Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стомани, марки и характеристики

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Стомани, марки и характеристики

    То аз чета от няколко дни, точно в конкретиката на това, което правя в момента, а именно машинна обработка на 4541/321. Отдавна съм се отказал да ровя за всичко и надълбоко. Но пък дори покрай ровичкането за тая конкретика се научават доста неща, които човек е добре да знае като обща култура, щом си играе с такива играчки.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #47
      От: Стомани, марки и характеристики

      И аз изпитвам абсолютно същата непонодимост. Поздрави колега!

      Коментар


      • #48
        Интересува ме старото български рифелово арматурно желязо, каква марка стомана е?
        Възможно ли е да е Ст45?

        Коментар


        • #49
          Каквато е и новото. Не е ст45, ,макар че като якостни качества е подобна. B450, B500 и от сорта се води. Ключовия момент е че е заваряема. Стомана 45 не е, без допълнителни процедури. Като съдържание на въглерод е колкото стомана 20.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • ctef
            ctef коментира
            Редактиране на коментар
            Полуоска ще може ли да се стърже, закалена ли е?
            Никой няма да ми продаде 50 см материал.
            Шпинделче имам предвид ос на малка бормашина, Ф15 . 2 лагерчета ще крепи.
            И да предва въртящ момент за свредла до 16.
            Оригиналната ос не изглежда да е нещо специално. Каналът и се е рзбил.

          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            Стърже се.

            Шпиндел 15мм, държащ свредло 16мм ми е малко странно, да не кажа нещо повече.

          • ctef
            ctef коментира
            Редактиране на коментар
            Машината е бн12. Патронникът ми е до толкова, ще видим.
            Максималният вътрешен диаметър на лагерчетата които може да поеме пинолата е Ф17. Мисля да взема радиално-аксиален лагер, може и да го дублирам.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X