Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога повече там.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Никога повече там.

    Добавям СПА-хотел Select Велинград.
    "СПА" ама "НЕ" - една кърпа на 3 дни. Няма допълнителни кърпи за СПА-центъра. Трябваше много увещания, за да смени камериерката една прогизнала хавлия на втория ден. Подовете в СПА-центъра са много хлъзгави.
    Финландска сауна: Няма ведро с вода, няма дървени "възглавници". Температурата е ниска за финландска сауна.
    Парна баня: От тавана капят горещи капки точно върху пейката и навсякъде върху пейката. Така е направен тавана, че капките падат върху седящите хора. Верайте ми, не е приятно.
    Басейн: "Полу-олимпийски" размер - разбирай около метър дълбок. Никой не си направи труда да ни уведоми, че започва ремонт. То и не беше за ползване - водата не е от най-чистите, плуват косми, смътна видимост около метър.
    Персонал: Наложи ми се няколко пъти да искам да ми подгреят сауната. Дори се опитаха да ми откажат, защото били в ремонт. Трябваше да си търся кой да ми отключи фитнеса. Чистачкат си мрънка на глас, че не и се чисти. Келнерът мирише на хамалин в края на работния ден.
    Стаята: Твърде малка, не може да заобиколиш леглото без да се удариш в телевизора. В банята има мухъл. Душът работи на 50% - повечето вода тече отдолу и пълни коритото. От прозореца на банята валят бобулечки. За 6 етажа парапетът на балкона е твърде нисък (на мен ми идва малко над коляното). Навсякъде е тъмно, особено в стаята. В коридорите лампите гаснат, ако не махаш с ръце, докато чакаш асансьора.
    Храната: Последната вечеря беше отровна. Вкусно, но отровно. Два дена пия въглен и още не съм се оправил.
    В ресторанта се наложи да изслушаме новогодишните пожелания на учителките (това към 2-ри декември), а по малките часове ни събуди мощно хорово пеене на двора.
    Хотелът е трудно откриваем в търсачката на гугъл. Намира се някакъв маскиран като хотел туроператор. Посочените на сайта мейл-адреси са невалидни.
    Някое е изфабрикувал отзиви за "незабравимо преживяване" там. Верно е "незабравимо", но аз няма да повторя.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Никога повече там.

      Позволявам си да копирам първия отзив в Гуглето.
      Първоначално публикуван от Ivan Tabakov
      Хотела на снимки е докаран, проблема е че е само на снимки. Обслужването е под всякаква критика, сервитьорите са сърдити. Не знам дали не сме им длъжни, може би сме им длъжни понеже не плащаме а сме all inclusive. Като споменах all inclusive се сещам да го и опиша, за пръв път съм на all inclusive без да има каквато и да е напитка за пиене. Не коментирам алкохолните напитки, дори и вода няма. Всичко се плаща, имало детски кът. Много готино, едно кьоше за деца под 6 годишна възраст. Дано да не сте с деца над 6 години, защото всичко се плаща. За аква парка нямам забележки с изключение, че играчките са за деца а братята роми не се интересуват от това и ги ползват, и те. И ако не сте забелязали думата роми само да я кажа отново, хубаво е да е братски басейна. Стаите са нормални за хотел от соца, разбира се ако не искате да се връщате в соца не ви препоръчам да идвате тук. Храната е що годе нормална, ако можете да стигнете до нея преди да свърши! Има Free WiFi, които идва и си отива, през повечето време го няма сигурно ходи и до другите хотели, и те трябва да имат Интернет иначе няма да е честно. Има преден и заден паркинг, доста удобно. И да не забравя, ако се пробвате да направите резервация не се отказвайте а звънете продължително, хората на рецепцията са доста изморени и не могат да вдигнат телефона от първите 10 пъти. За това ви предлагам търпение за да се доберете до това "райско кътче". Иначе гледката е много хубава има почти от всякъде гора. Но да се върнем на рецепцията, когато дойдете се опитайте да разберете кога да си сложите гривните, дали на края дали сега, не е ясна тази работа но след няколко питания, защото е странно да си сложиш гривната когато напускаш хотела се стига до истината. Трябва да се сложат веднага за да може да се ползва кухнята, еврика и ние така си мислихме!!! Хотела има всички нужни условия за да е 4 звезди, просто всичко е от най-вероятното. Сигурно повечето хора ще кажат, че за тези пари толкова, но за мен не е правилно. Но да не се съсредоточаваме толкова, човек трябва да е широко скроен. Хотела е хубав по своему, аз няма да стъпя никога повече тук а на бъдещите търсачи на екстремни изживявания успех тук е мястото.
      А, в аква парка има външно джакузи, много е гот! Не знам само коя година е работило последно, но може би никога няма да проработи. Свършвам, последното което искам да кажа е за спасителния, който пази всички ни включително и децата, това може би е единствения любезен и добър човек в хотела. Рядко се срещат добри хора и за това реших да го отбележа. Та в този ред на мисли, ако беше по-голяма дупка от тази но персонала беше любезен всичко щеше да е доста по-добре, защото хората са важни а не базата. И не е важно колко си богат а как се отнасят с тебе, такъв какъвто си.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Никога повече там.

