Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охраната

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

    Заслона на Голям Кадемлия не знам чия собственост е, но старозагорското туристическо дружество "Сърнена гора" го поддържат и е в отлично състояние. Уютен, зареден с всичко необходимо. Надявам се и за напред така да е положението и да не се поломва и ограбва от местни. През летните месеци има много овчари и берачи на всякакви неща, понеже е леснодостъпно.
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • От: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
      Заслона на Голям Кадемлия не знам чия собственост е, но старозагорското туристическо дружество "Сърнена гора" го поддържат и е в отлично състояние. Уютен, зареден с всичко необходимо. Надявам се и за напред така да е положението и да не се поломва и ограбва от местни. През летните месеци има много овчари и берачи на всякакви неща, понеже е леснодостъпно.
      Един от малкото подредени и обновени заслони. Така е. Януари ще дам още сведение. Старата военна база е на МВР. До х. Тъжа има една почивна база на МВР. Там съответно е и бариерата.
      Достъпът до върха е забранен за МПС.

      Коментар


      • От: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Заради участък който сватбуват елените, е абсолютно забранено. Искахме да ремонтираме заслона, но той се оказва собственост на армията и няма правно основание за ремонт, та така...... Пътя от Смесите нагоре е забранен и се следи постоянно заради бракониери. И на Сладката вода има бариера и още там, преди Кадемлийското пръскало записват всички минаващи и като кажете, че сте за Тъжа или Априлци пускат всички, пък ако се озовете другаде, сте лесно откриваеми, дори и само да ви видят, да не ви спират. Все пак питайте Николай Стайков да ви насочи към шефа на Парков Участък Тъжа да питате.
        Николай Стайков дали е построил нова вила и дали си е купил нова кола,да вземем да помогнем на човека,предишните му се бяха самозапалили,и от мвр не можаха да му помогнат,направо ми е дерт за него.

        Коментар


        • От: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

          вилата ремонтира, кола май купи вече..
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            вилата ремонтира, кола май купи вече..
            Значи е готов за нови приключения.

            Коментар


            • Достъпа ( на съгласувателен принцип по 10 МПС на ден) до връх Ботев по маршрут Калофер- Паниците- вр.Ботев е преустановен.
              Изпратих заявка за достъп и ми върнаха че вече не пускат.
              Причините са трайни увреждания на растения, ерозия итн.
              Последно редактирано от redex; 09-08-22, 11:57.

              Коментар


              • Да, така пише и на сайта им. До края на годината е затворен и пътя от Беклемето до х. Дерменка.
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • Да, публикували са информацията за забраната до Ботев. Аз бях пуснал запитването преди да оповестят на сайта и незнаех.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X