Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никога повече там.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Никога повече там.

    Е това вече е друга приказка. Именно това е идеята на раздела.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #92
      От: Препоръчвам това място!

      Колеги, току-що напуснахме ресторант Джамура, намиращ се в Бачково. Батерията ми е на 19%, но просто нямах търпение да седна някъде и да нарейтвам с отрицателни оценки.
      Значи историята е следната - връщаме се от Асеновата крепост и Бачковския манастир и бързахме да хапнем някъде за обяд.
      Седнахме във въпросното заведение и около 10 минути чакахме сервитьорка да докде да ни вземе поръчката, като същевременно виждахме как спокойно си говорят по телефона. Най-накрая си поръчах боб с кюфте и кебабче и започна ново чакане. След около 20 минути дойде да ни съобщи, че бобът бил от вчера, вкиснат и МАЙ не ставал. Отказах го и си поръчах свинска пържола с гарнитура с уговорката, че не искам кюфтето и кебапчето и започнаха уговорки, ама как да фи върнела, те се били изпекли вече и т.н. Аз какво, да ям салата, пържола, кюфте, кебапче и гарнитура???
      Исках да говоря с управителя, дойде някакъв льольо, почна да се перчи, пълен селтак.
      Платих си бирата и дим да ни няма, потресени сме е меко казано!!!!

      Коментар


      • #93
        От: Никога повече там.

        Хотел ''Ахилея'' Балчик. Обслужване- горе-долу, Нощните пазачи са някакви пенсионирани милиционери и в 22.00 едва ли не те изритват ''по леглата'' , все едно си в пионерски лагер. След много разправии даже полиция викнаха, а така и не се намери управител, да застане и да говори с нас. Горещо препоръчвам- НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #94
          От: Препоръчвам това място!

          Първоначално публикуван от Христиан Преглед на мнение
          Колеги, току-що напуснахме ресторант Джамура, намиращ се в Бачково. !!!!
          В кой от двата джамура ?Ходил съм десетки пъти в двата джамура,чака се наистина......
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #95
            От: Препоръчвам това място!

            Ами ние по 8-ми декември бяхме в Пампорово и на връщане се отбихме през Водопада. Не знам там как е, но едната от двойките ни беше от Пловдив и ни предупреди, че там обслужването е кофти и принципно не сядали там - прави бяха. Та тоя път се оглеждахме за нещо различно от Водопада. Гледахме Чевермето и някакво друго, ама това беше най-близо. То доколкото видях, Джамура е точно след Джамура 2 в посока Пампорово? Ние бяхме в Джамура 2. Гледах за тоя хотел-ресторант някакви мнения в нета, навсякъде се пише помия за него, за пореден път съжалявам, че когато съм гладен съм изнервен и бързам да сядаме някъде, а не проверяваме предварително къде ще седнем...
            Нищо де, вчера оценката на фейсбук страницата им беше 4.6, сега е 2.1

            Коментар


            • #96
              От: Никога повече там.

              По пътя за Бачково ресторант димарко или в ляво след втория тунел посока Бачково.По принцип се чака на всякъде,препоръчвам димарко,чисто,просторно,приятно,с детски кът,млади сервитьорки които работят,цените не са най евтини,но не е кръчма

              П.п май не е за тая тема,но да помогна за другия път.
              Последно редактирано от Roninn; 22-09-15, 09:06.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #97
                От: До: Никога повече там.

                Здравейте.
                Искам да споделя отвращението си от къща "Старопланинска легенда" в Жеравна. На снимки изглежда едно, а в действителност е мръсотия, няма топла вода, някои спахме в мръсни чаршафи, а собствениците са алчни простаци! Не стъпвайте в този ад!

                Коментар


                • #98
                  От: До: Никога повече там.

                  Първоначално публикуван от dulcemente Преглед на мнение
                  Здравейте.
                  Искам да споделя отвращението си от къща "Старопланинска легенда" в Жеравна. На снимки изглежда едно, а в действителност е мръсотия, няма топла вода, някои спахме в мръсни чаршафи, а собствениците са алчни простаци! Не стъпвайте в този ад!
                  За тази къща ли става въпрос?

                  http://www.staroplaninskalegenda.com/Za%20nas.php
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Никога повече там.

