв звук вади
                          ееее умножено по 300причини на ден за човек по 7640000 човека ...
                          Хораа не стройте къщи за внуците си, те няма да имат планетаа за какво са им къщи
                          Око за око и светът ще ослепее

                          Коментар


                          • #88
                            До: Искам България чиста

                            Шефе, недей така пораженческата. Не е нужно хората които приемат идеята да пишат тука (както и останалите). При всички положения каквато и да е ситуацията трябва да насърчаваме народа, не с постове като твоя от който лъха безнадежност.
                            Последно редактирано от Estranged; 09-04-10, 14:02.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Искам България чиста

                              Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                              Шефе, .......лъха безнадежност.
                              Предполагам че това е насочено към моя пост, не съм шеф на който и да е от тук, най малко на теб.Без лоши чувствства, просто не обичам обръщението.
                              Колкото до поста, всеки има право да го тълкува както си иска, за тебе отчайващ, еми замисли се какво още можеш да направиш .
                              Има хора които го приеха за предизвикателен, дано са приели предизвикателството.
                              Аз изложих факти от грозната истина, това остава в съзнанието, надявам се всеки който изхвърля отпадък и ТВто, не мога да си представя какво ще е въздействието на живо
                              Око за око и светът ще ослепее

                              Коментар


                              • #90
                                До: Искам България чиста

                                Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                                Чудесна идея, но май само до там е стигнала.До момента около 80 човека казаха "СУПЕР", не е малко.За съжаление ни е трябвало около година и половина 80 да кажем супер .
                                Колко ли години ще са ни необходими да накараме 7 640 000 души да вярват в това.Подкрепям това до толкова, че не позволявам обкръжението ми да хвърля безразборно боклуци, не пуша но не позволявам пушачите да си хвърлят фасовете през прозореца на колата, миришели емии не пушете и няма да ни мириши .
                                Снощи по водеща ТВ гледах лекция на Ал Гор на тема Глобалното затопляне, побликуваха сайт но не съм много сигурен дали има лекции там но този човек знае какво говори, за съжаление тук има едва дузина люде които могат да организират мащабна акция, хубавото е че не сме сами и може би в близкото бъдеще някой ще ни обедини от всичките форуми, макар че порталите не са политически ориентирани а и ние няма да сваламе никой от власт, но можем да дадем живинка на тромавото мислене в тази насока.....
                                Тази публикация няма за цел да компромитира или възхвалява някого, не е политически ориентирана и няма за цел да критикува, но ми се иска някой да ни събере но не срещу 50лв. на ден да викаме "Да спасим ираклииии, Да спасим .....нещо си", а да ни събере и да ни обясни какво причиняваме с мислинето си
                                -ееее то един фас
                                -еее то една торбичкааа
                                -ееее 1 тон въглищааа
                                -ееее 1 куб. дървааа, аз на студена ли...
                                -ееее то само 2 л изгоряло масло
                                -еее за кво са ми тия гърнета, ся кък вървиии и къв звук вади
                                ееее умножено по 300причини на ден за човек по 7640000 човека ...
                                Хораа не стройте къщи за внуците си, те няма да имат планетаа за какво са им къщи
                                Супер си човече, само така. Може би си събра негативи.. но това е истината! Ние сме си виновни.. нали знаеш - Който каквото си направи, никой друг не може да му го направи. Поздрави. (.. и на ЧИСТОТА )

                                Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                                постове като твоя от който лъха безнадежност.
                                Не мисля, ако и аз, и ти започнем да мислим така.. станахме 3ма (+ колегата от предния пост). Еми 3ма - на ден по 20 цигари (примерно), 1 опаковка (кутия) от цигари, 1 опаковка от вафла, 10л бензин (изгорели газове от колата), 1 м2 утъпкана зелена площ.. и още доста знайни и незнайни вредни навици и фактори..

                                Умножи ги по 3.. след което сметни за 1 година колко смет спестяваме на природата ние 3-мата, ако използваме определените за целта, кофи за смет.
                                Последно редактирано от Спас Спасов; 11-04-10, 22:37. Причина: ,
                                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X