Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с оборотите-витара 1982 1.6 къса база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с оборотите-витара 1982 1.6 къса база

    здравейте колеги.пак моля за помощ,с моя куц късмет...
    витарката ми нещо не е в ред..когато е загряла,и примерно съм на място,или чакам на поредния "бавен" светофар,стрелката на оборотите ми показва 1000 оборота,задържа го определено време,и изведнъж започва да пада,и колата гасне......като запаля след това,и като включа на първа и подам газ,започва да придърпва и пак гасне....това не го прави винаги а само понякога..а когато съм в движение имам чувството,че малко трудно вдига обороти до следваща предавка...моля за помощ ........
    благодаря предварително на всички...
    лека и безаварийна

  • #2
    До: проблем с оборотите-витара 1982 1.6 къса база

    Колега,сменял ли си бензиновия филтър?Металният под купето?Като е задръстен прави много мизерии.Не е гаранция че е от него,ама все пак...А какъв е двигателя
    на тази Витара-карбуратор,моно или пълен инжекцион?И не ми се вярва да е 1982 набор
    Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

    Коментар


    • #3
      До: проблем с оборотите-витара 1982 1.6 къса база

      Да имат подобен проблем Витарите,обикновенно става при прецакване на вакумните регулатори,има и един с подобна функция ,които не подлежи на ремонт част е от моното на карбуратора,често е проблемен и на гас.Важи за 89-92 8 винтиловите,иначе са много корави и оборотите не са голям проблем освен ако не гасне
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        До: проблем с оборотите-витара 1982 1.6 къса база

        хах..наистина я изкарах старичка.1992..моно инжекция.филтъра го сменях септември...фффффф....писна ми...няма свестни майстори..кабели и свещи сменях преди 2 седмици..а днеска ми вика че можело и от тях да е.....даваите съвети..идей..на вас разчитам...мерси на всички....

        Коментар


        • #5
          От: До: проблем с оборотите-витара 1982 1.6 къса база

          Здарвейте колеги аз съм нов във форума ,имам един проблем с моята витарка 94г карбуратор чист. Когато я запаля сутрин си пали нормално, вдига си 1500 оборота и след като загрее и изключи смукача пада на 500,600 оборота, и дори се мъчи да гасне, но когато пусна фарове или парно ми се вдигат до 1500 2000 и не падат. Като ги загася пак същата работа отива да си гасне , когато е студена и смукача е затворен не мени обороти при фарове и парно ,имали си на идея някой за какво иде реч?
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X