                    Дойде време пак да изтупам праха от темата. Наскоро не ми се беше случвала такава простотия, но да споделя. Приятел беше запазил маса в новото и претенциозно място в София, наречено Q-fterria, или иначе казана Кюфтерия. Място с претенции , че правят десетина вида кюфтета от истинско месо, разни други неща и т.н.. Намира се на улица Ангел Кънчев, зад централния офис на КТБ. Та както и да е, седнахме голяма компания, 3 семейства с деца, след 10 минути дойде един странен момък и хвърли 5-6 менюта на масата. Разгледахме избрахме и зачакахме. След още 15 минути, които ние си изкарахме в сладки приказки същия образ неземен се появи и в момента, в който го помолихме да води 3 отделни сметки, изригна грубо, че те такава практика нямали. Ми ако бяхме седнали на 3 различни маси? И се започна едно ходене по мъките с поръчките. Освен че се забавиха порядъчно, на мен въпреки че в менюто към картофените ми кюфтета пишеше сос Рокфор, ми донесоха пикантен кетчуп. Ми аз не го ям заради проблеми със киселини и поисках смяна. И момъка вместо да вземе само съдинката с кетчупа, ми грабна цялата порция да я носел обратно в кухнята, щото те така я били издали. Цирк пълен, след още 10 минути ми върнаха кюфтетата. Бяхме поръчали общо 4 порции Пържени картофи със сирене, той така и не донесе последната, а бях и напълно втрещен да видя, че тук картофите се пържат НЕБЕЛЕНИ, направо с кората. Дано да ги мият поне преди това. На друг приятел ужким домашните кюфтета от подбрано свинско месо май не бяха основно от месо, а от нещо друго, но как и да е, може човека да е бил претенциозен. На една дама на нашата маса и сервитьора и забрави кафето, въобще пълен заплес, но това което преля чашата беше грубото му държане. Накрая донесе сметките и какво да видим, забравените картофи си ги беше вписал. Питам го аз какво правим, ми то така било, щото сме искали да води отделни сметки и той не можел да избегне грешките, и нищо не можел да направи, щото ни носел фискален бон. Така ли, я викни управителя и той избяга зад бара и ни управител, ни дявол. И през цялото време си позволяваше да се държи като прима балерина на прием в нейна чест - високомерно и обидно към клиентите. Имах желание за хубав скандал, но присъствието на децата ме спря, платих ме и си тръгнахме. И като капак на всичко в 3 пред нощта се събудих с адски коремни болки и диария.
                    Повече няма да стъпя там, но моля, не се лъжете по лъскавия вид и наглед приятно място за бира и компания, не става. Щом собственика допуска такъв персонал, и той явно не става.
                    Последно редактирано от zzlatev; 29-12-16, 07:58.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Никога повече там.

                      За съжаление и аз имам подобни впечатления от същото място. При нас сервитьорката беше момиче.

                      Коментар


                      • От: Никога повече там.

                        М-да, явно на мен ми се пада да споделям напоследък. Та много известния "Мерак" в Изток до старата жп линия. Място, пълнещо се до връх на обяд от околните офиси просто щото няма друго. Отдавна съм недоволен, но вече окончателно спирам да ходя там и ще споделя защо. Вчера резервираме от сутринта маса да обядваме с колегите за 12 часа. Пристигаме и заведението е напълно празно. Оказва се, че на нас са ни запазили най-кофти масата в ъгъла до кухнята. Питам при празно заведение не може ли да ни преместят, и без това за половин час ще хапнем и тръгнем, но не, не можело. Как и да е, замълчахме си, избрахме от менюто и айде да поръчаме. 10 минути при празно заведение никой не ни обърна внимание. Накрай дойде една намусена мома. Тъй като в менюто грамаж на порциите няма( а по закон се изисква), колежка реши да пита сервитьорката. И оттук се почна едно гримасничене и откровено обидно държание -" ми то нали знаете колко е една салата, защо питате, ми то повечето айсберг вътре, той лек...." 101 глупости вместо просто да каже "не знам, ще проверя". А откровено обидното и говорене и държание бяха просто неописуеми. Донесоха храната, оказва се, че са намалили наистина размера на порциите и това може и да е причината за уклонничавите отговори. На мен вместо задушени на фурна картофи ми донесоха частично прегорени на фурна картофи. Преглътнахме надве-натри, платихме си и си тръгнахме, но аз лично повече там няма да стъпя. Явно големия клиенто-поток замайва и забравят, че хората все пак търсят нормално обслужване и храна. А слава богу, е конкуренцията не спи и отвориха друго кръчме наблизо и вече, докато не се издънят и те, ще хапваме там. Но в "Мерак" повече няма да стъпя и не го препоръчвам на никой по никакъв повод.
                        Последно редактирано от zzlatev; 20-09-17, 08:00.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Никога повече там.

