Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охраната

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

    Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
    Колеги на 10.09.08. пред народното събрание ще се проведе протест против приемането на новия закон за ловът.Призива ми е да се съберем повече хора отколкото на Тъжа и да защитим хобито а някой и работата си.Трябва да сме многобройни и единни защото ако на Тъжа се получи ,тука вече имаме работа с изверги и всичко е един голям въпросителен.
    Това са ония с пироните, мръсни частници, експлоатиращи българските гори. Да подкрепим протеста.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

      Здравейте !
      Днес бях на Ботев за да огледам ситуацията за 13-ти Септември!
      Ето малко снимки за имате представа за проблема!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

        Официално ще има ли почистване на 13-ти? Ако ще има трябва по-отрано да се организираме хората които ще ходим, за да можем да питаме за пропуски
        Светът на Владо

        Коментар


        • #19
          До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

          Първоначално публикуван от nankominkov Преглед на мнение
          Здравейте !
          Днес бях на Ботев за да огледам ситуацията за 13-ти Септември!
          Ето малко снимки за имате представа за проблема!
          Аз бих се включил в почистване с удоволствие но смятате ли че тези мръсотии са дело на хора каращи мотори.Най големия боклук който хвърля моториста е фас от цигара,аз не пуша.

          Коментар


          • #20
            До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

            Няма значение кой е направил боклука. Космически кораб да се разбие, трябва някой да го почисти.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #21
              До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

              Първоначално публикуван от nankominkov Преглед на мнение
              Здравейте !
              Днес бях на Ботев за да огледам ситуацията за 13-ти Септември!
              Ето малко снимки за имате представа за проблема!
              Само посочете час за датата е ясно.Другото нещо:мисля че ще е по добре да организирате камион,защото смятам че ще излязат и други неща освен тези на снимките.Хората от поддръжка на антените също може да искат да изхвърлят нещо и ще ползват превоза.
              Нанко смятам обаче че на Къдемлия е много по сериозно полужението от на Ботев.Трябва да разговаряш с тези които поддържат базата и ако не искат да си почистят да се захванем и там.Там прилича на градско сметище .
              За почистването на Ботев се качвам от Тъжа.Убийте ма няма да заобиколя за да се кача през Калофер.Първо да изчистим па после може да ми драснете един актНали не се вземат точки от книжката

              Коментар


              • #22
                До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                Колеги, официалната дата за почистване на Ботев е определена за 13 септември, сега пускам тема във Форума за Eкология, защото става въпрос за почистване. Записвайте се там. Ето линк към темата http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...424#post457424
                Последно редактирано от zzlatev; 29-08-08, 19:48.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                  [quote=vitliemof;455082]Колеги на 10.09.08. пред народното събрание ще се проведе протест против приемането на новия закон за ловът.
                  От колко часа ще е протеста?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                    [quote=ЛЕНИН;457436]
                    Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                    Колеги на 10.09.08. пред народното събрание ще се проведе протест против приемането на новия закон за ловът.
                    От колко часа ще е протеста?
                    Нямам и идея от колко часа ще се състои,но чакам обещаната от Жоро Хаджиев тема .Вътре надявам се да има всичката необходима информация.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                      Някой има ли информация ,дали е овладян пожара в Рила

                      Коментар


                      • #26
                        До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                        НЕзанам дали съм оцелил мястото но искам да попитам:
                        -могали с АТВ да се кача от Сопот до Беклемето по черно по Стара Планина ( НЕ технически,А административно),трябвали ми разрешение и как мога да го получа!
                        Благодаря на по знаещите от мен
                        "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                        "LZ1WAN"

                        Коментар


                        • #27
                          До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                          Първоначално публикуван от vnsh Преглед на мнение
                          НЕзанам дали съм оцелил мястото но искам да попитам:
                          -могали с АТВ да се кача от Сопот до Беклемето по черно по Стара Планина ( НЕ технически,А административно),трябвали ми разрешение и как мога да го получа!
                          Благодаря на по знаещите от мен
                          Административно е невъзможно, защото пътя от хижа Незабравка към Беклемето преминава през резервата Стара река и е абсолютно забранен за движение в участъка Незабравка-Дерменка. Мисля, че в Карлово има офис на Националн Парк Централен Балкан, там ще дадат повече информация, но и тази, която Ви давам е точна, тъй като на срещата на Тъжа с Управата на Парка говорихме и за този път.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                            Лощо
                            Има ли начин в този район (Сопот-Карлово) да се пресече балкана??????
                            Искам да стигна до Троян!
                            Някви разрешителни?
                            "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                            "LZ1WAN"

                            Коментар


                            • #29
                              До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                              Ей сега проверих и картата, която ми дадоха от Парка. Налага се минаване не през Стара река, а през Стенето. А той е май биосферен резерват с още по строг режим и според картата от Сопот до Троян през планината няма как да се премине и в същото време да се заобиколи Стенето. Съжалявам, но няма официално разрешен начин да се направи такъв маршрут.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: Разходки в Парк Централен Балкан - начини за организиране и съгласуване с охранат

                                Здравейте. Гледах клипчето почти цялото (ще го гледам пак). Тоя човек там каза, че ще ви дадат списаци с пътищата. Ровя се тука но все още не съм ги намерил. Може ли някой да качи списък. Мерси.
                                "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X