Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам България чиста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Искам България чиста

    Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
    Уффф, пак ще критикувам, ама нали се иска мнение....
    От мотото "Искам България чиста!" трите думи имат еднаква важност, т.е. никоя от тях не може да отпадне, защото и трите имат тежест и се допълват взаимно. В новите предложения на преден план изпъква "чиста" - ОК, но какво, кой, как....не става ясно и обектът на желанието - България, остава на заден план и не се възприема на първо четене.
    Смисълът на мотото е да дадем гласност на това наше желание, а смисълът на тези стикери е да бъдат наши вестоносци и тъй като ще се слагат и по колите, посланието трябва да се възприеме точно с един поглед, защото може да няма време за втори.
    Затова предлагам да се върнем на предишните предложения.
    Опитай да погледнеш малко от психологическа гледна точка. Набива се в очи "ЧИСТА!", и това човърка мерналия я, да прочете останалото. Обще взето широко използван приом в тия среди. На мен определено последните, и най-вече първия и последния вариант, ми харесват най-много.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      До: Искам България чиста

      Само не разбрах, тези лепенки, на събора ли ще се продават ?
      И въобще, защо групата на чистачите да не направим оглед на положението в което оставяме след събора и да корегираме
      Ей това чистотата, като наркомания бе !
      Колкото повече, толкова повече.
      Онзи ден без да искам, и в къщи взех една пластмасова бутилка, останала от задъханата вечер, край кревата, изсипах я чинно в тоалетната, и я чувализирах, най прилежно.
      След това се сетих какво правя
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #33
        До: Искам България чиста

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Само не разбрах, тези лепенки, на събора ли ще се продават ?
        И въобще, защо групата на чистачите да не направим оглед на положението в което оставяме след събора и да корегираме
        Ей това чистотата, като наркомания бе !
        Колкото повече, толкова повече.
        Онзи ден без да искам, и в къщи взех една пластмасова бутилка, останала от задъханата вечер, край кревата, изсипах я чинно в тоалетната, и я чувализирах, най прилежно.
        След това се сетих какво правя
        Е то това е ключовия момент - да се изградят навици. Ама със себе си става бързо, като имашш желание. Лошото е че с другите става бавно.

        Понякога например се хващам че давам мигач на супер безсмислени места, дето няма кой да ме види. Ама, навик.

        Иначе доколкото разбрах и аз, ще се продават/раздават на събора. Всъщност е добре да се продават, пък после парите да се ползват за децата, например.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          До: Искам България чиста

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Опитай да погледнеш малко от психологическа гледна точка. Набива се в очи "ЧИСТА!", и това човърка мерналия я, да прочете останалото. Обще взето широко използван приом в тия среди. На мен определено последните, и най-вече първия и последния вариант, ми харесват най-много.
          Има ЛОГИКА! И аз се сетих за това, но ми се искаше България да се открои. И колкото повече гледам, продължавам да мисля така.
          Да чуем още мнения - глас народен, глас божи!
          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
          Omnia vincit amor !

          Коментар


          • #35
            До: Искам България чиста

            Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
            Има ЛОГИКА! И аз се сетих за това, но ми се искаше България да се открои. И колкото повече гледам, продължавам да мисля така.
            Да чуем още мнения - глас народен, глас божи!
            България се вижда още по-отдалече. Нали има и българския флаг на лепенката.


            Едит: Ей-сега ми хрумна че флага може да е с формата на България, например.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              До: Искам България чиста

              Аз съм за първата картинка на втория вариант. Изчистено и подредено. Ангажира. Кара те да го прочетеш отново, да се замислиш. Градацията е правилна. Ако искаме да изкрещим в лицето на някого това мото бихме наблегнали именно на думата ЧИСТА!
              LZ1GYY
              0898 436 956

              Коментар


              • #37
                До: Искам България чиста

                Браво, и аз съм за вариант 1 или 2 от втория модел, искам 2 такива стикера.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  До: Искам България чиста

                  Сега,
                  1. Най големия проблем е как да почистим България, или как да убедим хората да не цапат!! Нека мотото да акцентира в/у чистотата.
                  2. Че става въпрос за България мисля, че всеки ще го разбере и му е ясно, поради което Sparkybg е прав-въпрос на психология!
                  3. Ако акцента падне в/у България и флага, хората ще започнат да правят аналог с един може би забрвен лозунг свързан е едни наши сънародници в Либия, а от него вече понаболява!
                  Така че ако трябва да съм искрен, лозунг само с "чиста" и "България" напълно стига.
                  4.Днес работния ден свърши и ако не го измислим в рамките на вечерта, за събора няма да има стикери!...Нека да вземем едно бързо решение.