        Хотел "Долна баня" в ... разбира се Долна баня. Хотела сам по себеси е добър. От обственика обаче и чеп за зеле не става. Бивш Милиционер (ако има "бивш"). Снощи беше в басейна с някаква "кифла" и явно реши да и покаже кой е шефа, като дойде до нас и ни нареди (буквално) да спреме музиката (която пък беше ирландска). При репликата, че от външният бар звучеше някаква тъпня, отговорът беше:
        -Вашата я спрете, на бара остава!
        Не, че сме я пуснали толкова силно, та да смущава някой друг освен неговата "кифла".
        За сметка на всичко апартаментът е бая "солен" и цените в ресторантът също. Примерно апартамент 200лв. в ресторанта още толкова.
        Лично на мен повече кракът ми няма да стъпи тук!
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Никога повече там.

          Тия от туризма реват за КЗП,а на всичко отгоре реват ,че туризма в БГ вървял кофти.Сами са си виновни ,щото са мърди ,като тоя бившия милиционер ,бил е за давене!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Никога повече там.

            http://dayanabeach.com/bg/bg/%d0%bc%...d%d0%b8%d0%b5/
            Хотел Dayana beach Синеморец.
            Питам ги като се настанявам как стои въпросът с комарите. Ама изрично и 3 пъти - щото съм патил от такова нещо. Нямат противокомарни мрежи, ама пръскали и нямало проблем. Нямало оплаквания досега.
            Още вечерта почва да ми бръмка и не мога да спя. Набарах до на огледалото, изших му един шамар, после пострадаха комарът, огледалото и леко ръката ми с кръв.
            На заминаване ме глобиха 50 лева за туй огледало, щото нямало комари, ама не трябвало толкова силно да удрям комарите дето ги няма, и пак евтино ми взели. Другия път ще си нося динамометър за удар.
            Та, зарад една никаква мрежа хубавото хотелче отива по дяволите!

            Коментар


            • От: Никога повече там.

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Хотел "Долна баня" в ... разбира се Долна баня. Хотела сам по себеси е добър. От обственика обаче и чеп за зеле не става. Бивш Милиционер (ако има "бивш"). Снощи беше в басейна с някаква "кифла" и явно реши да и покаже кой е шефа, като дойде до нас и ни нареди (буквално) да спреме музиката (която пък беше ирландска). При репликата, че от външният бар звучеше някаква тъпня, отговорът беше:
              -Вашата я спрете, на бара остава!
              Не, че сме я пуснали толкова силно, та да смущава някой друг освен неговата "кифла".
              За сметка на всичко апартаментът е бая "солен" и цените в ресторантът също. Примерно апартамент 200лв. в ресторанта още толкова.
              Лично на мен повече кракът ми няма да стъпи тук!
              На Ахтопол май си е по-добре!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Никога повече там.

