Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам България чиста

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: А ако ПОИСКАМЕ чиста България?

    Браво на автора на идеята изцяло подкрепям.
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • #17
      До: А ако ПОИСКАМЕ чиста България?

      И аз подкрепям идеята - бавно и полека, достигайки до съзнанието на все повече хора, може да окаже ефект и един ден наистина да видим България чиста!
      [FONT=Century Gothic][COLOR=darkred]Най-тъмно е преди изгрев![/COLOR][/FONT]

      Коментар


      • #18
        До: А ако ПОИСКАМЕ чиста България?

        ПРЕКРАСНО!!!
        Браво Ники!!!
        Явно ровенето в боклука на яз. Въча
        се отразява благотворно на генерирането
        на идеи и лозунги.
        Особено, когато са подплатени
        с истински дела!!!
        Приемам идеята с цялото си сърце
        и даже ще я изплагиатствам,
        за мото на офроуд-патрулите.
        Е, малко видоизменена де,
        щото сме българи все пак!
        За чиста България!!!

        Коментар


        • #19
          До: Искам България чиста

          100 % Подкрепа.

          Браво Ники!
          sigpic

          Коментар


          • #20
            До: Искам България чиста

            Обещах вчера на Spas55 да предложа няколко варианта за стикер, и ето ги и тях.Правени са буквално за няколко минути и идеята е ако се харесат, да се пуснат за печат-бързо за да успеем за събора.
            Аз предлагам вариант 2 (лично мнение)
            Прикачени файлове
            LZ1HRD

            Коментар


            • #21
              До: Искам България чиста

              Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
              Обещах вчера на Spas55 да предложа няколко варианта за стикер, и ето ги и тях.Правени са буквално за няколко минути и идеята е ако се харесат, да се пуснат за печат-бързо за да успеем за събора.
              Аз предлагам вариант 2 (лично мнение)
              Добър опит!
              Малко конструктивна критика, ако може:
              Пропорциите на шрифта - височина и разстояние между буквите според мен правят текста нечетим. Освен това шрифтовете със серифи са малко претенциозни - все едно да се вкараш в калта с костюм и вратовръзка. Ние сме всичко друго, но не и контета offroad. И тъй като България в момента е мръсна, пряката асоциация е за един по-първичен, изискващ и сериозен шрифт.
              Вариант 1, макар и разхвърлян като композиция, е най-удачен за лепене върху автомобил, защото дори върху стъкло ще ограничава по-малко видимостта. Може би един категоричен надпис отгоре (като на предложените) и прозрачно знаме....само идея.
              Дизайнът на такива наглед прости лепенки са си предизвикателство и колегата hilllti има възхищението ми, че се е заел в такъв кратък срок!
              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
              Omnia vincit amor !

              Коментар


              • #22
                До: Искам България чиста

                Страхотна идея,браво!
                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                Коментар


                • #23
                  До: Искам България чиста

                  Стикерите ми харесват, а като че ли най-много ми харесва първият (но това не е професионално мнение, а въпрос на вкус). И съм съгласен с Петя, че безсерифен шрифт е за предпочитане.

                  Май нямаме време за много избиране. Бих предложил Hilllti да вземе решението и да доизкусури, каквото сметне за необходимо, така че да се вместим в срока. Все пак на събора историята само започва, ще има време за доизпипване на всичко.

                  Поздрави!
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Искам България чиста

                    Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                    Добър опит!
                    Малко конструктивна критика, ако може:
                    Пропорциите на шрифта - височина и разстояние между буквите според мен правят текста нечетим. Освен това шрифтовете със серифи са малко претенциозни - все едно да се вкараш в калта с костюм и вратовръзка. Ние сме всичко друго, но не и контета offroad. И тъй като България в момента е мръсна, пряката асоциация е за един по-първичен, изискващ и сериозен шрифт.
                    Вариант 1, макар и разхвърлян като композиция, е най-удачен за лепене върху автомобил, защото дори върху стъкло ще ограничава по-малко видимостта. Може би един категоричен надпис отгоре (като на предложените) и прозрачно знаме....само идея.
                    Дизайнът на такива наглед прости лепенки са си предизвикателство и колегата hilllti има възхищението ми, че се е заел в такъв кратък срок!
                    Точно това чаках....Петя това изобщо не е "конструктивна критика", а търсена от мене цел-а именно "да застанете до мен пред екрана и да довършим детайла", Но браво за шрифта, TimesNewRoman не е за тази работа.Ето как седи с Ariel!
                    Но нямам време за събора и трябва да се реши супер бързо.
                    А аз мисля, че се чете по-добре когато буквите са черни, а на прозрачно фолио за стъкла ще се изгуби. Сега, аз мисля, че индивидуално всеки иска България чиста, но поне името на форума е хубаво да присъства! По този начин показваме, че сме МНОГО.

                    Петя...?
                    Прикачени файлове
                    LZ1HRD

                    Коментар


                    • #25
                      До: Искам България чиста

                      Благодаря, hilllti.
                      Харесва ми червеният цвят на желанието. Звучи императивно, а не просто като обява. Може би малко по-тъмно, за да изпъква по-добре. Колебая се между първите две решения. Първото е разпокъсано (елементите в него не са обединени), а второто е по-стандартно и логото липсва. Логото, въпреки някои резерви, стои добре, откроява се и ще се наложи като емблема на форума. Нали лудите глави искаме да се разпознаваме, като се засечем по пътищата!
                      Клоня към вариант 1, макар да не е изчистен като решение. Не зная дали е възможно знамето да се продължи надясно като опашка на комета - символ, че България е безкрайна, тя е нашата любима родина, която се стремим да опазим, и ние сме там някъде....и навсякъде!
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • #26
                        До: Искам България чиста

                        СУПЕР е идеята!Оформете го така че да боде очите .И тоя къде не види или се прави че не види (понеже така му изнася)да се сепне
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #27
                          До: Искам България чиста

                          И на мене първият вариант ми харесва по-вече, жените винаги са имали по - набито око когато става дума за художествено оформление на нещо Браво на Петя за точните съвети проекта е хубав.Може да се направи в размер за стъкло по - малък и по-голям за вратите или за капака примерно.
                          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                          Място и хора към които да принадлежи ...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Искам България чиста

                            A Ето и една идея на колежката (тъйкато се занимава с тези работи), която се прибра току що и реши да погледне под друг ъгъл.с ново предложение. Според нея така ще е най четивно.
                            Прикачени файлове
                            LZ1HRD

                            Коментар


                            • #29
                              До: Искам България чиста

                              Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                              A Ето и една идея на колежката (тъйкато се занимава с тези работи), която се прибра току що и реши да погледне под друг ъгъл.с ново предложение. Според нея така ще е най четивно.
                              От всичко до тук на мен най-много ми допадат именно 1 и 2 от тази картинка. Може би 1 малко повече.
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Искам България чиста

                                Уффф, пак ще критикувам, ама нали се иска мнение....
                                От мотото "Искам България чиста!" трите думи имат еднаква важност, т.е. никоя от тях не може да отпадне, защото и трите имат тежест и се допълват взаимно. В новите предложения на преден план изпъква "чиста" - ОК, но какво, кой, как....не става ясно и обектът на желанието - България, остава на заден план и не се възприема на първо четене.
                                Смисълът на мотото е да дадем гласност на това наше желание, а смисълът на тези стикери е да бъдат наши вестоносци и тъй като ще се слагат и по колите, посланието трябва да се възприеме точно с един поглед, защото може да няма време за втори.
                                Затова предлагам да се върнем на предишните предложения.
                                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                                Omnia vincit amor !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X