                  П.П
                  Стикерите ще се раздават на събора безплатно.
                  Петя, има ли начин да "драснеш" на нещо една форма на стикера, даже и като чернова а аз ще го обработя и ще го пусна.
                  Последно редактирано от hilllti; 03-09-08, 18:12. Причина: spel
                  LZ1HRD

                  Коментар


                  • #39
                    До: Искам България чиста

                    Давай, принтирай, крайното решение е твое. Аз харесвам проекта и съм съгласен с твоите доводи.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      До: Искам България чиста

                      Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                      Сега,
                      ......

                      П.П
                      Стикерите ще се раздават на събора безплатно.
                      Петя, има ли начин да "драснеш" на нещо една форма на стикера, даже и като чернова а аз ще го обработя и ще го пусна.
                      Днес за първи път пипах Корел, заради картичките и още ми липсват умения да работя сръчно с тази програма. А с фотошопа не става....
                      Съгласна съм с горните аргументи.

                      Долното е само питанка. Вече сме уморени всички....да решаваме и да ги правим.
                      Прикачени файлове
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • #41
                        До: Искам България чиста

                        Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                        Днес за първи път пипах Корел, заради картичките и още ми липсват умения да работя сръчно с тази програма. А с фотошопа не става....
                        Съгласна съм с горните аргументи.

                        Долното е само питанка. Вече сме уморени всички....да решаваме и да ги правим.
                        Гласувам за вариант 1. И двата са хубави, но съзнанието възприема по-лесно идеята за движение от ляво на дясно, т.е. знамето е естествен завършeк, вее се зад надписа, като примерно зад автомобил.

                        П.П.: Сега като се загледах пак, продължавам да мисля, че мястото на знаемето е от дясно като на първата картинка, но зеления цвят на БЪЛГАРИЯ от втората ми допада повече, като за такава инициатива.
                        Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 03-09-08, 20:31.
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Искам България чиста

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          ...
                          Едит: Ей-сега ми хрумна че флага може да е с формата на България, например.
                          Това ми хареса.

                          Ако България се замести с трибагреник с формата на България, думичката може да отпадне.
                          Нещо като "Ай, сърчице, Ю".
                          В нашият случай "ИСКАМ /трибагреник/ ЧИСТА!

                          Нека авторът на идеята Ники /Spas55/ си каже тежката дума.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • #43
                            До: Искам България чиста

                            Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                            .....
                            В нашият случай "ИСКАМ /трибагреник/ ЧИСТА!
                            Баце, да не предобриме гайката ?
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #44
                              До: Искам България чиста

                              Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                              Това ми хареса.

                              Ако България се замести с трибагреник с формата на България, думичката може да отпадне.
                              Нещо като "Ай, сърчице, Ю".
                              В нашият случай "ИСКАМ /трибагреник/ ЧИСТА!
                              Страх ме е, че в такъв случай ще спечелим оригиналност, но ще загубим яснота и директност на казването. Впрочем, струва ми се, че и при сърчицето е така, макар да се практикува отдавна и за какво ли не. Даже да е за части от секундата, и даже да е почти подсъзнателно, все пак запецваш, за да си "преведеш" сърчицето. Във възприемането е наложен преход от текст към символ и обратно.

                              Живот и здраве, и това със знамето ще върши работа. Но ако ме питате, за в началото е добре да бъде максимално просто, ясно и директно.

                              Поздрави!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Искам България чиста

                                Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                                Днес за първи път пипах Корел....

                                Е ти си супер, ако само с едно "първо" пипане направи лека промяна с Корел..! Направо да ти записвам едип пакет Sofistik-cad и да.....убиваме рибата.
                                Значи остава 1-вия модел от вариант 3, но с зелена Българияили червена България? Аз предлагам зелена, понеже червеното символизира кръвта, а зеленото-нашите планини зелени.
                                А може и 2-вариант (привлича погледа)
                                Ако няма съдии..., ще го избирам аз!
                                Прикачени файлове
                                LZ1HRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X