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Хотел "Долна баня" в ... разбира се Долна баня. Хотела сам по себеси е добър. От обственика обаче и чеп за зеле не става. Бивш Милиционер (ако има "бивш"). Снощи беше в басейна с някаква "кифла" и явно реши да и покаже кой е шефа, като дойде до нас и ни нареди (буквално) да спреме музиката (която пък беше ирландска). При репликата, че от външният бар звучеше някаква тъпня, отговорът беше:
                -Вашата я спрете, на бара остава!
                Не, че сме я пуснали толкова силно, та да смущава някой друг освен неговата "кифла".
                За сметка на всичко апартаментът е бая "солен" и цените в ресторантът също. Примерно апартамент 200лв. в ресторанта още толкова.
                Лично на мен повече кракът ми няма да стъпи тук!
                И на много други хора!
                Бившия милиционер ще стане и бивш хотелиер и може би бивш кифладжия ....щото кифлите търсят прости хора с пари, а не просто прости хора...

                п.п. на Селект Велинград му се бях навил, но отидохме на Калина Велинград... горе-долу същото положение, само дето персонала умираше от срам, а шефката много много не и влизаше в работата... това вечер първа когато за вечеря ни сервираха парче мусака ( квадрат 5х5см.) децата се наядоха само защото изядоха и нашите порции. А ние постихме, беше последния ден от Коледния пост! Сауна - не я пускат, парна баня в ремонт, джакузи нали има.... ама след час затваряме. Ден - втори - отсрамиха се... празнична вечеря сервирана в стаите, повече от колкото се очакаваше... сауната заработи, парната баня още си беше в ремонт...кеф ти джакузи кеф ти другите налични кефове. Не се наложи да плащаме кафето ( предния ден се наложи ) и така.... говорихме с песонала....въздишаха хората.
                Но дадоха всичко от себе си и аз останах доволен ден втори и ден трети!

                Коментар


                • От: Никога повече там.

                  Комплекс Андела - Юндола. Страхотно място със хубави стаи, но като влезеш в ресторанта, и всичко хубаво изчезва. На обяд работят до 2 часа, ако си на разходка в планината или на ски и закъснееш, седиш гладен до 5.30, когато пак отварят. Вечер до 10.30. ние бяхме компания около 40 души, запълнили половината комплекс, та за нас отпуснаха още час вечерта и после ни изгониха, не можело те да сервират и да правят оборот, били ресторант, не нощен бар. Странно място, по-важен е комфорта на персонала, не този на гостите и мерака им да оставят още пари.
                  Та така, страхотния хотел го проваля персонала, затова и Андела попада в тази рубрика.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Никога повече там.

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Комплекс Андела - Юндола. Страхотно място със хубави стаи, но като влезеш в ресторанта, и всичко хубаво изчезва. На обяд работят до 2 часа, ако си на разходка в планината или на ски и закъснееш, седиш гладен до 5.30, когато пак отварят. Вечер до 10.30. ние бяхме компания около 40 души, запълнили половината комплекс, та за нас отпуснаха още час вечерта и после ни изгониха, не можело те да сервират и да правят оборот, били ресторант, не нощен бар. Странно място, по-важен е комфорта на персонала, не този на гостите и мерака им да оставят още пари.
                    Та така, страхотния хотел го проваля персонала, затова и Андела попада в тази рубрика.
                    Виновен е Управитела на Андела и липсата на изисквания към персонала му! Преди 2 години бяхме в апартамент там и се разкашляхме от праголяци. Оказа се , че никога не са си прали тежките прахлясали пердета. А мястото е хубаво- все пак е на ТИМ!


                    Коментар


                    • От: Никога повече там.

                      ЧИФЛИКА ПАЛАС РИЗОРТ & СПА (Чифлик троянско) - гръмко име без покритие.
                      Банята не се проветрява ( мухал иплесен).
                      На практика "СПА" липсва. Парната баня не работи. Няма къде да поседнеш пред сауната. Топилото не работи. Вътрешното басейнче е хитро направено да изглежда по-голямо отколкото е всъщност, а наоколо джапаш в дълбоки локви.
                      Има смешен фитнес.
                      Студени коридори, а по коридорите - кофи за улавяне на капките от тавана. ...
                      На обяд ресторанта не функционира, а не искахме много - едни пържени картофи примерно.
                      Водата от чешмата не става за пиене.
                      Мястото е хубаво, случихме добро време за февруари, но точно там няма да повторя.
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • От: Никога повече там.

