Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И на трасето е интересно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И на трасето е интересно

    Понеже има вероятност да ни отрежат горите от известно време с приятели се "успокояваме" на пистата в Самоков

    Ето няколко снимки .
    Прикачени файлове
    [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

  • #2
    До: И на пистата е интересно

    Пепел ти на езика!
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • #3
      До: И на пистата е интересно

      Първоначално публикуван от borisgp Преглед на мнение
      Понеже има вероятност да ни отрежат горите от известно време с приятели се "успокояваме" на пистата в Самоков

      Ето няколко снимки .
      А Ридо става ли за джпове?Щото Бучино не е много подходящо.не че не може да се кара ама...
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • #4
        До: И на пистата е интересно

        Ако искаш да се търкаляш по таван може да пробваш с джипа иначе пистата е много интересна и доста дълга има спускане катерене равни участъци и скокове от всякакъв калибър!
        [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

        Коментар


        • #5
          До: И на пистата е интересно

          Там ставали интересни гонки напоследък, едно птиче ми каза. Пистата е страхотна и много ми се кара там Надявам се скоро да събереме група и да потъркаляме моторите Иначе ако Яската даде едно кръгче с мотора може и тия дни да покараме
          DCRT®

          Коментар


          • #6
            До: И на пистата е интересно

            Добра е пистата няма как да не е ама в момента е много твърда почвата и има някой друг коловоз иначе релефа си е все същия... става екшън
            [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #7
              До: И на пистата е интересно

              Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
              Иначе ако Яската даде едно кръгче с мотора може и тия дни да покараме
              Давам, как

              На пистата е супер интересно, въпреки, че в момента е по-твърда и от асфалт. Гумите заминават за няколко пъти. Има една тънка следа , която си е като камък , но почти само по нея се кара и много трудно да задминеш някой извън нея. Надявам се скоро да капне дъжд или оправят поливната система, та да видя какво е да караш на рохко. Иначе ходя всяка Събота и Неделя и след 18:00 се събират много хора. Днес имаше 10-12 човека, даже и едно момиченце с 100 цц. В Самоков бая хора карат (май към 100) и повечето доста сериозно летят. Има някои много добри. Но хората си излизат от двора и след няколко преки са на пистата. Около пистата има страхотен парк с върхове, била и гори.

              Скоковете повечето си имат по две попивки- близка и далечна, така че става и е така да си тества човек, но си трябва каране през ден, за да има сериозни резултати. Добрите я минават за 2:15-20. За начинаещ към 3 мин. и нещо е добре. Средно всеки прави по 3 обиколки и се почива...не е като в гората да си караш цял ден. Иначе вече се съзтезавам с по-малките много се кефя, въпреки че тамън се отпусна Неделята и трябва да си ходя, но това е истината. От както ми е там мотора, не ми се вре в никакви гори. В гората просто не виждах прогрес, а и понеже не се знае какво идва, не можеш така да натискаш, за скоковете е ясно. Ето малко снимки, някои от които съм пускал по други теми...

              Е я пистата от горе и пушека от моторите:



              Така си фърчат някои на големия трапец. На мен ми остава още един мотор до попивката, но още ме е страх да набия нужната газ, за да го прелетя. Особено след някои разкази. Скача се на 4-та в обороти с 450.






              Ей ме и мене



              Старта става за осморки. Като има съзтезание го орат с трактор.




              Тука се вижда пясъка по завоите, но по правите е супер твърдо и доста неравно



              Силвестър Сталоун също идва да разцепва Ридо с 250 2Т
              Последно редактирано от iassen; 08-09-08, 03:12.

              Коментар


              • #8
                До: И на пистата е интересно

                Много добри снимки ,хвърчат яко пичовете.
                Аз я карам постепенно за сега скачам на втора и се чувствам доста добре, иначе ако навали малко дъж ще бъде невероятно
                [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                Коментар


                • #9
                  До: И на пистата е интересно

                  Снимките до тук бяха страшни,нямаш ли още от някой-поскорошен уикенд тия дни понаваля малко,предполагам пистата е омекнала.Чакаме още материали от Самоков
                  Hyundai Terracan 2.9CRDI 163p.s. LSD 2004
                  Hyundai Coupe 2.7 V6 2003
                  Vw Passat 2.8 V6 4Motion (Torsen) 2000
                  Gilera RX 125 Arizona

                  Коментар


                  • #10
                    До: И на пистата е интересно

                    много ми е мерак да ходя да карам на писта ,освен на Ридо ,на Севлиево и Троян на пистите може ли да се кара така ?

                    Коментар


                    • #11
                      До: И на пистата е интересно

                      Прибрах си мотора в София вече, че е много гадно времето, а и е време за ново бутало. Днес бях до Самоков, ама без мотора. На пистата е кално и празно и пусто. Нещо ми се струва че свърши сезона. Много ми е мерак да се замъкна до Елена в Балкана. Пистатa там изглежда доста интересна.
                      Иначе нови снимки нямам то като отида в 6:30 , а в 8:30 се стъмва да снимам ли , да карам ли. Един път мечката дето рипна трапеца, ме снима, ама не ме хвана в скок ... ето още малко стари снимки поне:





                      Това е една млада надежда, дето ги скача почти всичките.



                      А тези са от преди ендуро съзтезанието на Севлиево. Станислав и ММ тренират на Бистришкото трасенце, което по-скоро прилича на суперкрос.









                      Коментар


                      • #12
                        До: И на пистата е интересно

                        Последния път като ходих на Ридо беше преди около три седмици и беше мучурище там почвата е глинеста и гумите стават като на Флинстон колата ))) мотора направо затъваше направих три обикололки и се отказах. Сега незнам как е ама много ми се ходи тръпката на тия скокове е много яка уникално е
                        [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                        Коментар


                        • #13
                          До: И на пистата е интересно

                          И аз се зарибявах по едно време пистата и определено е голям кеф и там !!!
                          Прикачени файлове
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • #14
                            До: И на пистата е интересно

                            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                            И аз се зарибявах по едно време пистата и определено е голям кеф и там !!!
                            абе не ти ли хлъзне в този сняг бе
                            [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                            [/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • #15
                              До: И на пистата е интересно

                              Добре бе колега и аз се оплаквам че не мога да карам в калта . Страшни снимки и най странното е че никъде не се виждат бели мечки и кучешки впрягове около тебе
                              [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X