                          Явно всички други са доволни, но аз все попадам на кофти места. Хотел "Калоферски войводи" в местността Паниците над Калофер. По никакъв повод и в никакъв случай не отсядайте там. Запазваме стая седмица предварително и на 16 септември пристигаме с жената и детето. Оказва се, че са дублирали резервацията, но ние имахме късмета да сме преди другите хора и настаниха нас. Вечерта седнахме, хапнахме пийнахме, единствената греда беше, че на приятел вместо гъби в масло му донесоха рязани стерилизирани гъбки от буркан, още миришещи на марината. Големия удар дойде вечерта, към 11 легнахме и в 11.30 бяхме ударени от музикално торнадо. В кръчмата се събрала компания от местни, организирали си оркестър и шума стана невъобразим. За спане и дума не можеше да става, цялата околност и всички гости в хотела се ококорихме. Към 1.30 не издържаш и слязох долу, за да заваря пиянско хоро и един пиян сервитьор, който нещо взе да ми се пени. Отнякъде се появи някакъв мениджър или собственик и след кратък разговор с намесване на полицията и прочие оркестъра спря. Легнахме обратно и след 5 минути компанията реши да си отмъсти и пак надуха музиката, този път по уредба стари хитове на Слави Трифонов. Звъннах на 112 , сигнала е отишъл в РПУ Калофер и оттам явно са ги предупредили, щото към 2.30 най накрая се възцари тишина, след като 4 коли с пиянската компания отпрашиха надолу към Калофер.
                          На сутринта разбрах от приятелите, дето бяха още от 15 септември, че и тогава е било така и е редовна практика тези пиянски запои с музика до 1 или 2 часа през нощта. Така че ако очаквате нормален хотел, не е това мястото, ако сте с дете, не е това мястото, ако искате де починете сред хубава природа, не е това мястото. Ако очаквате да ви дадат сметка или недай боже фискален бон, не е това мястото. Още повече при резервацията бяха обявили цена от 40 лева на стая, при плащането се опитаха да вземат по 50 лева и след порядъчна разправия и доста шум все пак приеха по 40 лева. Явно и ценоразпис няма, цената е ако мине. Та това е, сега ще позанимая и комисията за защита на потребителя, но първо пиша тук
                          Последно редактирано от zzlatev; 20-09-17, 14:19.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Никога повече там.

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            М-да, явно на мен ми се пада да споделям напоследък. Та много известния "Мерак" в Изток до старата жп линия. Място, пълнещо се до връх на обяд от околните офиси просто щото няма друго. Отдавна съм недоволен, но вече окончателно спирам да ходя там и ще споделя защо. Вчера резервираме от сутринта маса да обядваме с колегите за 12 часа. Пристигаме и заведението е напълно празно. Оказва се, че на нас са ни запазили най-кофти масата в ъгъла до кухнята. Питам при празно заведение не може ли да ни преместят, и без това за половин час ще хапнем и тръгнем, но не, не можело. Как и да е, замълчахме си, избрахме от менюто и айде да поръчаме. 10 минути при празно заведение никой не ни обърна внимание. Накрай дойде една намусена мома. Тъй като в менюто грамаж на порциите няма( а по закон се изисква), колежка реши да пита сервитьорката. И оттук се почна едно гримасничене и откровено обидно държание -" ми то нали знаете колко е една салата, защо питате, ми то повечето айсберг вътре, той лек...." 101 глупости вместо просто да каже "не знам, ще проверя". А откровено обидното и говорене и държание бяха просто неописуеми. Донесоха храната, оказва се, че са намалили наистина размера на порциите и това може и да е причината за уклонничавите отговори. На мен вместо задушени на фурна картофи ми донесоха частично прегорени на фурна картофи. Преглътнахме надве-натри, платихме си и си тръгнахме, но аз лично повече там няма да стъпя. Явно големия клиенто-поток замайва и забравят, че хората все пак търсят нормално обслужване и храна. А слава богу, е конкуренцията не спи и отвориха друго кръчме наблизо и вече, докато не се издънят и те, ще хапваме там. Но в "Мерак" повече няма да стъпя и не го препоръчвам на никой по никакъв повод.
                            Аз също обядвях там. Бяха дали само скъпо меню. При запитване се оказа, че има и други по - обикновени нещица. Нямаше салфетки и поискахме прибори. Също чакахме за обслужване.

                            Коментар


                            • От: Никога повече там.

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Явно всички други са доволни, но аз все попадам на кофти места. ....над Калофер.
                              Злати, жалко за преживяването. З
                              а Калофер - звъниш на Н.Минков и питаш КЪДЕ .
                              Той ще ти каже. Ако искаш и на лични мога да ти обадя някоя явка.

                              Коментар


                              • От: Никога повече там.

                                Абе аз знам къде, и Нанко знае, ма нали сме група и така....
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X