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Явно всички други са доволни, но аз все попадам на кофти места. Хотел "Калоферски войводи" в местността Паниците над Калофер. По никакъв повод и в никакъв случай не отсядайте там. Запазваме стая седмица предварително и на 16 септември пристигаме с жената и детето. Оказва се, че са дублирали резервацията, но ние имахме късмета да сме преди другите хора и настаниха нас. Вечерта седнахме, хапнахме пийнахме, единствената греда беше, че на приятел вместо гъби в масло му донесоха рязани стерилизирани гъбки от буркан, още миришещи на марината. Големия удар дойде вечерта, към 11 легнахме и в 11.30 бяхме ударени от музикално торнадо. В кръчмата се събрала компания от местни, организирали си оркестър и шума стана невъобразим. За спане и дума не можеше да става, цялата околност и всички гости в хотела се ококорихме. Към 1.30 не издържаш и слязох долу, за да заваря пиянско хоро и един пиян сервитьор, който нещо взе да ми се пени. Отнякъде се появи някакъв мениджър или собственик и след кратък разговор с намесване на полицията и прочие оркестъра спря. Легнахме обратно и след 5 минути компанията реши да си отмъсти и пак надуха музиката, този път по уредба стари хитове на Слави Трифонов. Звъннах на 112 , сигнала е отишъл в РПУ Калофер и оттам явно са ги предупредили, щото към 2.30 най накрая се възцари тишина, след като 4 коли с пиянската компания отпрашиха надолу към Калофер.
                        На сутринта разбрах от приятелите, дето бяха още от 15 септември, че и тогава е било така и е редовна практика тези пиянски запои с музика до 1 или 2 часа през нощта. Така че ако очаквате нормален хотел, не е това мястото, ако сте с дете, не е това мястото, ако искате де починете сред хубава природа, не е това мястото. Ако очаквате да ви дадат сметка или недай боже фискален бон, не е това мястото. Още повече при резервацията бяха обявили цена от 40 лева на стая, при плащането се опитаха да вземат по 50 лева и след порядъчна разправия и доста шум все пак приеха по 40 лева. Явно и ценоразпис няма, цената е ако мине. Та това е, сега ще позанимая и комисията за защита на потребителя, но първо пиша тук
                        Ако щете вярвайте, но след тая изцепка от миналата година и заради липсата на фискален бон подадох сигнал по телефона в НАП. Преди няколко месеца получих писмо, че защото не съм подал данъчен номер на обекта, не могат да направят проверка. А аз подавам сигнал заради липсата на фискален бон! как и да е, тази седмица получих препоръчано писмо от дирекцията на НАП в Пловдив, че все пак са направили проверка и ми благодарят за сигнала, издали били акт за нарушение. Явно бавно и трудно, но държавната машина сработи поне малко.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Никога повече там.

                          Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                          ЧИФЛИКА ПАЛАС РИЗОРТ & СПА (Чифлик троянско) - гръмко име без покритие.
                          Банята не се проветрява ( мухал иплесен).
                          На практика "СПА" липсва. Парната баня не работи. Няма къде да поседнеш пред сауната. Топилото не работи. Вътрешното басейнче е хитро направено да изглежда по-голямо отколкото е всъщност, а наоколо джапаш в дълбоки локви.
                          Има смешен фитнес.
                          Студени коридори, а по коридорите - кофи за улавяне на капките от тавана. ...
                          На обяд ресторанта не функционира, а не искахме много - едни пържени картофи примерно.
                          Водата от чешмата не става за пиене.
                          Мястото е хубаво, случихме добро време за февруари, но точно там няма да повторя.
                          Мале, братле, планирах да водя жената там другия месец Добре, че попаднах на този пост

                          Коментар


                          • От: Никога повече там.

                            Ресторант Райския залив, яз Искър. Мърляви двор, басейн и ресторант. Като се отказахме да седнем и си тръгнахме собственика ни налетя с ругатни. Пълен простак. Желая му все така празен комплекс.

                            Коментар


                            • От: Никога повече там.

                              Хотел Виталис - Пчелински Бани. 80% от съоръженията не работят. Навсякъде са рояци от мухи , особено в ресторанта. Необосновано скъп.

                              Минералната вода е много хубава , топла и полезна но работи единствено по малкия външен басеин.
                              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X